Problem sa Facebook

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sherlock Holmes

Zainteresovan član
Poruka
104
Imam problem, naime kad ukucam korisnicko ime i lozinku, nesto mi neda da se prijavim. Evo i slike.
problem.jpg


Ako neko zna sta je u pitanju.
 
My account has been hacked, phished, or affected by the money transfer scam.
Hacked account
My account has been compromised, but it has not been phished nor affected by the money scam.
Phished account
My account has been used to send spam, Wall posts, or messages that ask you to click on a link or check out a new photo or video that doesn't actually exist.
Money transfer scam
My account has been accessed by someone trying to obtain money from my friends, usually through the Chat or Status features, claiming that I am stuck in a far away location and in need of financial assistance.
My friend's account has been hacked, phished, or affected by the money transfer scam.
Hacked or phished account
My friend's account has been compromised, or used to send spam, Wall posts, or messages that ask you to click on a link or check out a new photo or video that doesn't actually exist.
Money transfer scam
My friend's account has been accessed by someone trying to obtain money from their friends, usually through the Chat or Status Features, claiming that they are stuck in a far away location and in need of financial assistance.
Protecting account security
Tips for keeping your account secure
How Facebook protects your information
Suspicious emails and notifications
Editing your Privacy Settings
Emails from Facebook
Suspicious emails
Email preferences
Password reset emails
Confirmation and reactivation emails
Email notifications
Reporting abuse on Facebook
Someone is attacking or harassing me
Reporting abuse on my account
Abusive site content
Sensitive issues

Ima opcija help pa nek ti neko prijavi sta se desava
 
Ovo je vec drugi slucaj za koji sam cuo, da kad ljudi stave neki poznati sajt na srpski, na cirilicu... da se zahtevaju dodatne provere...
Ostavite lepo engleski, a recite da ste u Srbiji... manje problema ;)
 
Ovo je vec drugi slucaj za koji sam cuo, da kad ljudi stave neki poznati sajt na srpski, na cirilicu... da se zahtevaju dodatne provere...
Ostavite lepo engleski, a recite da ste u Srbiji... manje problema ;)

nije. nego ima problem sa instalacijom sertifikata. svaki sajt sa https protokolom zahteva security certificate . No ponekad ti pretrazivac ne dozvoljava da ga instaliras jer je tako podesen.

na primer za Firefox se opcije u vezi sertifikata nalaze u :

Tools -> Options -> Advanced -> Encryption

Tu se moze podesiti sve u vezi sertifikata, i pogledati koji su sertifikati instlirani.

Inace ta problematicna poruka se javlja kada sertifikat nije verifikovan.
 
nije. nego ima problem sa instalacijom sertifikata. svaki sajt sa https protokolom zahteva security certificate . No ponekad ti pretrazivac ne dozvoljava da ga instaliras jer je tako podesen.

na primer za Firefox se opcije u vezi sertifikata nalaze u :

Tools -> Options -> Advanced -> Encryption

Tu se moze podesiti sve u vezi sertifikata, i pogledati koji su sertifikati instlirani.

Inace ta problematicna poruka se javlja kada sertifikat nije verifikovan.

Da bilo je to u pitanju. Doduse ja sam skinuo Netscape koji je dozvolio, verifikovao ili vec sta sertifikat i sada sve radi kako treba. Hvala svima na trudu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top