glupe male raspale kuchke!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

GhettoBeograd

Poznat
Poruka
7.909
http://www.index.hr/video/film.aspx?id=7200

gledao sam ovo pre par dana i nisam mogo da verujem kakve su sabanke ove klinke o_O

ovaj klinac sto ih tolerise je neki dobrica pa nece da im uzvrati i dozvoljava da ga lemaju ili ih se boji :dontunderstand: ja nikada ne bi udario devojku al ovim malim klosarkama bi lupio 2-3 samara 5-6 puta a ovog pajsera sto snima bi tek nalupao od batina :)

kako bi ste vi reagovali na mestu ovog klinca?
 
Uzas...
Cini mi se da se dechak uzdrzavao ili je mozda bio pijan ili shokiran.
Kako god, protiv sam nasilja nad zenama, ali u ovoj situaciji bih na mestu tog decaka, a da su me ovako napale, morao da ih odbijem na neki vrlo grub nacin. To sto su devojchice nije nikakvo opravdanje ni amnestija za ovako divljacko ponasanje.
Ako su se vec latile takvog orudja, tj fizicke sile, trebao je da im uzvrati istom merom
 
Postupio bih ovako...
Rekao bih par puta nemoj, družao ruke prislonjene uz sebe, ako bi nastavila osoba da me napada, opet bih opomenuo... ukoliko bih vidjeo da ne pali zveknuo bih je šakom iz sve snage, u glavu, dok ne padne na zemlju, a kad padne na zemlju iz sve snage bih je šutnuo u facu... Zašto? Zato što imam visok prag tolerancije, a kad se iznerviram onda mi nijedan demon ravan nije...
Nasiljem protiv nasilja ftw... Ne bih neko koga znam nikada udario, samo bih nekako iskulirao situaciju, ali da me neko koga ne znam tako uhvati, *ebo bih mu/joj kevu...

Ili ako bih bio raspoložen samo dvije vaspitne pleske :lol:
 
Male Ustase,to ih uce od malih nogu...
Da mene tako napadnu udario bi u stilu ovog coveka ;)

HBK-1.jpg

(nogom u vugla)
 
http://www.index.hr/video/film.aspx?id=7200

gledao sam ovo pre par dana i nisam mogo da verujem kakve su sabanke ove klinke o_O

ovaj klinac sto ih tolerise je neki dobrica pa nece da im uzvrati i dozvoljava da ga lemaju ili ih se boji :dontunderstand: ja nikada ne bi udario devojku al ovim malim klosarkama bi lupio 2-3 samara 5-6 puta a ovog pajsera sto snima bi tek nalupao od batina :)

kako bi ste vi reagovali na mestu ovog klinca?

Inače ne gledam ovakve snimke ali ovaj sam morala da pogledam.
Ovde se jasno vidi da tip ne da ih se plaši, nego neće da udari nijednu od njih, tako je vaspitan a one su se osilile kad su videle da im on neće vratiti.Zašto na primer nijedna nije udarila tipa koji je uskočio da ga brani?:mrgreen: Zato što su znale da će od njega dobiti ako ništa drugo -šamarčinu koju bi pamtile.;)
 
Samo sam jednom u zivotu udario zensko, jer je navaljivala da me udara kao ove dvije ovog momka.

Inace sam protiv toga da se udari zensko, ali ovaj lik je trebao ovu jednu da opali iz sve snage. Vidjele da nece da se brani pa onda juris na njega. Mada tu je i sam kriv u neku ruku.
 
Poslednja izmena:
dal je ovo nromalno...Pa ne da bi ove dve razbio od batina,nego bih im obe ruke i noge polomio...Ja u zivotu nisam udario neku devojku uglavnom kad me nervira iskuliram je a kad krene da kidise zavrnem joj ruku tako da ledjima bude okrenuta meni dok se malo ne smiri posle je putim...A ovaj lik nije hteo da ove dve bije ili zato sto mozda neko ko je bio u okolini bi prebio njega,ili mozda ove dve fukare imaju neko drustvo ili bracu pa bi ga sjebali sutradan.
 
http://www.index.hr/video/film.aspx?id=7200

gledao sam ovo pre par dana i nisam mogo da verujem kakve su sabanke ove klinke o_O

ovaj klinac sto ih tolerise je neki dobrica pa nece da im uzvrati i dozvoljava da ga lemaju ili ih se boji :dontunderstand: ja nikada ne bi udario devojku al ovim malim klosarkama bi lupio 2-3 samara 5-6 puta a ovog pajsera sto snima bi tek nalupao od batina :)

kako bi ste vi reagovali na mestu ovog klinca?

Isto bih im nalupao samare...stoke mutave, to nije zensko bre... Nema nista ruznije nego kad devojke biju muskarca.:confused::dash:

Moja dva poznanika su dobili batine od devojaka za reprizu nove godine...:lol: Jedan im nesto dobacio, a one se svadjale, pa kad su dve devojke pocele da ih samaraju na sred ulice...da sam bio tu, ja bih se odvalio od smeha!:lol:
 
http://www.index.hr/video/film.aspx?id=7200

gledao sam ovo pre par dana i nisam mogo da verujem kakve su sabanke ove klinke o_O

ovaj klinac sto ih tolerise je neki dobrica pa nece da im uzvrati i dozvoljava da ga lemaju ili ih se boji :dontunderstand: ja nikada ne bi udario devojku al ovim malim klosarkama bi lupio 2-3 samara 5-6 puta a ovog pajsera sto snima bi tek nalupao od batina :)

kako bi ste vi reagovali na mestu ovog klinca?

Ovom sto snima bi nabutao ovaj telefon u cmar i tako ga poslao kuci mami.

A ove dve kuchke bi skinuo gole, naterao ih da gurnu po jednu nogu jedna drugoj u cmar, pa bi ih takve ostavio pred zgradu opstine...
 
http://www.index.hr/video/film.aspx?id=7200

gledao sam ovo pre par dana i nisam mogo da verujem kakve su sabanke ove klinke o_O

ovaj klinac sto ih tolerise je neki dobrica pa nece da im uzvrati i dozvoljava da ga lemaju ili ih se boji :dontunderstand: ja nikada ne bi udario devojku al ovim malim klosarkama bi lupio 2-3 samara 5-6 puta a ovog pajsera sto snima bi tek nalupao od batina :)

kako bi ste vi reagovali na mestu ovog klinca?


trebao ih je mlatiti nazad...nisu ''k.ucke''..samo su pijane.
s druge strane,ko da ja nemam drugarice i ne znam devojke koje mlate mushke,i to gorim metodama od ovog.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top