Veliki Brat VIP 2010

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
To grant salji bakice i dekice tipa era je lep i lepa je lepa :zcepanje: a ove milice volim te to su klinci :hahaha:


ma ja cim sam video da su usli Era i Lepa rekao sam bice sexa :mrgreen: e zamisli uda se Lepa Lukic za Boru Drljacu i bude LEPA DRLJACA :rotf:

da iskoristim priliku kada su pozdravi,zelje i cestitke i poZz moju baba Milunku ...baba kad ce vise taj rucak krce mi creva... :sad2:


A Milica se za to vreme kreše sa Ljubišom iz Ostružnice.

Boli nju i za Radišu, i za Babušnicu, i za VB, i za ljubavne poruke...

taj rad :) njima fali neka daska u glavi kada salju te poruke a mozda i cela stolarija...
 
Za sada mi je ova sezona vrh! Zanimljivi su, svaki ucesnik na svoj nacin ima nesto...
Vrh su mi Lepa i Anabela...
Sinoc sam se slatko smejao kada je Boki sedeo za stolom dok su Lepa, Bora i Era pevali neki teski narodnjak a on ih smoreno gleda u fazonu "gde sam ja dosao"...:D:D:D
 
Za sada mi je ova sezona vrh! Zanimljivi su, svaki ucesnik na svoj nacin ima nesto...
Vrh su mi Lepa i Anabela...
Sinoc sam se slatko smejao kada je Boki sedeo za stolom dok su Lepa, Bora i Era pevali neki teski narodnjak a on ih smoreno gleda u fazonu "gde sam ja dosao"...:D:D:D

Ja kad ih vidim da se spremaju da pevaju, odmah isključujem ton na televizoru :zcepanje:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top