JA LIČNO: "Nezavisnost Kosova nerealna !"

Evo pošto vidim da su SAD rekle da je nezavisnost Kosova "nepovratna", JA LIČNO DA IZJAVIM DA JE NEZAVISNOST KOSOVA NEREALNA ! I prenesite tamo novinama "KOLEGA IVAN je danas izjavio za sajt www.kolegaivan.com da je nezavisnost Kosova nerealna". Pa valjda je važnije šta kažem ja nego šta kaže Amerika. I šta sad ?


Кажу Амери да је независност Kosova "nepovratna"!!!
Дооообро!!! Кажем ја да су мекички Тексас и руска Аљаска повратни, а да Холандија и Венеција и даље тону међу рибе!!!

Ето нек се неко сад нађе да то оспори!!!
 
Pa ima više nego tvoje. Ja sam sebi najvažniji. Ja napred, ostali STOJ ! Zemlja se vrti oko mene. Sunce izlazi zbog mene, BREEEEE ! :mrgreen:

Prema tome, kad ja napišem da je nezavisnost Kosova nerealna, ti i Obama možete samo da klimnete glavom i napišete ENTER, mislim-amin ! :lol:

Добро, одакле ти идеја да овакво Косово може да буде независно? Од чега и у чему независно Мислим стварно... треба се тога сјетити!!!
 
Evo pošto vidim da su SAD rekle da je nezavisnost Kosova "nepovratna", JA LIČNO DA IZJAVIM DA JE NEZAVISNOST KOSOVA NEREALNA ! I prenesite tamo novinama "KOLEGA IVAN je danas izjavio za sajt www.kolegaivan.com da je nezavisnost Kosova nerealna". Pa valjda je važnije šta kažem ja nego šta kaže Amerika. I šta sad ?

evo ja lično da izjavim: nije moguće da je zemlja okrugla...
 
Evo pošto vidim da su SAD rekle da je nezavisnost Kosova "nepovratna", JA LIČNO DA IZJAVIM DA JE NEZAVISNOST KOSOVA NEREALNA ! I prenesite tamo novinama "KOLEGA IVAN je danas izjavio za sajt www.kolegaivan.com da je nezavisnost Kosova nerealna". Pa valjda je važnije šta kažem ja nego šta kaže Amerika. I šta sad ?

Ниси требао да дајеш овај линк ка сајту!
Рекламирање је забрањено!
А може и Блајбингер да дође.................. ПА ДА ГА ПОСЕТИ!:hahaha1: :rotf: :hahaha1: :rotf: :hahaha1:

 
Poslednja izmena:
Evo pošto vidim da su SAD rekle da je nezavisnost Kosova "nepovratna", JA LIČNO DA IZJAVIM DA JE NEZAVISNOST KOSOVA NEREALNA ! I prenesite tamo novinama "KOLEGA IVAN je danas izjavio za sajt www.kolegaivan.com da je nezavisnost Kosova nerealna". Pa valjda je važnije šta kažem ja nego šta kaže Amerika. I šta sad ?

Pozdravljam i prikljucujem se .
 

Back
Top