Da li biste se udale za traktoristu,i zašto?

Vredni su,jaki,znojavi...
:)


Koja ti tu vrednoca treba. Spustis plug i on vuce.

Pa ja sam sa 15 godina kod bake u selu uzeo traktor sa prikolicom, oticao u sumu sam i natovario punu prikolicu trupaca, izrezanih 1,20.

Pa se nisam nesto naradio, u kakve sam tad misice imao. Sve su se zenske htele torbati sa mnom, ali tada sam bio sramezljiv, jer mi jaja nisu bila velika kao danas.:)
 
Ima zanimanje traktorista,radi u firmi,vozi traktor.

nisam znala

a da odgovorim na temu...nemam pojma ako bi me privuko svojim osobinama sto da ne...danas uopste ne treba gledati kojim se poslom bavi neka osoba pa po tome ga ceniti jer svako radi svasta...ljudi sa fakultetima pa rade u kiosku...fakultete zavrsavaju i glupi i pametni...poenta je u uporonsti...nego da ne odlutam...bih ako bi me privuko sto da ne
 
ne.
odakle ti takav zakljucak????
Рекла си да те не би привукао јер ти је важан ителектуални моменат.
Ја знам човека с факултетом који је отишао у село, има велико имање.
Неће у Београду да живи као просјак.
А поуздано знам да вози трактор. :neutral:
 
Рекла си да те не би привукао јер ти је важан ителектуални моменат.
Ја знам човека с факултетом који је отишао у село, има велико имање.
Неће у Београду да живи као просјак.
А поуздано знам да вози трактор. :neutral:

u uvodnom pise- traktorista koji je jak i znojav:)
samo sam rekla da ti momenti (jak i znojav) nisu meni presudni da me neko privuce. jel ok? a malo iritira kad neko svaku rec stavlja na kantar.
jeste, u pravu si, i ja znam seljake koji su dosli u bg u potrazi za boljim zivotom, i znam neke bantu crnce koji su se preselili u ameriku, i isto tako nekoliko hrvata koji su se odrekli svog drzavljanstva. eto. i ja ponesto znam:P
 
Ma kakvi traktoristi.....stari dobri plug........ :rotf:

ko Marinko Ćutuk........hrrrkkkkk.....'oro ja njivu!

00036983.jpg
 
Рекла си да те не би привукао јер ти је важан ителектуални моменат.
Ја знам човека с факултетом који је отишао у село, има велико имање.
Неће у Београду да живи као просјак.
А поуздано знам да вози трактор. :neutral:

Znam i ja jednog čoveka završio pravo ali kaže da nema tih para za koje bi on sedeo u kancelariji i bavi se poljoprivredom,naravno fakultet mu je dosta pomogao pri poslu u poljoprivredi...bar ne mogu da ga muntaju kako hoće;)
 

Back
Top