Čarapiceeeeeeee

čedina_zebra

Legenda
Poruka
53.468
Večita dilema koje odabrati, hula-hop, samostojeće,najlonke,grilonke.. mrežaste
možda, neke sa radom, možda u boji :think:

466116128.jpg
 
Ja trenutno nosim vunene hulahopke na pruge (poprečne) širine 2 prsta, crno-čokoladno braon... i divne su :heart: Svaki put kada se pogledam, ja se oduševim, uopšte ne mogu da prestanem da se radujem ...
A inače - imam sve vrste koje si navela (imam čak i dokolenice) u svim bojama duge :) Volim jednostavnu odeću pa su često čarape taj jedan upadljiv detalj.
 
ja ne umem da nosim ove samodrzece. Meni to spada.
To su one sa silikonskom trakom koja ide preko butine, jel da?

Inace imam svakakve, to mi je postala opsesija, kad vidim neki uzorak koji nemam, kupujem i ne razmisljam. (cipele zato kupujem samo kad moram, pa i onda odlazem kupovinu)

Konacna posledica je ta da vise uopste ne mogu da zatvorim fioku za carape u sifonjeru tako da trenutno jurim jos jednu komodu za carape. Imam potrebne mere, jos samo boju da ubodem.
 
ja ne umem da nosim ove samodrzece. Meni to spada.
To su one sa silikonskom trakom koja ide preko butine, jel da?

Inace imam svakakve, to mi je postala opsesija, kad vidim neki uzorak koji nemam, kupujem i ne razmisljam. (cipele zato kupujem samo kad moram, pa i onda odlazem kupovinu)

Konacna posledica je ta da vise uopste ne mogu da zatvorim fioku za carape u sifonjeru tako da trenutno jurim jos jednu komodu za carape. Imam potrebne mere, jos samo boju da ubodem.

Uh... pa te samostojece nisu bas ni jeftine. Cijene su od 4,50 - 8,00 eura. Ima i skupljih modela.
... ali na dobroj nozi i carape sa halterima dobro stoje. Probaj njih. Nema sanse da spadaju. Jeste malo zezancija dok ih zakopcas ali brate... stoje. :cool:
 
Uh... pa te samostojece nisu bas ni jeftine. Cijene su od 4,50 - 8,00 eura. Ima i skupljih modela.
... ali na dobroj nozi i carape sa halterima dobro stoje. Probaj njih. Nema sanse da spadaju. Jeste malo zezancija dok ih zakopcas ali brate... stoje. :cool:
pa tako negde po ceni idu zanimljivije carape... Ja imam varijante carapa od 300 do 1000 dinara. A vecina su bile srednja cena izmedju te dve.

Nosila sam te samodrzece na kraju na haltere posto su drugacije bile ocajne. ;)
Al, kad se sve sabere, bila sam mnogo srecna kad su se pocepale.
 
Uf da nije bilo halteruša ja nikada ne bi muža smuvala, moraću im dignem spomenik:zcepanje:
2981770262_a435b3b885.jpg


Nije ni cudo da zena smuva muskarca. Pa i najruznija noga izgleda sasvim dobro u tim carapama.

pa tako negde po ceni idu zanimljivije carape... Ja imam varijante carapa od 300 do 1000 dinara. A vecina su bile srednja cena izmedju te dve.

Nosila sam te samodrzece na kraju na haltere posto su drugacije bile ocajne. ;)
Al, kad se sve sabere, bila sam mnogo srecna kad su se pocepale.

Mislim da je problem pronaci klasicne carape za haltere. Udarnik je proizvodio i u prodaji su bile po vrlo pristupacnoj cijeni. Mozda 1 - 2 eura. Naravno, postoje prodavnice u kojima se i moze naci nesto drugo (da sada ne trazim po stvarima supruge - marku isih) ali za mnogo, mnogo vise novaca. Da, mislim da je marka OMSA i kostaju uh...

Pa dobro te samostojece poslije izvjesnog vremena znaju da spadaju. Nakon prvog pranja na vecoj temperaturi ona guma se rastegne i mozes ih baciti. Ali NE. One mogu isto ici na haltere.
Mozda je subjektivan osjecaj kada haltere nosis ispod farmerki pa pomislis da li se vide. Ja ti kazem odmah da se ne vide. ;)
Probaj. :lol:
 
Halteri se nose na suknju, bre! Kakve crne farmerke sa halterima ispod... Ja na farmerke od carapa nosim samo obicne zokne. Ma napolju bilo -10. Isto ko tipovi, hehe...

Nisam prala te samodrzece uopste. Pocepala sam ih u roku od odmah, manje vise namerno. Meni je taj silikon spadao iz prve. Sad ne znam, mozda je trebalo prvo da se namaze neko mleko za telo pa da se on zalepi za njega i da ne spada. Nisam stigla to da probam. Obukla sam ih prvo bez haltera, pocele su da spadaju vec dok sam silazila niz stepenice. :P Grozan osecaj. Nemam pojma kakve to cure imaju noge pa im ne spada. Onda sam probala da ih utaknem u onu zabicu za halter posto su imale neku cipku gore pa je delovalo kao da moze. Medjutim, kad sam se vratila kuci, bile su pocepane. I nije mi bilo zao... Jedino je rad bio lep-neka skroz umetnicka mrezica trava zelene boje, na svetlo braon cipele isle su diiiivno. Posle sam kupila iste takve hulahopke.

Udarnik carape su dosta jeftine, nekad imaju i lepe, al se brate mnooogo brzo cepaju. Ja sad kupujem uglavnom neku Vrac marku-imaju lepe rupicaste, al su malo skuplje. Vrac ima u Beogradu, verovatno su cule devojke. I one carape iz Beogradjanke kod Intimisimija su mnogo lepe, da ne zaboravim na njih...
 
Ova moja nosi i obicne najlon carape pa preko njih moje pamucne carape kada je hladno.

Sto kazes da su ti se pocijepale te samostojece u roku odmah isto radi i ova moja. Navlaci ih k'o da joj je smrtna ura. Ona ugura ruku i onda potegne. Uh... najradije bih je zalijepio :evil: I onda se zali kako ih je pocijepala. E pa svasta.
Sto se tice tog groznog osjecaja spadanja, vjerujem jer se i ova moja zali. Ima ona jedne samostojece koje imaju jako sirok onaj cipkani dio i traju joj bogami dosta dugo i ako ih kaci zabicama za haltere. Ne znam marku a mislim da je Golden Lady.

Ovamo kod nas nema tih Udarnikovih carapa vec dosta dugo vremena.

Uh, moram da ti preporucim POMPEA klasicne znaci one hulahopke koje su koliko vidim fenomenalne. Ove sto moja nosi su od 20 DEN-a i jako su trajne. Ja bas komentarisem kako joj dugo traju, a znam koliko njoj traje bilo sto. Da su od celika poderala bi ih. Dakle POMPEA. Imaju i te mrezaste naravno. Ne znam da li postoji na netu njihov web sajta a ako ne... potrazi negdje u Beogradu, vjerujem da ces naci i biti zadovoljna... i nisu skupe. Mislim da su 1,45 Eura.

ps

Evo nadjoh web sajt i to jedva.

http://www.pompea.com/
 
Poslednja izmena:
I meni su samodržeće spadale, to je bila komedija. Nosila sam suknju i samo osećam kako klize na dole i da će da mi padnu onako smešno zarozane:zcepanje: Na kraju sam otrčala u Grinet na Bulevaru da ih podignem u toaletu :lol:
 
2981770262_a435b3b885.jpg


Nije ni cudo da zena smuva muskarca. Pa i najruznija noga izgleda sasvim dobro u tim carapama.



Mislim da je problem pronaci klasicne carape za haltere. Udarnik je proizvodio i u prodaji su bile po vrlo pristupacnoj cijeni. Mozda 1 - 2 eura. Naravno, postoje prodavnice u kojima se i moze naci nesto drugo (da sada ne trazim po stvarima supruge - marku isih) ali za mnogo, mnogo vise novaca. Da, mislim da je marka OMSA i kostaju uh...

Pa dobro te samostojece poslije izvjesnog vremena znaju da spadaju. Nakon prvog pranja na vecoj temperaturi ona guma se rastegne i mozes ih baciti. Ali NE. One mogu isto ici na haltere.
Mozda je subjektivan osjecaj kada haltere nosis ispod farmerki pa pomislis da li se vide. Ja ti kazem odmah da se ne vide. ;)
Probaj. :lol:

A jel, to ti nešto na moj račun da sam ružna aa:zcepanje: ajooj naletećeš mi :tiganj:

(uzgred ne mogu nigde da nađem žabice(zakačke) pa ako neko zna gde da ih nađem bila bi mu zahvalna na informaciji)
 
Poslednja izmena:
Volim čarape u svim varijantama, ali uglavnom nosim one hula-hop bez rada u poslednje vreme, jer mi žao da navlaćim one sa radom ispod pantalona kad se ne vide. Zimi preko hula-hop čarapa navučem i neke soknice, kad je baš hladno. Jedva čekam toplije vreme, pa da ponovo češće oblačim suknje i uz njih neke lepe čarape, a leti isključivo one na haltere, inače mi bude pretoplo. Znate već ono - dama ni leti ne ide bez čarapa.
 
A jel, to ti nešto na moj račun da sam ružna aa:zcepanje: ajooj naletećeš mi :tiganj:

(uzgred ne mogu nigde da nađem žabice(zakačke) pa ako neko zna gde da ih nađem bila bi mu zahvalna na informaciji)

Ma nije na tvoj racun... generalno kazem.

Prije svega mislim da je jako funkcionalno imati carape na haltere i to prije svega zbog odlaska u toalet. Nemo onog spustaj hulahopke pa ih vracaj, namjestaj. Jednostavno gacice dolje i to je to.

Nego sto sam se smijao mojoj kada je prvi put probala te sa halterima. Bilo je to prilicno davno. Naravno ja nisam gledao sto je radila i kako ih je stavljala. Kad...ona je stavila one trake od haltera preko gacica i zakopcala. Nakon 15 minuta je potjeralo u WC. Mozes misliti mojeg "odusevljenja". Pola godine sam je zezao kako ni haltere ne zna da zakaci.:D

Ne znam sto mislite o onim korsetima sto imaju zabice za carape? :think:
 

Back
Top