Радован "задрмао" Хаг!

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Sudsko veće Haškog tribunala će predstavnicima sedam država uputiti poziv za učešće na statusnoj konferenciji u procesu protiv bivšeg predsednika Republike Srpske Radovana Karadžića, koja je zakazana za 15. februar - saopšteno je danas iz Tribunala. Kako se navodi, predstavnici BiH, Hrvatske, Nemačke, Italije, Francuske, Holandije i Irana će se na konferenciji izjasniti o tvrdnjama Karadžića da su njihove države na posredan ili neposredan način učestvovale u građanskom ratu u Bosni i Hercegovini. Kako se navodi, oni će dobiti priliku da obrazlože da li i iz kojih razloga određena dokumentacija ne bi trebalo da se obelodanjuje u javnosti tokom trajanja sudskog postupka, a iz razloga zaštite nacionalnih interesa tih država. Karadžić je u dosadašnjem postupku u Tribunalu optužio više od 30 država, koje su učestvovale u mirovnim misijama u BIH, da su na različite načine pružale podršku muslimanskim snagama i otvoreno kršile rezoluciju Saveta bezbednosti UN o embargu na uvoz oružja u tu bivšu jugoslovensku republiku.

Караџић је оптужио 30 земаља ,да су пружале подршку муслиманским сепартистима
и оружје!
Браво председниче!:heart:

Караџић је први који удара директно у мету и окривљује оне ,који јесу криви, за распад Југославије!

 
Poslednja izmena:
  • Podržavam
Reactions: 27E
Само напред Председниче!

Него,откад ви црвени волите Караџића? Он је увек поносно истицао своје четничко порекло

Па он ми је био председник!
Друже Четници и Партизани су се помирили још 1945 ,а неки се никада нису ни свађали!
 
A ima li on VALIDNE DOKAZE za te optuzbe? :think:

Наравно ,само преко тунела у Сарајеву за време рата превезено је више хиљада оружја за муслуманске сепаратисте.
Да ли се неко икада питао ,како је стигло оружје из Саудиске Арабије у Сарајево,које је био у блокади!
 
Наравно ,само преко тунела у Сарајеву за време рата превезено је више хиљада оружја за муслуманске сепаратисте.
Да ли се неко икада питао ,како је стигло оружје из Саудиске Арабије у Сарајево,које је био у блокади!

To je sve tesko DOKAZATI.....
 
Ух што бих волео да успе да докаже ДЕЛОВАЊЕ ЗАПАДНИХ МОНСТРУМА... ДА ОТВОРИ ТУ СМРДЉИВУ ПАНДОРИНУ КУТИЈУ ПА ДА УГЛЕДАМО У ПРАВОМ СВЕТЛУ ТЕ НАМИРИСАНЕ НАКАЗЕ...
 
Радован много боље изгледа сада него када је тек дошао,види се да је сакупио снагу
и да је спреман за борбу!

Има много тога да каже ,само се надам да и њега неће убити као Милошевића!
 
Ух што бих волео да успе да докаже ДЕЛОВАЊЕ ЗАПАДНИХ МОНСТРУМА... ДА ОТВОРИ ТУ СМРДЉИВУ ПАНДОРИНУ КУТИЈУ ПА ДА УГЛЕДАМО У ПРАВОМ СВЕТЛУ ТЕ НАМИРИСАНЕ НАКАЗЕ...

....nazalost do se desilo nama da je UN valjao oruzije hrvatima i muslimanima ali nazalost je istina da smo i mi (mislim SFRJ) to radila desetinama godina ranije ,bili smo 5 zemlja izvoznik oruzija u svet ,tako da nam se sve to vratilo sa kamatom ..................nazalost .....
 
To NE MOZE da se dokaze.

Svi koji su nesto znali o tome su pod lipom. Ukljucujuci maldica.

Haski Sud ne radi na principu javne tajne.

Друже ,људи који су то радили превозили оружје у град који је био потпуно у блокади
су били припаданици Умпрофора!
Затим други разних "хуманитарних" ораганизација,које су под окриљем ХУМАНИТАРНА,довозили оружје!

Сигурна сам да има доказе за то!
 
Друже ,људи који су то радили превозили оружје у град који је био потпуно у блокади
су били припаданици Умпрофора!
Затим други разних "хуманитарних" ораганизација,које су под окриљем ХУМАНИТАРНА,довозили оружје!

Сигурна сам да има доказе за то!

Ima.

Ali za prevoz "humanitarne pomoći" iz Srbije za VRS! :per:
 
Па он ми је био председник!
Друже Четници и Партизани су се помирили још 1945 ,а неки се никада нису ни свађали!

Partizani su cetnicima oprostili saradnju sa fasistima i primili ih u svoje jedinice kad su ovi videli da partizanima ne mogu nista.

Ali cetnici, veliki deo njih, ne ume da ceni kad ti neko spasi zivot, vec su u besu zbog vlastite nesposobnosti u borbi, skupa sa onim kukavicama preko okeana cekali svoj trenutak, sve u saradnji sa ustasama (u duhu tradicije), i jedni i drugi su svoj trenutak docekali pocetkom 90-tih kad su narodi podivljali.

I tako, danas vidimo rezultat svega.

:)

Cast cetnicima stvarnim rodoljubima i borcima za slobodu.

Nisu oni krivi sto su ih vodili pjandure, nesposobnjakovici i fasisti.
 
Познати Сарајевски тунел спаса како су га називали!

Председник Савеза логораша РС Бранислав Дукић рекао је да је тунел који Бошњаци називају тунел спаса, за Србе био тунел смрти.

"Ми смо копали тај тунел, где је 30 логораша убијено, а њихове кости и данас се траже. Треба рећи да смо и ми преживели, који смо копали тунел, доживели право мучење. С обзиром да су експерти медицине доказали да је у овом тунелу било више од 149 врста мучења, онда је свима јасно шта се припадницима српског народа тамо дешавало", објаснио је Дукић.

У такозвани тунел "спаса" улази се са бутмирске стране кроз кућу Бајре Колара, коју је он претворио у музеј и себе прогласио кустосом и узима новац, јер наплаћује улаз. Посетиоцима приказује 18-минутни филм о изградњи и улози тунела, а део његове музејске поставке јесте и столица на којој је, сваки пут кад је кроз тунел излазио из Сарајева, седео тадашњи муслимански лидер Алија Изетбеговић.

Осим што су српси логораши направили тај тунел ,кроз ега је редовно долазило оружје и новац из Арапских земаља ,Значи да постоје и сведоци!
 

Back
Top