Dizhe li vam se?? :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
to sam namerno napisala jer sam ocekivala posle onog ebanja krsta da ce neko da se javi sa nekom forom tipa ebe li te jos nesto i tako te fore...sta ces iskusan sam ljsovac :lol: pa reko da odgovorim u napred :lol:

u listu prijatelja za pocetak :zper::zcepanje::zcepanje: ala kenjjam ko grlica

znala sam da ces da se javis...opet iskustvo :cool:

zar si sumnjala u mene?:mrgreen:znam ja da počešem milicu tamo gde svrbi......:hahaha: :rotf:
p.s. a znao sam ja da si ti to zbog mene stavila, nego samo onako da ispadne ko slučajno.....:rotf: :zper:

a stvarno majku mu dobra vam ta hidraulika jutarnja.....taman najavi sta ti sledi (tj nama zenskama):lol:

jes vala.........podigne ćebe da se malo izlufiram dole.........pogotovo korisno za luftiranje ako sam prethodno prdno........:zper: :hahaha: :rotf:
 
zar si sumnjala u mene?:mrgreen:znam ja da počešem milicu tamo gde svrbi......:hahaha: :rotf:
p.s. a znao sam ja da si ti to zbog mene stavila, nego samo onako da ispadne ko slučajno.....:rotf: :zper:



jes vala.........podigne ćebe da se malo izlufiram dole.........pogotovo korisno za luftiranje ako sam prethodno prdno........:zper: :hahaha: :rotf:

vis kako si moodar :zper:

ako prdnete zajedno onda tu nema spasa ...nikakva hidraulika ne pomaze :zcepanje:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top