Sex i pravljenje dece sa 10 godina???

pa sad sta da ti kazem,.... ne zanimaju me mnogo ove Teenage teme ali ova
nije ni malo glupava, cak stavise zabrinjavajuca...

Inace mislim da ce tema da ode pod LOCK ....

mrzi me da se ponavljam sad i da pisem nesto sto sam vec 2x ovde pisao(nema veze sa ovom temom konkretno) al' danas "matorci" nisu ni svesni kakvi su danasnji klinici :roll: mogu na pvt da ti posaljem to sto sam pisao pre neki mesec ovde...
 
mrzi me da se ponavljam sad i da pisem nesto sto sam vec 2x ovde pisao(nema veze sa ovom temom konkretno) al' danas "matorci" nisu ni svesni kakvi su danasnji klinici :roll: mogu na pvt da ti posaljem to sto sam pisao pre neki mesec ovde...

Pa vidi razumem zasto matorci ne kapiraju jer je po meni nenormalno da neko ko ima 13 godina ostane trudan sa nekim ko ima 10 godina,..neko ko ne zna ni caj sebi da skuva a zna da se je6e..

Meni nije normalno da neko ko ima 16 godina da mu je uzor neka pevaljka, da samo razmislja o svom izgledu i sminki i sta ce da obuce i kako da privuce paznju muskih tako sto ce da se skida po netu i stavlja svoje slike i snimke...... Meni to nije normalno..

Ali ok... ti imas svoj stav i respect.
 
Pa vidi razumem zasto matorci ne kapiraju jer je po meni nenormalno da neko ko ima 13 godina ostane trudan sa nekim ko ima 10 godina,..neko ko ne zna ni caj sebi da skuva a zna da se je6e..

Meni nije normalno da neko ko ima 16 godina da mu je uzor neka pevaljka, da samo razmislja o svom izgledu i sminki i sta ce da obuce i kako da privuce paznju muskih tako sto ce da se skida po netu i stavlja svoje slike i snimke...... Meni to nije normalno..

Ali ok... ti imas svoj stav i respect.

pa pazi nisam ni ja rek'o da da je to normalno :roll:

moj prvi post na ovoj temi i deo drugog je glasio

pa dobro ti brdjani po tim selima se j.ebu kao stuke :D

....kako su nase bake i deke u davno u svoje vreme prvo nauce da se kHaraju pa tek da pisu i citaju :hahaha:

ipak je to selo a tamo nemaju previse zanimacija klinci pa su i sloboniji :) a i cisto sumljam u ovo da je dete od 10 god j.ebalo drugo malo starije dete od 13 god i ona ostala trudna...

za ovo se slazem za ove sabane iz granda al' to je poremecen sistem vrednosti i nemoguce ga je promeniti ali o5 ne mozes ni da ocekujes da im idoli budu neki naucnici,sahisti i ostali :whistling:
 
za ovo se slazem za ove sabane iz granda al' to je poremecen sistem vrednosti i nemoguce ga je promeniti ali o5 ne mozes ni da ocekujes da im idoli budu neki naucnici,sahisti i ostali :whistling:

Bolje i nauchnici, nego sisate fukare koje pevaju "...udji mi duboko...". :lol:

ti su na nivou statisticke greske i ima ih 0.001% :mrgreen:

a sad ulazimo u drugu temu al' muzicki ukus nema veze uopste sa inteligencijim i nivom obrazovanja pa da kazes da grand slusaju samo nepismeni seljaci...vecina mojih ortaka ide u gimnazije / ekonomsku skolu itd. i super su pa slusaju grand :roll:

Da, ima, mogao bih da ti elaboriram to nadugachko i nashiroko, ali me mrzi.
 
ti su na nivou statisticke greske i ima ih 0.001% :mrgreen:

a sad ulazimo u drugu temu al' muzicki ukus nema veze uopste sa inteligencijim i nivom obrazovanja pa da kazes da grand slusaju samo nepismeni seljaci...vecina mojih ortaka ide u gimnazije / ekonomsku skolu itd. i super su pa slusaju grand :roll:

Kako bre nema?????????

:eek: Hoces da kazes da ribe koje vole pesmu i slusaju ove sa Gold pridukcije i OBN

da su intelekutalke??????
 

Back
Top