Da li za muskarca zelite viteza iz ranijih vekova?

jockobocko

Zainteresovan član
Poruka
187
pitanje za zene

Da li za muskarca zelite viteza i ranijih vekova?
da li mislite da je nekada bilo romanticnije sve, bez telefona, interneta, sms, diskoteka u kojima ne cujes nista kada ti neko pridje ............

da li bi to zamenili muskarcima koji su se smatrali vitezovima zastitnickog stava....ljubavnim pismima.....balovima u velikim haljinama......dzentlmensko ljubljenje u ruku............da li je to pretenciozno za danasnjicu
 
pitanje za zene

Da li za muskarca zelite viteza i ranijih vekova?
da li mislite da je nekada bilo romanticnije sve, bez telefona, interneta, sms, diskoteka u kojima ne cujes nista kada ti neko pridje ............

da li bi to zamenili muskarcima koji su se smatrali vitezovima zastitnickog stava....ljubavnim pismima.....balovima u velikim haljinama......dzentlmensko ljubljenje u ruku............da li je to pretenciozno za danasnjicu

jao de me nadje :rida:
 
Mislim da je bilo jako fino ranije kada muškarac ženi poljubi ruku a ne ko danas čim se vidiš i sa prijateljicom odma rkneš frenč kis:mrgreen:

oce neko mi objasni novu modu da se drug i drugarica ljube u obraz kad se vide
meni to ne ulazi u glavu

i ono tek upoznajes neku zensku i ona cap cao izgovori ime i bum u obraz...alo bre sestro ono kao poljubac je intimna stvar...ja se recimo cokim sa mojim zenskama koje znam pola zivota koj moje tebe sto te prvi put u zivotu vidim ima da ljubim
a tek muzjake..bezi bre...pederski mi je kad ih vidim kako se celivaju...a da ih ja celivam fala lepo neka fala
 
oce neko mi objasni novu modu da se drug i drugarica ljube u obraz kad se vide
meni to ne ulazi u glavu

i ono tek upoznajes neku zensku i ona cap cao izgovori ime i bum u obraz...alo bre sestro ono kao poljubac je intimna stvar...ja se recimo cokim sa mojim zenskama koje znam pola zivota koj moje tebe sto te prvi put u zivotu vidim ima da ljubim
a tek muzjake..bezi bre...pederski mi je kad ih vidim kako se celivaju...a da ih ja celivam fala lepo neka fala
Mene jedna friendica stalno tako ljubi:D:D:D
Ni meni to nije bilo jasno,ali sam se prilagodio...Sad mi nije ni loše;)
 
pitanje za zene

Da li za muskarca zelite viteza i ranijih vekova?
da li mislite da je nekada bilo romanticnije sve, bez telefona, interneta, sms, diskoteka u kojima ne cujes nista kada ti neko pridje ............

da li bi to zamenili muskarcima koji su se smatrali vitezovima zastitnickog stava....ljubavnim pismima.....balovima u velikim haljinama......dzentlmensko ljubljenje u ruku............da li je to pretenciozno za danasnjicu
Из ког ли си ти филма? :zcepanje:
Скидали су бре главе женама које су им досадиле.
Чуј, романтика. :lol:
Тек је тад владао интерес.
 
pitanje za zene

Da li za muskarca zelite viteza i ranijih vekova?
da li mislite da je nekada bilo romanticnije sve, bez telefona, interneta, sms, diskoteka u kojima ne cujes nista kada ti neko pridje ............

da li bi to zamenili muskarcima koji su se smatrali vitezovima zastitnickog stava....ljubavnim pismima.....balovima u velikim haljinama......dzentlmensko ljubljenje u ruku............da li je to pretenciozno za danasnjicu


Da! Bez razmisljanja!:)
 
Ja zelim zlog viteza. Onog koji hoce da preotme kraljevinu.
I kad odluchi da hoce da preotme kraljevinu,ja cu biti njegov zli sadruznik i praticu ga u pohodima,i skupljati saveznike za njega,i biti prva u borbenim redovima da bodrim te kukavice od njegove placenicke vojske. E tako.

Samo bi morala da paziš da prethodno on od tebe ne napravi gulaš..........:hahaha: :rotf: :ok:
 

Back
Top