Ima li u Srbiji neko da se posteno obogatio?

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Jasno mi je da je 10 godina malo da se stekne veliko bogatstvo...

Obicno da jedna generacija POCINJE da stice bogatstvo, druga ga zaokruzuje i treca - procerda...

Zanima me da li je neko danas u Srbiji bogat, a da mu niko ne moze prebaciti da se bavio mutnim radnjama?

Moze li neki primer?
 
Jasno mi je da je 10 godina malo da se stekne veliko bogatstvo...

Obicno da jedna generacija POCINJE da stice bogatstvo, druga ga zaokruzuje i treca - procerda...

Zanima me da li je neko danas u Srbiji bogat, a da mu niko ne moze prebaciti da se bavio mutnim radnjama?

Moze li neki primer?

Moze. Covek je kod mene ulozio oko 50-60 hiljada evra u mlin i pekaru(kupio objekte,opremio). Razvio posao,postepeno se sirio i pametno radio,sada ima 130 zaposljenih,i vozi BMW x6. ;)
 
... a odakle mu tih 50-60 hiljada? :rumenko: ... i ja kada budem toliko napravio shaltam se u legalne tokove chasna lopovska. :mrgreen:

Ostavio mu je otac nesto,radio je u inostranstvu,i digo je neke kredite.. Ali covek je uspeo! Hleb je potreba koja uvek ide,uopste sve iz pekare.. I konkurentan je,ima savremenu opremu.. I 130 ljudi zaposliti,nije malo ipak.. I solidne su im plate,i prijavljeni su.. Ali covek ipak radi puno!;)
 
Ostavio mu je otac nesto,radio je u inostranstvu,i digo je neke kredite.. Ali covek je uspeo! Hleb je potreba koja uvek ide,uopste sve iz pekare.. I konkurentan je,ima savremenu opremu.. I 130 ljudi zaposliti,nije malo ipak.. I solidne su im plate,i prijavljeni su.. Ali covek ipak radi puno!;)

Izgleda da je tu problem: treba ustajati rano i to svaki dan...

I imati mooda pa uloziti pare u biznis.

Najlakse je cekati da se o svima brine drzava.
 
Jedino na šta me asocira tvoje pitanje to je ona Botina ušteđevina...:think:
:lol:

Da, stvarno, vish zapita se chovek odakle i njemu tih 50-60 ili koliko vec hiljada? Da nije od plate? :lol:

Ma zasto nije mogao prodati svoju kucu za te pare?

Ja sam moju kucu prodao pre 6 godina u Srbiji za 50.000 e.

Zasto odmah mislis NEGATIVNO?

Nije negativno, daleko bilo, pa ni na kraj pameti mi nije da prozivam chovek shto je malo ukrao... :rumenko: .. pa to je danas tako super, in, svi to rade itd. :mrgreen:

Ma zezam se choveche...

Ostavio mu je otac nesto,radio je u inostranstvu,i digo je neke kredite.. Ali covek je uspeo! Hleb je potreba koja uvek ide,uopste sve iz pekare.. I konkurentan je,ima savremenu opremu.. I 130 ljudi zaposliti,nije malo ipak.. I solidne su im plate,i prijavljeni su.. Ali covek ipak radi puno!;)

Normalno da radi puno, al' zato i ima puno, tuga je shto neki koji rade puno imaju malo... a choveku svaka chast, zaista... :ok:
 
Ne mogu se oteti utisku da u Srbiji ima mnogo potreba za svim i svacim, ali da su ljudi KUKAVICE da se otisnu u vode privatnog biznisa.

Hhhahahaaa ...i ti svasta pises.
Pa kako da budem postena,kad oko mene svi kradu.
Ko moze sa Piranama da izadje na kraj.
Kod nas ,ako nesto doturis,zavrsen posao.Nikad nije bilo POSTENO.
Osim onih izbora

POSTENO!!!!!:cool:
 
Zato sto je srbin, balkanac...
takvi smo ***..
:neutral:

"Volim da karam pare da stvaram malo da varam" - pravi Srbin. :D

Ne mogu se oteti utisku da u Srbiji ima mnogo potreba za svim i svacim, ali da su ljudi KUKAVICE da se otisnu u vode privatnog biznisa.

Brate nije to kukavichluk nego normalno, racionalno razmishljanje... ne moze neko ko je deset, dvadeset godina shtedeo da tako lako kompletnu ushtedjevinu ulozi... posao moze da propadne, i shta onda? Da se ubije? Zato ljudi biraju ipak sigurno, rade za tipa drzavu ili nekog privatnika i to je to. :(
 
Jasno mi je da je 10 godina malo da se stekne veliko bogatstvo...

Obicno da jedna generacija POCINJE da stice bogatstvo, druga ga zaokruzuje i treca - procerda...

Zanima me da li je neko danas u Srbiji bogat, a da mu niko ne moze prebaciti da se bavio mutnim radnjama?

Moze li neki primer?


djindjolino
cedo
kolesar
janjusevic
dinkic
milosavljevic
kostic
miskovic
miki maus
baja patak
itd
 

Back
Top