Omladina

zeljko612

Domaćin
Poruka
4.266
Evo gledao sam film neki juce pa mi pade na pamet ovakva tema...U Srbiji dosta nasih vrsnjaka neki mladji neki stariji su se okrenuli kriminalu i delikventnim stvarima.Vecina slusa rep i tripuje da su Kristijan Golubovic i takve gluposti(bez uvrede za repere :))
Kod mene u gradu dete 4-5 razred pusi i pije ko retardirano a da ne pricam ostale stvari...Moje misljenje je da ce za 10-15godina ako ne bude bolje svaki 3-4 pa i drugi mladic ili devojka biti opsednuti kriminalom prostitucijom i drugih groznih stvari...Kakvo vi misljenje imate???
P.S.Nisam bas najbolje napisao sta sam hteo da iskazem al ***,imam 1 iz Srpskog xD xaxa
 
Evo gledao sam film neki juce pa mi pade na pamet ovakva tema...U Srbiji dosta nasih vrsnjaka neki mladji neki stariji su se okrenuli kriminalu i delikventnim stvarima.Vecina slusa rep i tripuje da su Kristijan Golubovic i takve gluposti(bez uvrede za repere :))
Kod mene u gradu dete 4-5 razred pusi i pije ko retardirano a da ne pricam ostale stvari...Moje misljenje je da ce za 10-15godina ako ne bude bolje svaki 3-4 pa i drugi mladic ili devojka biti opsednuti kriminalom prostitucijom i drugih groznih stvari...Kakvo vi misljenje imate???
P.S.Nisam bas najbolje napisao sta sam hteo da iskazem al ***,imam 1 iz Srpskog xD xaxa

******...takvo je vreme.........pola bg-a se tripuje na taj nacin.....
iskreno jaka stvar....bolje da se loze na 90 nego na 80(msm slusam ja 80 al ta moda je cemer)......
Ako vole neka tako rade...ja delam po svom..
 
Zato sto su glupi, misle da je to sjajno. dobijau ugled u drustvu, voel ih devojcice,...

ali ne kapiraju da su svi ti iz filma Vidimo se u citulji mrtvi, da je Kristijan idiot,.. zalosno je sto se loze na film RANE i zele da budu kao oni, ali to sve zavisi od kucnog vaspitanja i autoriteta
a i da ne pricamo kako nam je drzava otisla u Ku.ac.
 
Zato sto su glupi, misle da je to sjajno. dobijau ugled u drustvu, voel ih devojcice,...

ali ne kapiraju da su svi ti iz filma Vidimo se u citulji mrtvi, da je Kristijan idiot,.. zalosno je sto se loze na film RANE i zele da budu kao oni, ali to sve zavisi od kucnog vaspitanja i autoriteta
a i da ne pricamo kako nam je drzava otisla u Ku.ac.

pa znas kako treba biti veoma glup da bi se lozio na nekog ko nzna padeze a skoro ceo zivot zivi u beogradu....
 
Evo gledao sam film neki juce pa mi pade na pamet ovakva tema...U Srbiji dosta nasih vrsnjaka neki mladji neki stariji su se okrenuli kriminalu i delikventnim stvarima.Vecina slusa rep i tripuje da su Kristijan Golubovic i takve gluposti(bez uvrede za repere :))
Kod mene u gradu dete 4-5 razred pusi i pije ko retardirano a da ne pricam ostale stvari...Moje misljenje je da ce za 10-15godina ako ne bude bolje svaki 3-4 pa i drugi mladic ili devojka biti opsednuti kriminalom prostitucijom i drugih groznih stvari...Kakvo vi misljenje imate???
P.S.Nisam bas najbolje napisao sta sam hteo da iskazem al ***,imam 1 iz Srpskog xD xaxa

Nije problem shto piju pushe i ko zna shta vec , nego shto nema nishta drugo pored tih ... aktivnosti .
 
Evo gledao sam film neki juce pa mi pade na pamet ovakva tema...U Srbiji dosta nasih vrsnjaka neki mladji neki stariji su se okrenuli kriminalu i delikventnim stvarima.Vecina slusa rep i tripuje da su Kristijan Golubovic i takve gluposti(bez uvrede za repere :))
Kod mene u gradu dete 4-5 razred pusi i pije ko retardirano a da ne pricam ostale stvari...Moje misljenje je da ce za 10-15godina ako ne bude bolje svaki 3-4 pa i drugi mladic ili devojka biti opsednuti kriminalom prostitucijom i drugih groznih stvari...Kakvo vi misljenje imate???
P.S.Nisam bas najbolje napisao sta sam hteo da iskazem al ***,imam 1 iz Srpskog xD xaxa

Sad kad bi te neko sa strane sluso reko "pa zemlja Srbija je kriminalna,ovo nidje nema"
Lako je trazit lose primere,a za dobre se niko i ne trudi:neutral:
 
Kako mozes da kazes za drzavu koja ti ljeba daje da neam nisat lijepo?:confused:
Svud imas kriminalaca,klosara i sl. Ako mislis da ti je bolje na zapadu idi na zapad nemoj postenim ljudima da trujes mozak
Zvucim malo "rude" i zamjerices mi ali ovo je ipak debata:)
 
Kako mozes da kazes za drzavu koja ti ljeba daje da neam nisat lijepo?:confused:
Svud imas kriminalaca,klosara i sl. Ako mislis da ti je bolje na zapadu idi na zapad nemoj postenim ljudima da trujes mozak
Zvucim malo "rude" i zamjerices mi ali ovo je ipak debata:)

Ne daje ti država 'leba, nego ti radiš za taj 'leb.
 
Kako bez države nema 'leba ? A oni što rade kod privatnika ? Bolje reći bez rada nema 'leba. I ne postoji teritorija sa normalnim prirodnim i klimatskim uslovima gde ne postoji država...
 
Pod jedan Srbija nije drzava jer se nzm sta je njeno a sta nije(pregovori o kosovu i ostala sranja),a pod dva sve dok su lopovi na vlasti u ovoj zemlji nece biti niceg dobrok osim kriminala i korupcije...molim lepo :)
 
1. Sve koji su se bavili politikom od '89 pa do danas, obesiti za muda u sred Knez Mihajlove (zene za jednu nogu)
2. Uvesti vanredno stanje do daljnjeg
3. Sve krupne kriminalce pohapsiti i streljati, a ne dilere vutre iz kraja
4. Dovesti za ministre Japance, Nemce i Skandinavce
5. Srusiti ceo sistem i krenuti od nule
6. Ostaviti ovakvo stanje sledecih 15 godina
________________________________________
E posle ovog bi Srbija postala raj na zemlji :D
 

Back
Top