Cemu neozbiljne teme na LjiS-u?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako nije bilo potrebe ako ti je muka od neozbiljnih tema?
Zato i jeste napravljeno da oni koji hoce da se opusteno sale odu na jedan, a oni koji bi ozbiljno da diskutuju na drugi deo pdf-a

Ma ja sam dao predlog administraciji,s'obzirom na nelozne teme na ovom pdf-u,da se spoji sljubav i romantika,a da ljis trnasformise u samo sex,s;obzimo na teme kakve se otvaraju na sitom,medjutim dobar je i ovo pokusaj,ali ljubav i romantika idu ruku pod ruku...:)
 
ovo je vrlo neozbiljna tema, Romanticuse! :rtfm:

Nije damnjane.kada ramislis malo,nema me neko duze vreme..i jedino sto mogu da primetim jeste,totalna degradacija mislis,odsustvo ljubavi,sirenje mrznje,delenje na neke klanove i slicni deformiteti..po meni je sasvim prirodan taj korak stapanja ovog pdf-a,sa romantkom,posto kao sto sam napomenuo i ranije,ljubav i romantika idu ruku pod ruku..normalan korak u evoluciji...
 
Poslednja izmena:
nije damnjane.kada ramislsi malo,nema me neko duze vreme..i jedino sto mogu da primetim jeste,totalna degradacija mislis,odsustvo ljubavi,sirenje mrznje,delenje na neke klanove i slicni deformiteti..po meni je sasvim prirodan taj korak stapanja ovog pdf-a,sa romantkom,posto kao sto sma napomenuo i ranije,ljubav i romantika idu ruku pod ruku..normalan korak u evoluciji...

Kapiram te. Ali, potrebno je i malo humora. Zamisli koliko bi bilo dosadno bez par clanova ovog foruma i njihovih humoristickih tema, u kojima je sam naslov smesan, a tekst da ne pominjem :)

Veruj mi, potrebno je malo humora. Za ozbiljnije teme postoji pdf.

Cini ti se da nema ljubavi. Nekima je u svesti da sire mrznju, a nekima da sire ljubav i romantiku...ti dolazi zbog nas drugih ;)
 
Kapiram te. Ali, potrebno je i malo humora. Zamisli koliko bi bilo dosadno bez par clanova ovog foruma i njihovih humoristickih tema, u kojima je sam naslov smesan, a tekst da ne pominjem :)

Veruj mi, potrebno je malo humora. Za ozbiljnije teme postoji pdf.

Cini ti se da nema ljubavi. Nekima je u svesti da sire mrznju, a nekima da sire ljubav i romantiku...ti dolazi zbog nas drugih ;)

Smem da prepisem?
Znam da smem:aha::zag:
 
Kapiram te. Ali, potrebno je i malo humora. Zamisli koliko bi bilo dosadno bez par clanova ovog foruma i njihovih humoristickih tema, u kojima je sam naslov smesan, a tekst da ne pominjem :)

Veruj mi, potrebno je malo humora. Za ozbiljnije teme postoji pdf.

Cini ti se da nema ljubavi. Nekima je u svesti da sire mrznju, a nekima da sire ljubav i romantiku...ti dolazi zbog nas drugih ;)

Ako si mu rekao, kroz humor se dolazi najbrze do seksa, a svi smo ovde zbog toga.
 
Prika, pricaj u svoje ime :)

Sad si mi sve rekao...

Nego, da se vratimo temi, otvorio sam pre nekoliko dana temu "kako ejakulirati u usta partneru", znaci zeleo sam da se o tome razgovara ozbiljno, medjutim tema se pretvorila u chat i moderator je pomerio u "neozbiljni deo ovog pdf-a. Znaci problem je u moderatorima, ne u neozbiljnim forumasima... Da ih je dovoljno i da se drze zvog posla ne bi imalo problema, ne bi bilo neozbiljnih tema.
 
Ako sam sta primetio,to je nedostatak humora,ili njegova totalna degradacija,cast izuzecima..naravno,to je onaj najprizemniji vid humora..na nivou dece sa osmogodisnjom naobrazbom..infantilan humor.tema koliki vam je kurazzz ili njabolje sise foruma,ili kako ejakulirati parteneru u usta,i ostale teme,ama ima ih na izvoz sto bi ljudi rekli,mislim dokle vise?
secam se vremena dok su na istom postovali neki stariji clanovi,nije bilo potrebe za otvaranjem.."specijanog ljis pdf-a",manje je bilo mrznje,adekvatan termin,verujte mi.Nemojte me pogresno razumeti,ali ovo nije pdf Humor ili Svastara,znaci uozbiljite se malo.Normalno ne svi.Ima vas jos uvek ozbiljnih i zeljnih normalnih diskusija,ali bukvalno na nivou ne kukulja u zitu,vec zita u kukolju...Ali dobro,do toga je morlao doci,totalna degradacija pravih vrednosti..LJ od ljubavi ovde nema...
 
Kapiram te. Ali, potrebno je i malo humora. Zamisli koliko bi bilo dosadno bez par clanova ovog foruma i njihovih humoristickih tema, u kojima je sam naslov smesan, a tekst da ne pominjem :)

Veruj mi, potrebno je malo humora. Za ozbiljnije teme postoji pdf.

Cini ti se da nema ljubavi. Nekima je u svesti da sire mrznju, a nekima da sire ljubav i romantiku...ti dolazi zbog nas drugih ;)

Pa upravo zbog ovih drugih i dolazim...:)Inace broj takvih je u konstantnom osipanju,i opadanju...:neutral:
 
Ako sam sta primetio,to je nedostatak humora,ili njegova totalna degradacija,cast izuzecima..naravno,to je onaj najprizemniji vid humora..na nivou dece sa osmogodisnjom naobrazbom..infantilan humor.tema koliki vam je kurazzz ili njabolje sise foruma,ili kako ejakulirati parteneru u usta,i ostale teme,ama ima ih na izvoz sto bi ljudi rekli,mislim dokle vise?
secam se vremena dok su na istom postovali neki stariji clanovi,nije bilo potrebe za otvaranjem.."specijanog ljis pdf-a",manje je bilo mrznje,adekvatan termin,verujte mi.Nemojte me pogresno razumeti,ali ovo nije pdf Humor ili Svastara,znaci uozbiljite se malo.Normalno ne svi.Ima vas jos uvek ozbiljnih i zeljnih normalnih diskusija,ali bukvalno na nivou ne kukulja u zitu,vec zita u kukolju...Ali dobro,do toga je morlao doci,totalna degradacija pravih vrednosti..LJ od ljubavi ovde nema...

Zasto ti stavljas temu "kako ejakulirati partneru u usta" u isti kos sa kurazzzom i sa sisama? Da sam zeleo da se izmoatavam i glupiram dao bih naslov "kako svrshiti devojci u usta". I sta fali tome sto sam zeleo da dodjem do tog odgovora? Problem je u moderatorima, da se sankcionise na vreme, brise, banuje, upozorava, toga svega ne bi bilo. Drugo je sad pitanje koliki bi bio procenat ljudi kojima bi odgovarao takav "rigorozan tretman".
 
Ma, dodje poneka osoba s takvim manirima. Nego, nisi u toku. Evo, ja upoznao jednu takvu. Bas je super :zaljubljena:

Naravno, ne zelim da flertujem s njom, da se razumemo :)

Superiska damnjane..:) Ali kao sto rekoh takve su retkost,odnosno takvi pripadnici muskog roda..Sve neka mrznja,razocaranost,i pogani jezici..Ma muvaj ti nju,ako ti se svidja i ti se njoj dopadas,odnosno ako ste oboje slobodni,ako niste onda budite prijatelji..:)
 
Svako od nas po nekom,trenutnom raspolozenju postuje na nekom odredjenom pdf-u.Ako sam tog dana :zaljubljena: idem na Romantiku ,ako hocu da se nasalim idem na LjiS,ako necu nista da kazem odoh na Muziku ili Svastaru.Treba ljudima ostaviti prostor da se izraze.Na teme koje mislim da su bas kretenske,ne odgovaram i to je to.
 
zato što je popularnost neozbiljnih tema najveća...to su najposećenije teme...čim se otvori neka "pametna" tema...ne doživi ni 2, 3 strane i to jedva...zašto? zato što je većini LJiSovaca ovaj pdf mesto za razbibrigu i zajebanciju...čim kreneš sa ozbiljnim odgovorom na nekoj temi odmah te "napljuju" kako nisi normalan jer si pobogu, ozbiljan...:eek::eek::eek:
jednostavno, mnogi od nas su ovde po nekoliko godina...a među novim forumašima nema tog žara u pisanju kao što je bilo ranije...
zato, obilazim druge pdf-me kad hoću da pišem ozbiljno...a ovde dođem da spamujem, eventualno ako bude dobre teme i da odgovorim normalno...:whistling:

p.s. nisu moderatori krivi za sve, ne mogu oni da budu ovde po 24 h dnevno da isprate milion tema koja se otvore u jednom danu...najlakše je okriviti nekog drugog...:rtfm:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top