Potkozna kuglica

Daily_Smoker

Početnik
Poruka
46
Samo sto sam ustao i osetio sam da mi nesto smeta iznad skocnog zgloba na levoj nozi. Kao da sam negde jako udario nogu o stepenicu. Kada sam zadigao nogavicu video sam kao kuglicu velicine graska ispod koze. Boja nije promenjena, ali je tu toplo i bas neprijatno boli. Vrsta bola bas kao kad udarite nogom o stepenik ili bilo kakvu ivicu.

U pocetku sam mislio da je od nekog udarca, medjutim sada se bojim da nije masno tkivo ili u najgorem slucaju neki tumor. Molim vas recite mi sta bi ovo moglo biti, tek sutra mogu lekaru, a umrecu do tada!:(
 
Samo sto sam ustao i osetio sam da mi nesto smeta iznad skocnog zgloba na levoj nozi. Kao da sam negde jako udario nogu o stepenicu. Kada sam zadigao nogavicu video sam kao kuglicu velicine graska ispod koze. Boja nije promenjena, ali je tu toplo i bas neprijatno boli. Vrsta bola bas kao kad udarite nogom o stepenik ili bilo kakvu ivicu.

U pocetku sam mislio da je od nekog udarca, medjutim sada se bojim da nije masno tkivo ili u najgorem slucaju neki tumor. Molim vas recite mi sta bi ovo moglo biti, tek sutra mogu lekaru, a umrecu do tada!:(
Не знам шта је, али знам да ни масно ткиво, а ни тумор не искачу тако моментално.
Можда те је ујео неки инсект, , можда ти се запалила тетива, можда...;)
Мораш код др-а.;)
 
Сутра је субота, а од те "куглице" нећеш сигурно да умреш до понедељка када раде сви лекари...Не верујем да ће те било ко ко је дежуран сутра и прекосутра примити због такве ствари.:)
 
Samo sto sam ustao i osetio sam da mi nesto smeta iznad skocnog zgloba na levoj nozi. Kao da sam negde jako udario nogu o stepenicu. Kada sam zadigao nogavicu video sam kao kuglicu velicine graska ispod koze. Boja nije promenjena, ali je tu toplo i bas neprijatno boli. Vrsta bola bas kao kad udarite nogom o stepenik ili bilo kakvu ivicu.

U pocetku sam mislio da je od nekog udarca, medjutim sada se bojim da nije masno tkivo ili u najgorem slucaju neki tumor. Molim vas recite mi sta bi ovo moglo biti, tek sutra mogu lekaru, a umrecu do tada!:(

Nemoj da se brines,to moze da bude reumatski cvoric.Ja imam jedan tvrd cvoric velicine manjeg graska ispod kolena vec drugu godinu,a,evo,ziva sam.Ipak je najbolje da odes kod lekara,jer i reumatoidni artritis moze da bude ozbiljan.Mada je najverovtnije masno tkivo,ako je cvoric mekan.:think:
Higrom nije opasan po zivot,nemoj da se brines,moj sin je imao na zglobu ruke i sad je ok.
 
Poslednja izmena:
Samo sto sam ustao i osetio sam da mi nesto smeta iznad skocnog zgloba na levoj nozi. Kao da sam negde jako udario nogu o stepenicu. Kada sam zadigao nogavicu video sam kao kuglicu velicine graska ispod koze. Boja nije promenjena, ali je tu toplo i bas neprijatno boli. Vrsta bola bas kao kad udarite nogom o stepenik ili bilo kakvu ivicu.

U pocetku sam mislio da je od nekog udarca, medjutim sada se bojim da nije masno tkivo ili u najgorem slucaju neki tumor. Molim vas recite mi sta bi ovo moglo biti, tek sutra mogu lekaru, a umrecu do tada!:(

Masno tkivo.
Lako se skida.
 
Dragi moji zeleo bi da vam se pre svega zahvalim na utesnim recima i da vam kazem da je u pitanju bio hematom koji se kasnije javio. Ne znam sto samo znam da je to i da sam dobio mast za razbijanje hematoma.
Desavalo mi milion puta da se udarim, na ovaj ili onaj nacin i da mi se javi to ali nikada ovoliko kasnije, zato sam i bio zbunjen i uplasen.
Hvala vam jos jednom i izvinjavam se sto sam malo kasnio sa odg! ;)
 
Поздрав, јуче ујутро осетио сам бол у корену средњег прста десне руке у трајању од неколико секунди. Након тога случајно пипнем и осетим малу кошчату квржицу куглицу величине малецног грашка..као што рекох у корену прста. Никаквих болова немам, споља је визуелно неприметно, али осети на додир.. Шта да радим, јел то "хигром"?
 
Хигром је мекан јер подразумева пуњење овојнице тетиве мишића течношћу.
Ако је тврђе може да буде неко везивно ткиво.
Како било, ако ти смета, то мора да погледа др јер знаш и сам да такве ствари, без пипања, не могу прецизно да се провере. :)
 

Back
Top