romanticna iskustva sa strancima?

jockobocko

Zainteresovan član
Poruka
187
Drage devojke ali i momci da li ste imali romanticna iskustva sa strancima/strankinjama i da li postoji razlika u odnosu na nas mentalitet i kakve?
moja sestra me navela na ovu temu posto je rekla da je sa strancima imala mnogo lepse iskustvo nego sa momcima iz Beograda. A bila je i sa spancem, skotlandjaninom, i argetincem. Ja sam bila u americi pa sam imala najvise iskustva sa Amerima i za mene postoje velike razlike kakva su vasa iskustva
 
Drage devojke ali i momci da li ste imali romanticna iskustva sa strancima/strankinjama i da li postoji razlika u odnosu na nas mentalitet i kakve?
moja sestra me navela na ovu temu posto je rekla da je sa strancima imala mnogo lepse iskustvo nego sa momcima iz Beograda. A bila je i sa spancem, skotlandjaninom, i argetincem. Ja sam bila u americi pa sam imala najvise iskustva sa Amerima i za mene postoje velike razlike kakva su vasa iskustva

Jos jedna tema gde nema ravnopravnosti medju polovima, mozemo li i mi muskarci odgovarati na ovo?
 
nemam iskustva po tom pitanju...

Ocoraveh znaci, celu proslu noc seksah... :) Jos se ja mislim, vidi ga ovaj(za tebe),dal da ga zezam sto odgovara a nije zensko. :)

Elem, makedonke su odlicne, a najlepse mi je bilo sa albankom iz nase juzne pokrajine(jel ona strankinja?),znaci upoznali smo se u kaficu gde je radila kao konobarka,posle par dana izlaska u taj kafic resio sam da je pozovem na veceru,i kao u filmu...vecera je ispala kod mene,svece,vatra,romanticna muzika,znala je tango da igra sto me iznenadilo,i sta da vam pricam,sve je islo posle glatko...na kraju mi je trazila 300 eura i drzala mobilni u ruci,al dobro,300 e nisu neke pare...vredila je svaku paru! :) ne,makedonke su najbolje...od svih strankinja! a nije ih bilo mnogo... ;)
 
Drage devojke ali i momci da li ste imali romanticna iskustva sa strancima/strankinjama i da li postoji razlika u odnosu na nas mentalitet i kakve?
moja sestra me navela na ovu temu posto je rekla da je sa strancima imala mnogo lepse iskustvo nego sa momcima iz Beograda. A bila je i sa spancem, skotlandjaninom, i argetincem. Ja sam bila u americi pa sam imala najvise iskustva sa Amerima i za mene postoje velike razlike kakva su vasa iskustva

Da bih mogao odgovoriti na nacionalnom nivou morao bih biti blisko upoznat sa vecinskim procentom zenskog dela poplulacije sela zvanog Srbija..

Zar to ne ide od osobe do osobe? Ne zavisi od.. nacije?
 
Ostace mi u lepom secanju kada mi je na moru prisao jedan Rus, Sasa. Jednostavno, a originalno, ne mogu vam to opisati, nekako filmski. Grci su jako zabavni i sarmantni, energicni i, naravno, u sali, prose sve nase devojke. Svi koje sam upoznala se oduseve na pomen reci "Srbija". Simpaticni su u svoj toj svojoj odusevljenosti. U neprijatnom secanju mi je ostao jedan navalentan Nemac, ali to ne mora da obelezi citavu naciju kao takvu. Sad ce mi neko reci da je klise, ali Italijani mogu da ucine da se svaka devojke oseti kao miss sveta :) Eto, toliko od mene. To mi nisu bile veze, vec su prilazili i flertovali, pa sam na osnovu toga iznela ove zakljucke.

Ja, na kraju krajeva, najvise volim jednog Uzicanina i samim tim potpisujem da su nasi momci naj :heart::heart::heart:
 
Drage devojke ali i momci da li ste imali romanticna iskustva sa strancima/strankinjama i da li postoji razlika u odnosu na nas mentalitet i kakve?
moja sestra me navela na ovu temu posto je rekla da je sa strancima imala mnogo lepse iskustvo nego sa momcima iz Beograda. A bila je i sa spancem, skotlandjaninom, i argetincem. Ja sam bila u americi pa sam imala najvise iskustva sa Amerima i za mene postoje velike razlike kakva su vasa iskustva

Sve su bolje od nasih seljanki sa Balkana...
 
Ostace mi u lepom secanju kada mi je na moru prisao jedan Rus, Sasa. Jednostavno, a originalno, ne mogu vam to opisati, nekako filmski. Grci su jako zabavni i sarmantni, energicni i, naravno, u sali, prose sve nase devojke. Svi koje sam upoznala se oduseve na pomen reci "Srbija". Simpaticni su u svoj toj svojoj odusevljenosti. U neprijatnom secanju mi je ostao jedan navalentan Nemac, ali to ne mora da obelezi citavu naciju kao takvu. Sad ce mi neko reci da je klise, ali Italijani mogu da ucine da se svaka devojke oseti kao miss sveta :) Eto, toliko od mene. To mi nisu bile veze, vec su prilazili i flertovali, pa sam na osnovu toga iznela ove zakljucke.

Ja, na kraju krajeva, najvise volim jednog Uzicanina i samim tim potpisujem da su nasi momci naj :heart::heart::heart:

..Eto vidis mala, da najlepse je s nama, za tebe su najbolji momci sa Balkana...

(za jockobocko) :)
 

Back
Top