Thanks for making me FIGHTER

gost 185738

Veoma poznat
Poruka
11.623
Postoji jedna pesma od Christine Aguilere, "Fighter", jedna od mojih omiljenih, u kojoj se ona zahvaljuje bivsem sto ju je lose tretirao jer ju je time ucinio jacom, pametnijom i borbenijom.

Na kraju jedne svoje veze, kada je decko ocekivao da cu mu svasta reci, nasmesila sam mu se, zbunila ga jednim iskrenim "hvala ti" i otisla pevajuci tu pesmu u sebi. Osecala sam se sjajno sto sam zaista i mislila to. Taj decko mi nije narocito znacio, ali me je strahovito mnogo razocarao u ljude. Patila sam, ne zato sto vise nismo zajedno, vec zato sto je napravio ozbiljne pukotine na zidovima moje sigurnosti. Rane su zarasle ali su ostali oziljci koji nemaju veze sa njim kao mojim bivsim, vec sa verom u coveka.

Da li vas je nekada neki snazan i bolan udarac naterao da ojacate?

Za sve koji vole da cuju fantasticne glasovne mogucnosti i osete se bolje kad (pokusaju da) ih slome:

Love you all,
Girlicious
:heart:
 
Poslednja izmena:
Postoji jedna pesma od Christine Aguilere, "Fighter", jedna od mojih omiljenih, u kojoj se ona zahvaljuje bivsem sto ju je lose tretirao jer ju je time ucinio jacom, pametnijom i borbenijom.

Na kraju jedne svoje veze, kada je decko ocekivao da cu mu svasta reci, nasmesila sam mu se, zbunila ga jednim iskrenim "hvala ti" i otisla pevajuci tu pesmu u sebi. Osecala sam se sjajno sto sam zaista i mislila to. Taj decko mi nije narocito znacio, ali me je strahovito mnogo razocarao u ljude. Patila sam, ne zato sto vise nismo zajedno, vec zato sto je napravio ozbiljne pukotine na zidovima moje sigurnosti. Rane su zarasle ali su ostali oziljci koji nemaju veze sa njim kao mojim bivsim, vec sa verom u coveka.

Da li vas je nekada neki snazan i bolan udarac naterao da ojacate?

Za sve koji vole da cuju fantasticne glasovne mogucnosti i osete se bolje kad (pokusaju da) ih slome:
 
Poslednja izmena:
nisam imala tako jake sto se tice ljubavi, mislim ipak je ovo ljs...ali imala sam ih mnogo u zivotu samo nemaju veze sa m/z odnosima, tj imaju malo ali nisu dominantni u odnosu na neke druge....e sad da li su me napravili jacom ne znam...kako koji...neke potisnes kobajagi zabotavis jer je tako lakse, sa nekima se izboris pa te i ojacaju, a neki te ostete
kad smo vec kod takvih pesama ima jedna dobra za ovu temu

Obozavam je, pesma je sjajna!!! Thanks :heart:
P. S. Inace mnogo volim da slusam Anastaciu...
 
Postoji jedna pesma od Christine Aguilere, "Fighter", jedna od mojih omiljenih, u kojoj se ona zahvaljuje bivsem sto ju je lose tretirao jer ju je time ucinio jacom, pametnijom i borbenijom.

Na kraju jedne svoje veze, kada je decko ocekivao da cu mu svasta reci, nasmesila sam mu se, zbunila ga jednim iskrenim "hvala ti" i otisla pevajuci tu pesmu u sebi. Osecala sam se sjajno sto sam zaista i mislila to. Taj decko mi nije narocito znacio, ali me je strahovito mnogo razocarao u ljude. Patila sam, ne zato sto vise nismo zajedno, vec zato sto je napravio ozbiljne pukotine na zidovima moje sigurnosti. Rane su zarasle ali su ostali oziljci koji nemaju veze sa njim kao mojim bivsim, vec sa verom u coveka.

Da li vas je nekada neki snazan i bolan udarac naterao da ojacate?

Za sve koji vole da cuju fantasticne glasovne mogucnosti i osete se bolje kad (pokusaju da) ih slome:

Love you all,
Girlicious
:heart:

Mnogo puta sam u zivotu dozivela razne izuzetno,jake emotivne udarce ali ,ma koliko patila tada u tom trenutku ,uvek sam iz takvih situacij izlazila mnogo jaca i emotivno zrelija.Mislim tu na odnose u zivotu generalno,ne samo na ljubavne .Ponekad pomislim da bi me tesko sta moglo sada potresti (naravno,izuzimam iz toga svoje klince) ,jer valjda sada sve posmatram mnogo realnije i bez previse ocekivanja.
 
Fighter

When I, thought I knew you
Thinking, that you were true
I guess I, I couldn't trust
'Cause your bluff time is up
'Cause I've had enough
You were, there by my side
Always, down for the ride
But your, joy ride just came down in flames
'Cause your greed sold me out of shame, mmhmm

After all of the stealing and cheating
You probably think that I hold resentment for you
But, uh uh, oh no, you're wrong
'Cause if it wasn't for all that you tried to do
I wouldn't know just how capable I am to pull through
So I wanna say thank you

'Cause it makes me that much stronger
Makes me work a little bit harder
It makes me that much wiser
So thanks for making me a fighter
Made me learn a little bit faster
Made my skin a little bit thicker
Makes me that much smarter
So thanks for making me a fighter

Oh, ohh

Never, saw it coming
All of, your backstabbing
Just so, you could cash in
On a good thing before I realized your game
I heard, you're going around
Playing, the victim now
But don't, even begin
Feeling I'm the one to blame
'Cause you dug your own grave, uh huh

After all of the fights and the lies
Yes you wanted to harm me but that won't work anymore
Uh, no more, oh no, it's over
'Cause if it wasn't for all of your torture
I wouldn't know how to be this way now, and never back down
So I wanna say thank you

'Cause it makes me that much stronger
Makes me work a little bit harder
Makes me that much wiser
So thanks for making me a fighter
Made me learn a little bit faster
Made my skin a little bit thicker
It makes me that much smarter
So thanks for making me a fighter
 
Postoji jedna pesma od Christine Aguilere, "Fighter", jedna od mojih omiljenih, u kojoj se ona zahvaljuje bivsem sto ju je lose tretirao jer ju je time ucinio jacom, pametnijom i borbenijom.

Na kraju jedne svoje veze, kada je decko ocekivao da cu mu svasta reci, nasmesila sam mu se, zbunila ga jednim iskrenim "hvala ti" i otisla pevajuci tu pesmu u sebi. Osecala sam se sjajno sto sam zaista i mislila to. Taj decko mi nije narocito znacio, ali me je strahovito mnogo razocarao u ljude. Patila sam, ne zato sto vise nismo zajedno, vec zato sto je napravio ozbiljne pukotine na zidovima moje sigurnosti. Rane su zarasle ali su ostali oziljci koji nemaju veze sa njim kao mojim bivsim, vec sa verom u coveka.

Da li vas je nekada neki snazan i bolan udarac naterao da ojacate?

Za sve koji vole da cuju fantasticne glasovne mogucnosti i osete se bolje kad (pokusaju da) ih slome:

Love you all,
Girlicious
:heart:
Gledaj samo da ti oziljci kao i vera u coveka ne preraste u veru u ljude jer odatle je sjajno uzletiste za svakojake frustracije. Frustracije koje ce samo nezadovoljstva radjati.
 
Postoji jedna pesma od Christine Aguilere, "Fighter", jedna od mojih omiljenih, u kojoj se ona zahvaljuje bivsem sto ju je lose tretirao jer ju je time ucinio jacom, pametnijom i borbenijom.

Na kraju jedne svoje veze, kada je decko ocekivao da cu mu svasta reci, nasmesila sam mu se, zbunila ga jednim iskrenim "hvala ti" i otisla pevajuci tu pesmu u sebi. Osecala sam se sjajno sto sam zaista i mislila to. Taj decko mi nije narocito znacio, ali me je strahovito mnogo razocarao u ljude. Patila sam, ne zato sto vise nismo zajedno, vec zato sto je napravio ozbiljne pukotine na zidovima moje sigurnosti. Rane su zarasle ali su ostali oziljci koji nemaju veze sa njim kao mojim bivsim, vec sa verom u coveka.

Da li vas je nekada neki snazan i bolan udarac naterao da ojacate?

Za sve koji vole da cuju fantasticne glasovne mogucnosti i osete se bolje kad (pokusaju da) ih slome:

Love you all,
Girlicious :heart:

mamumu s tim udarcom
čekam da ojačam sad
a ne da očajam
tik tak tik tak
 
Obožavam tu pesmu, samo što ona nije upućena njenom dečku, nego ocu koji ju je ostavio kad je bila mala, i maltretirao njenu majku...

Mislim da je vise pesama posvetila svojoj majci,otac joj je alkos i maltretirao je i nju i kevu.N o doubt,Don`t speak,to je pesma koja ubija.......Gven Stefani je napisala u trenutcima najgoreg ocaja,decko je ostavio,takodje clan te grupe,mislim da je bio bubnjar.
 
Mislim da je vise pesama posvetila svojoj majci,otac joj je alkos i maltretirao je i nju i kevu.N o doubt,Don`t speak,to je pesma koja ubija.......Gven Stefani je napisala u trenutcima najgoreg ocaja,decko je ostavio,takodje clan te grupe,mislim da je bio bubnjar.

Malopre sam bas slusala tu pesmu i pevala u dezadorans pred ogledalom :rumenko:

Sad ozbiljno, to je takodje pesma koju ne diram na play listi, i jedno vreme sam je stalno slusala kada mi je veza bila u krizi, ali smo ipak ostali zajedno. To su oni strasni trenuci kada pojacas muziku do daske, zagnjuris glavu u jastuk i vristis koliko te voli...

Ja inace nigde ne izlazim bez slusalica i svakodnevno rizikujem zivot na ulici koliko se igubim u muzici...

Evo jos jedne pesme te tematike, poslusajte je, odlicna je. Izabrala sam klip sa recima...
 
Daaa, samo jos da dodam jedno podpitanje:
Kada nakon dugo vremena tako jaki ponovo sretnete tu osobu koja vas je povredila, osetite li se ranjivima? Vrate li vam se ti krhi osecaji?

Ja sam bas danas prosla kroz kraj mog ex i bas sam pomislila da bih mozda mogla da naletim na njega. Nekada me je to plasilo, ali sada sam ponosna na odgovor koji sam dala sama sebi-bilo bi mi ama bas svejedno.
 

Back
Top