Dunja Ilić

Poruka
2.090
Šta mislite o ovoj novokomponovanoj estradnoj umetnici,i njenom kul hitu Bidermajer?(Pravo da vam kažem,drugari,ja do danas nisam znala da ona peva ovu pesmu,ali bila je jedna dražesna forumašica koja me je obavestila...) =)

 
Juce sam prvi put cula ovu pesmu,inace ne slusam narodno.Jako mi se dopala, citala sam malo o njoj,da ima 18,da sama pishe svoje textove,koncipira spotove,...i to je za poshtovanje. text bidermajera mi se jaako svidja,mracan ali je zbog toga privlacan.
 
Danas sam se upoznala sa likom i delom gorepomenute estradne umetnice.

Talentovana mlada dama. Napisati četiri knjige (ej četiri) sa 18 godina to je nesvakidašnji uspeh.
Mora se zanemariti činjenica da su knjige neko sranje 100% i da nemaju veze sa životom.
Veoma je pohvalno što piše tekstove za pesme koje izvodi.
Nećemo baš o tome kakvi su tekstovi i imaju li smisla, bitno je da ih je ONA napisala (ajme bolan ona ume da piše???)
Prvi CD a samo 18 godinica.
Sad to što joj tata nije žalio para da svoju miljenicu učini poznatom (makar i na njenu štetu, jer pojma nema ni usta da otvori kako treba, pa kako će onda pevati), to nikako nije od bitnog značaja.

Sve u svemu, ona stvarno obećava već je vidim kako za neku godinu traži svoje desno uvo, nokat na levoj nozi, pramen kose ispod desne miškice u svom reality show-u...
 

Back
Top