Gadna ogrebotina

ВОДКА

Iskusan
Banovan
Poruka
5.913
Shta mislite od chega su ove ogrebotine na nosu aviona:
13_11_08_66_sm.jpg
 
rusi su posle raspada sovjetskog saveza slabo odrzavali avione ali zadnjih godina sve vise i vise ulazu u odrzavanje a i ovo je suhoj 35bm najnovija verzija su-27 familije tako da lose odrzavanje nije sigurno.. ali sta je .. uh igra mi po zivcima
 
Meni više liči kao da su lepili neke pruge sa nekom lepljivom trakom, što može često da se vidi na ovim avionima. Kada su skidali ostao je lepak, negde su ga malo izgrebali ali je uglavnom ostao.Ili su recimo ostaci farbe ako su ih bojili.
50001552.jpg
 
Poslednja izmena:
ja sam ponudio najlogicnije obasnjenje, sad nek stanu u red, prvo forumasice :zper: :gace:

Ovo definitivno nije nastalo u vazduhu, a posto vidimo kako leti, znaci da nije nishta potencijalno opasno, samim tim dalja diskusija je nepotrebna :mrgreen: Zezam se, samo nastavite
 
Poslednja izmena:
Nos aviona je premontiran na isti radi ispitivanja ili zbog toga sto je njegov neispravan,a ovaj je skinut sa neispravnog aviona.Rusi su napredovali,ali to je ista ona vojska od pre par godina.Ne prave od dva jednog samo Srbi.Nisu stigli da ofarbaju nos aviona,a skinuli su ga sa nekog losije odrzavanog.

Farba je oguljena na mestima gde je vareno.
 
Poslednja izmena:
O,izvini,nisam znao da imamo insajdera medju nama.U kom smislu nov?Mislis nov kao-mlad kao projekat,nedavno napravljen.Da,da,verujem da su ti informacije o razvoju projekta stigle postom "na licnost".
Bez uvrede.
Zasto mislis da je ovaj nos aviona bio samo na ovom avionu i da je ofarban u isto vreme kao i ostatak aviona?
 
Nos aviona je premontiran na isti radi ispitivanja ili zbog toga sto je njegov neispravan,a ovaj je skinut sa neispravnog aviona.Rusi su napredovali,ali to je ista ona vojska od pre par godina.Ne prave od dva jednog samo Srbi.Nisu stigli da ofarbaju nos aviona,a skinuli su ga sa nekog losije odrzavanog.

Farba je oguljena na mestima gde je vareno.

Могуће.:think:
 

Back
Top