ip tv + net = bezobrazluk

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

charlston_6

Aktivan član
Poruka
1.129
Imam sledeci problem.

imam wireless (levelone wbr3460 A) i telekomov prikljucak za net i sve je funkcionisalo super dok nisam odlucio da se predplatim na telekom iptv i morao zbog istog da (vratim) prikljucim telekomov modem koji nema wireless (huawei)...e sad mi je smor sto nemam bezzicni net...zvao telekom pitao da zamenim za novi ruter koji ima wireless rekli mi da je to nemoguce :dontunderstand: zbog ugovora blablablabla...mene interesuje da li postoji neki ruter 3 u 1 tj. ruter+wireless+ip...ili neko drugo resenje za ovaj problem.....posto kapiram njih boli dupe :roll: da se cimaju oko svojih korisnika i da podese to kako valja nego moram ovako da se cima ko ludak i ja jos to placam
 
Poslednja izmena:
Imas jedan problem sto si potpisao ugovor onaj deo sa sistnijim slovima moras da cekas dok tri ne istekne ugovor ako ima neko vremensko ogranicenje. Niko te nije terao da potpises sam si kriv.
Niko te opet ne tera da uzmes neku novu glupost ali Ugovor ces morati da ispostujes do kraja i stari i novi ako potpises. Sa pravne strane su oni u pravu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top