nase greske iz ljubavi ili gluposti

Da li postoji nesto sto sebi ne mozete da oprostite (niste uradili ili jeste), a tice se neke vase veze ili bilo cega u vezi ljubavi, seksa..i sta je to? :confused:

e jesam...bilo je to davno..missim biJo sammlad i tako zelen i verov'o sam devjKi,ali eto zeznula me je...iskoristila je to sto sam biJo mladi ma'mun,pa sam joj verov'o...ali sada sam omatoreli babun,i ne pravim te greske...:ok:
 
Da li postoji nesto sto sebi ne mozete da oprostite (niste uradili ili jeste), a tice se neke vase veze ili bilo cega u vezi ljubavi, seksa..i sta je to? :confused:

Ne kajem se...na kraju krajeva dzaba se kajati...nishta to nece promijeniti...

ali opet gledam,sve greshke koje sam pravila su me napravile danas onakvom kakva jesam.. :cool: savrshenom :mrgreen:

kao shto rekoh na jednoj temi...kad neshto krene po zlu...ja pomislim...ko zna za shto je to dobro...
 
Sto ga nisam vise gazila dok sam mogla :lol:

alj62u.jpg


me too
 
Da li postoji nesto sto sebi ne mozete da oprostite (niste uradili ili jeste), a tice se neke vase veze ili bilo cega u vezi ljubavi, seksa..i sta je to? :confused:
ne postoji nista sto me je toliko pogodilo da i dan danas nisam sebi oprostila
mislim, nisam uradila neku tako veliku glupost, da je se stidim sa svojih 36
ali mi je zao zbog nekih eksova koji su se dogodili, nisu mi bas trebali, i zbog jedne veze, koja nije izgledala onako kako je trebala i mogla...ali, opet..ima razloga zasto je sve to bilo tako kako jeste...
 
Da li postoji nesto sto sebi ne mozete da oprostite (niste uradili ili jeste), a tice se neke vase veze ili bilo cega u vezi ljubavi, seksa..i sta je to? :confused:

nekako, cim to tada nisam uradila znaci da je postojao neki moj unutarnji osecaj da ne uradim. i mislim da je bolje sto sam ga poslusala.
i ako cu tom logikom, ne mogu da nadjem nesto cega se kajem.
ima nekih stvari koje su ispale drugacije od zeljenog zbog spleta okolnosti, ali opet, ko zna zasto je to dobro. da je trebalo drugacije, bilo bi drugacije.. sta znam..
 
Do nedavno sam se kajala iz milion razloga...

Kajala sam se sto mi prvi poljubac nije bio sa jednim deckom koji mi se svidjao jos od vremena u pelenama i sto mi je taj poljubac ukraden, ali za to ipak nisam kriva ja...
Kajala sam se sto sam dozvolila da mi drugarske veze postanu ljubavne... Pogresno sam procenilam osecanja, i onda sam bila u njima jer nisam znala kako da raskinem a da i dalje budem ok sa tom osobom...
Ruzno je, ali kajala sam se sto sam cutala, bezala od svadja ali ne zato sto nisam htela da se suocim, vec zato sto mi je nezamislivo kada neko sa kim si se smejao nece da ti se javi na ulici...
 

Back
Top