fenomen vozica

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A da ja vas pitam nesto !
Sta je sa 500 miliona ne prijavljenih Kineza ?! A?! Cutimo...CUTIMO!
Jer ne prijavljeni kinezi 500 miliona! Oni kupaju tunele, kopaju rupe! 1. Do Moskve, 2. Do Pariza, do Londona, do Washingotna! Svetska globalizacijavodi specifican rat protiv cele planete !
Ko je srusio berlinski zid, Ko je izvrsio privatizaciju u Slovackoj ?!? i de je Isusova ruka...?
 
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" />

<meta name="keywords" content=" fenomen vozica, forum, diskusije, Srbija, dopisivanje, pricaonica" />
<meta name="description" content=" fenomen vozica Tinejdžeri" />
 
the-spam-fairy-demotivational-poster-1244834031.jpg
 
Struju uzimam od svekrve,samo jednu struju gorim,nista drugo.....nema ni kalizacija...kanal tamo sve ce da zapusi...i ocu ljudi kigijena da imaju...kakva kigijena da imaju?Nemaju narod odakle da zivu,nemaju veliki platu...narod zivi u vodu,brate mili...kako narod zivi u beogradu?Ima socijalni rada i pomognu gi i sve... ovde idite da se zalite....kazu:"Idi radite",a di da radimo kad smo mi ljudi bolesni...u deponiju zivimo.........sutiraju me gospoda,cigani me sutiraju...sutira me s noge na nogu svakojaka nacija i vredjaju me...sutiraju me s noge na nogu,a ka' bi imala jedno 3 'iljade evra i ja bi mozda imala stan na spijunku...al ja ne trazim,brate slatki,stan na spijunku...ja trazim jednu garniseru...je li jednu vesernicu...da imam struju,da imam vodu,wc...osnovno,ja se nisam kupala 3 godine...i ja i moja deca...vaske imamo u glavu ko pErinac..."Koliko vi imate godina?" "Imaaaam...ceteres...ne znam ni ja..

:lol:
 
Стара Српска пословица гласи: Ако мораш да поједеш говн o, немој да га гледаш, већ га поједи, а ако мораш да поједеш неколико гована, прво поједи највеће...
 
Стара Српска пословица гласи: Ако мораш да поједеш говн o, немој да га гледаш, већ га поједи, а ако мораш да поједеш неколико гована, прво поједи највеће...

A moze i ovo:Kad jedes govn.o jedi ga do kraja:)
 
Svaka ucionica ima nekog umisljenog Eskobara, koji ce da valja vutru po skoli, razumes ili tako nekim ilegalnim radnjma da se bavi i nekolicinu koja ce da ga prati. Znaci oni su u zadnjim klupama i rade to sto rade. Sta rade oni? STA RADE TETKICE? JURE sitne JAJARE. Ove klince koji kradu sundjere da se dokazuju. 'Skola je puno oruzja, BRANICEMO SE. Mislim ucicemo se, ne kazem da cemo nauciti, ali cemo uciti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top