Kik boks klub "Zvonko Osmajlić"

Spalding

Početnik
Poruka
2
U poslednje vreme razmisljam da pocnem da treniram kik boks.Video sam po gradu plakate o novoj sali CBS Zvonko Osmajlic u Kondinoj ulici.Da li ovde ima nekoga ko trenira tamo?Zanima me da li bih mogao da se prikljucim treninzima s obzirom da nemam apsolutnog nikakvog iskustva (znaci totalni pocetnik)...ovo pitam jer kako sam procitao tamo u decembru je bio upis.Takodje ako neko tamo trenira neka napise ovde kolika je clanarina,sta je potrebno za trening i neki svoj utisak,da li je zadovoljan,kakva je atmosfera na treninzima itd.
 
Ako upisi se obavezno!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moja preporuka

A kik boks i nije mnooogo zapetljan borilacki sport kao one drevne tajne vestine azijske od kojih mozes da ubijes 100 osoba pogledom posle 75 godina treniranja


Evo preduhitrio sam sve ostale i dao sam ti odgovor jer kad god neko otvori neku temu da trenira nesto izvesni ljudi dodju na tu temu iznapljuju taj sport/vestinu i maltene ga silom nateraju i izmanipulisu njime da trenira tradicionalni wing chun.jer oni od toga imaju koristi - debelu kintu i uvecanje broja vezbaca sto je marketing sam po sebi.............


Znaci idi i treniraj to inace ce da te ovde ubede da treniras tradicionalni wing chun jer je po njima sve
s r a nj e i neefikasno je samo je tradicionalni wing chun efikasan i najbolji u svetu............
A ne postoji ni jedan borac koji u mma ili ultimate fight ne koristi samo TWC (kao najbolju i najefikasniju vestinu) a neki koji su i pokusali nesto slicno od tih egzoticnih ciribu ciriba trange frange vestina su prosli svakojako u kavezu
 
Hvala ti na odgovoru.:super:
Tesko bi me neko odvratio od kik boksa jer sam se definitivno odlucio za taj sport.Ali kazem,s obzirom da sam apsolutni pocetnik,da nemam ama bas nikakvog iskustva zanima me da li nije kasno da sada od februara pocenem da treniram?Koliko sam video u svim klubovima su upisi negde u septembru,u ovom konkretno je bio u decembru.Ja sam spomenuo ovaj klub 'Zvonko Osmajlic' u Kondinoj jer mi je on najblizi a i termini mi odgovaraju.Ali naravno ako neko zeli moze da mi preporuci i neki drugi klub...kazem vazno mi je samo da negde mogu da se prikljucim bez nekih problema sto sam pocetnik i da lepo krenem sa treniranjem od samog pocetka.
 
Ne bih da skrećem sa teme, ali Bru Zli, zašto toliko mrziš tradicionalni način borenja ?

Mrzim tradicionalno laktanje i bezobrazno nekulturno navaljivanje i insistiranje da je sve
sra nj e samo je tradicionalno i to bas ono koje neko zastupa najbolje.........

E zbog toga mi se zgadilo...........

Stvarno ajmo da budemo tradicionalni - Da se Homo sapiens vrati u pecinu ili na drvo i da pocne da ide cetvoronoske - to je verovatno efektnije nego da ide na dve noge
 
U poslednje vreme razmisljam da pocnem da treniram kik boks.Video sam po gradu plakate o novoj sali CBS Zvonko Osmajlic u Kondinoj ulici.Da li ovde ima nekoga ko trenira tamo?Zanima me da li bih mogao da se prikljucim treninzima s obzirom da nemam apsolutnog nikakvog iskustva (znaci totalni pocetnik)...ovo pitam jer kako sam procitao tamo u decembru je bio upis.Takodje ako neko tamo trenira neka napise ovde kolika je clanarina,sta je potrebno za trening i neki svoj utisak,da li je zadovoljan,kakva je atmosfera na treninzima itd.

Zvonko Osmajlic je svojevremeno bio bodi gard Vuka Draskovica.

Dobar sport ali malo i surov.
 
Mrzim tradicionalno laktanje i bezobrazno nekulturno navaljivanje i insistiranje da je sve
sra nj e samo je tradicionalno i to bas ono koje neko zastupa najbolje.........

E zbog toga mi se zgadilo...........

Stvarno ajmo da budemo tradicionalni - Da se Homo sapiens vrati u pecinu ili na drvo i da pocne da ide cetvoronoske - to je verovatno efektnije nego da ide na dve noge

Ko je rekao bilo kad da je tradicionalno jedino dobro ? Čini mi se da ti jedini ističeš kako je tradicionalno njesra, a sve ostalo supergigamega kul.
 

Back
Top