Promeni me

Nista...ima naravno falinke kao i svi ljudi ali nista sto bi mi previse smetalo... bilo bi ok mozda da je manje ljubomoran i tvrdoglav....

P.s. sto se tice izgleda odgovara mi...nije mi zelja nikad bila da se zabavljam sa Bred Pitom, niti ce mi biti..u sustini ne volem prelepe muskarce...nek smo po izgledu i svemu ostalom tu negde, isti, sl...
 
Poslednja izmena:
Ne bih promenila nista, ali ama bas nista. Mozda zvuci kao neverovatno ali istinito, nije da nema mane, ima ih kao i svako od nas, kao ja, ali su one simpaticne, sarmantne i mnogo slatke :) Cak i kad se ljuti, raspravlja, mrsti, kada ima zute minute i nervozan je... Meni je naj na svetu :heart:
A fizicki... tu tek nemam sta da kazem-savrseni zubi, prelepe oci, prelepe usne, zift crna kosa, siroka ledja, razvijena ramena, snazne ruke... :rumenka: :zaljubljena:
 
Suprotnosti se privlace kratkorocno...nema leba tu na duze staze...uostalom kako mozes bit sa nekim koga bi skoro pa u potpunosti da menjas...:eek:
Ma pusti te malogradjanske 48 sati svadba teorije ja se ugledam na hollywood..i pricam o spoljasnosti ne o sustini duse koju ne bih menjao i da mogu;)
Pa da ima nad kim da se iživljava i dokazuje svoju veličinu:mrgreen:.

:hahaha:pa kad mi se moze dosadno bi bilo da je savrseno
 
Pa on kad bi bio zaista tako savrsen on bi joj uplatio operaciju..ili vise njih...:mrgreen:..bili bi zajedno savrseni...al posle ne bi mogao vise da se izzivljava..ili bi morao da trazi drugu..

E slatke ste al nemojte vise o meni:rumenko:poenta je da sama skapira da radi na sebi..mislim svaka osoba..a sad sto ja imam ukusa to je + da me poslusa
 
Ma pusti te malogradjanske 48 sati svadba teorije ja se ugledam na hollywood..i pricam o spoljasnosti ne o sustini duse koju ne bih menjao i da mogu;)

A da..u Hollywoodu i od ruznog paceta naprave lepoticu....mada ja mislim da je ta malogradjanska teorija iz 48 sati malo bolja...jednostavno se pomiris sa istinom..:lol: prihvati snekoga takvog kakav zaista jeste...
 
Da mozete da promenite neki deo tela ili nesto u ponasanju na vasem dragom ili dragoj, sta bi to bilo? :butkice:

nista. Video sam je kad sam je smuvo, znao sam sta me ceka :whistling:

jednom sam pokusao da promenim devojku i nista nije bilo...naucio sam da to ne radim :mrgreen: ali, dobro, nisam joj stalno visio nad glavom. Pominjao sam drugu boju kose i tako. A, ako pokusam da promenim nesto nefizicki, to je za njeno dobro sigurno. Recimo, ponasanje, kulturu, da bude ambiciozna, da ako moze upise neki faks, visu skolu... sta znam... vise su to kao saveti, no pokusaji menjanja...
 
A da..u Hollywoodu i od ruznog paceta naprave lepoticu....mada ja mislim da je ta malogradjanska teorija iz 48 sati malo bolja...jednostavno se pomiris sa istinom..:lol: prihvati snekoga takvog kakav zaista jeste...

Pa prihvati se sustina normalno..nego da se promene lose navike..da ne stoji u mestu..sve to one znaju i priznaju da bi na sebi promenile ne boj se..narocito za kuvanje:lol:
 

Back
Top