Sex i pravljenje dece sa 10 godina???

Treba im doprinos dok ne budu dovoljno stari da rade , pa onda da im daju posao , pa da to dete odrasta sa bar malo odgovornosti oko sebe . Bilo skoro na TV-u , nekakav par iz hrvatske , napravili dete dok je on imao 17 a ona 15 , ona rodila dete , zavrshili shkole , odmah se zaposlili , pa se vechnali , dete zdravo i pravo , tako da ako neko napravi dete neka ga bar izdrhava kako treba .
 
Treba im doprinos dok ne budu dovoljno stari da rade , pa onda da im daju posao , pa da to dete odrasta sa bar malo odgovornosti oko sebe . Bilo skoro na TV-u , nekakav par iz hrvatske , napravili dete dok je on imao 17 a ona 15 , ona rodila dete , zavrshili shkole , odmah se zaposlili , pa se vechnali , dete zdravo i pravo , tako da ako neko napravi dete neka ga bar izdrhava kako treba .

Samo to treba da vide ovi nasi poglavari...
 
Kurvica...Ta je i stvorena samo za ******* i nista drugo...

mojne matori tako....cim je riba bomba odma' po tebi znaci i da je drolja :roll: ja je ne znam al' u komsiluku mi je i nisam tako nesto cuo...


E Nemanja je Senjak ja sam isla u Putnika

pitam bzvz...dok sam ziveo tamo na Senjaku dosta njih sa Dedinja je islo u Stefan Nemanja pa rekoh da nisi i ti.
 

Back
Top