Polaganje vozackog ispita

Pitaj pre ulaska u vozilo instruktora kakav je pandur i bez treme..to jes bez pokazivanja iste..samo gledas znakove..u retrovizor..i pricas o necemu 6om ne o voznji..ako ti se ugasi ili desi nesto nepredvidjeno bolje da opsujes nego da panicis
 
Pitaj pre ulaska u vozilo instruktora kakav je pandur i bez treme..to jes bez pokazivanja iste..samo gledas znakove..u retrovizor..i pricas o necemu 6om ne o voznji..ako ti se ugasi ili desi nesto nepredvidjeno bolje da opsujes nego da panicis

Mislim da ne treba mnogo da prica, ako je ne pitaju..

Pandur me je oborio prosli put kaze delujem mu nesigurno! Odvozala ja bez greske a on meni znate morate to malo sigurnije! :dontunderstand:

Ako si odvozala bez greske onda je to samo baksuz sto nisi prosla, i neces imati problema sledeci put.

Po mom iskustvu, i iskustvu drugih, obicno sruse nekoga ko im izgleda najlosiji u grupi, bez obzira na nivo znanja. Neko mora da padne.
 
E pa drugari evo i mene! Juce sam polagala voznju po drugi put i polozila,danas sam vec dobila dozvolu! I tako sta da vam kazem budite oprezni na putevima mozda bas na vas naidjem! :zcepanje: Prvi komentar mog sina (5 god) juce je bio super mama je polozila a ko ce sada da se vozi sa njom? Mislim niko nema hrabrosti da sedne samnom da ga malko provozam! :zper:
 
Mislim da ne treba mnogo da prica, ako je ne pitaju..



Ako si odvozala bez greske onda je to samo baksuz sto nisi prosla, i neces imati problema sledeci put.

Po mom iskustvu, i iskustvu drugih, obicno sruse nekoga ko im izgleda najlosiji u grupi, bez obzira na nivo znanja. Neko mora da padne.

Mislim na uopstenu komunikaciju s instruktorom..lep dan..jesi gledo avatar i te fore:lol:
 
a sto..:D
prvi put, sneg bio, golem..
drugi put kad sam izlazio sa poligona spustio rucnu al na trulom jugu ostala da svetli lampica za rucnu..-_-
treci put me oborio zato sto 2 puta nisam gledao u centralni retrovizor..

E pa to je bas maler! Ja sam na prvom polaganju mnogo bolje vozila nego na drugom ali pandur mi rece da mu delujem nesigurno. Na drugom polaganju sam tri sata cekala svoj red i ruke i noge mi se zaledile kad sam krenula nemam nikakav psecaj stanem na stop i da krenem jugo se ugasi,ja brzo povucem rucnu i opsujem nesto a pandur kaze polako bez nervoze to moze svakom da se desi ajde polako iz pocetka. Ja odvozam do kraja i na poligonu mi kaze da odlicno vozim a to sto mi se ugasio auto to nije greska i on mi to nije zamerio. A neki bi me oborio zbog toga sigurno. Mada kad sam opsovala mozda se ovaj jadan pandur uplasio da ga ne istucem! :tiganj: Tako da sve u svemu ako ti u komisiji bude neki baksuz mozes da vozis savrseno naci ce ti gresku! :roll:
 
E pa to je bas maler! Ja sam na prvom polaganju mnogo bolje vozila nego na drugom ali pandur mi rece da mu delujem nesigurno. Na drugom polaganju sam tri sata cekala svoj red i ruke i noge mi se zaledile kad sam krenula nemam nikakav psecaj stanem na stop i da krenem jugo se ugasi,ja brzo povucem rucnu i opsujem nesto a pandur kaze polako bez nervoze to moze svakom da se desi ajde polako iz pocetka. Ja odvozam do kraja i na poligonu mi kaze da odlicno vozim a to sto mi se ugasio auto to nije greska i on mi to nije zamerio. A neki bi me oborio zbog toga sigurno. Mada kad sam opsovala mozda se ovaj jadan pandur uplasio da ga ne istucem! :tiganj: Tako da sve u svemu ako ti u komisiji bude neki baksuz mozes da vozis savrseno naci ce ti gresku! :roll:

pa to...
usput ja sam prvi put po snegu ceko 5 sati, drugi put oko 3 sata i treci put isto oko 3 sata..
posle 15 min ti trnu ruke i noge, psoel 3 sata ne osecas nista..
i to utice na voznju..
 
E pa to je bas maler! Ja sam na prvom polaganju mnogo bolje vozila nego na drugom ali pandur mi rece da mu delujem nesigurno. Na drugom polaganju sam tri sata cekala svoj red i ruke i noge mi se zaledile kad sam krenula nemam nikakav psecaj stanem na stop i da krenem jugo se ugasi,ja brzo povucem rucnu i opsujem nesto a pandur kaze polako bez nervoze to moze svakom da se desi ajde polako iz pocetka. Ja odvozam do kraja i na poligonu mi kaze da odlicno vozim a to sto mi se ugasio auto to nije greska i on mi to nije zamerio. A neki bi me oborio zbog toga sigurno. Mada kad sam opsovala mozda se ovaj jadan pandur uplasio da ga ne istucem! :tiganj: Tako da sve u svemu ako ti u komisiji bude neki baksuz mozes da vozis savrseno naci ce ti gresku! :roll:

MA da to sam ti rekao, nekad ljudi padnu bzvz, bez pravog razloga.
 
Да се јавим на тему... :)

Већ годинама (:rumenko:) се каним да полажем и коначно сам преломила, кренула сам са часовима!!! :vatromet:
О даљем развоју догађаја ћу накнадно да се хвалим :mace:
 

Back
Top