Зашто се не пита народ,Србија није ђедовина посланика!

Референдум за ,резолуцију о Сребреници,улазак у НАТО ПАКТ,признање Војводине,ЕУ

  • да

  • не


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Доношење одлука за важне и битне ствари у српском парламенту ,мора неку реч дати и народ.Односно мора да се иде на референдум!

Било да је приступање НАТО ПАКТУ или доношење које каквих резолуција, и наравно признавање независности Војводине и многих других важнији ствари .
Мора и треба да се пита народ Србије и њени држављани.

Једном опцијом коју имају а то је РЕФЕРЕНДУМ!

Србија није ђедовина посланика да је цепају ,кроје ,проглашавју народ геноцидним,заташкавају злочине над сопственим народом ..

Србија није њима ђедовина да је продају и расипају!

Где је ту право народа?

Да ли се слажете да за сваку битну одлуку ,мора да се спроведе референдум и да се ПИТА НАРОД!Није Србија шака јада у парламенту!
 
Зашто су НАРОДУ везане руке приликом доношења одлука битних ,не само за данас ,него за историју која се буде писала!

52zatvor.jpg


Ја сматрам да је НАРОД тотална жртва овог система и партија,које сервирају, лажи добију гласаче ,заседну и онда кроје Србији капу ,какву они желе!

НАРОД СЕ НЕ ПИТА НИШТА!
 
Poslednja izmena od moderatora:
НАРОД СЕ НЕ ПИТА НИШТА!

Narod se pita na izborima. I to je dovoljno da se procene mnoge odluke.

Postoje vazne stvari za koje treba referendum, ali za svaku glupost ne treba referendum.

Pogotovu ne kad neki komunisti traze da bude referendum, to je smesno zato sto nemaju ni 1 poslanika u parlamentu i nisu predstavnici naroda.


Za sada.
 
Narod se pita na izborima. I to je dovoljno da se procene mnoge odluke.

Postoje vazne stvari za koje treba referendum, ali za svaku glupost ne treba referendum.

Pogotovu ne kad neki komunisti traze da bude referendum, to je smesno zato sto nemaju ni 1 poslanika u parlamentu i nisu predstavnici naroda.


Za sada.

Ја ове другарице Мерлинка ,говорим о народу уопште!
Не траже само комунисти РЕФЕРЕНДУМ ,него НАРОД Србије!
Они који се не слажу са одлукама донетим У ИМЕ НАРОДА!
А није воља нити жеља народа!
 
Ја ове другарице Мерлинка ,говорим о народу уопште!
Не траже само комунисти РЕФЕРЕНДУМ ,него НАРОД Србије!
Они који се не слажу са одлукама донетим У ИМЕ НАРОДА!
А није воља нити жеља народа!

A u ime kog naroda ti to govoris, pa nisi predsednik? S kojim pravom? Kazi u svoje ime, a ne u ime naroda, (kako kaze i jedan film, bolje da ga pogledas).

Dakle, ciji si ti predstavnik, pa govoris u ime naroda?
 
A u ime kog naroda ti to govoris, pa nisi predsednik? S kojim pravom? Kazi u svoje ime, a ne u ime naroda, (kako kaze i jedan film, bolje da ga pogledas).

Dakle, ciji si ti predstavnik, pa govoris u ime naroda?

Ја не говорим у име народа,ја желим да народ говори !
А народ није председник Тадић,нити посланици ..Нека Србија каже шта мисли!
Или се они СРБИЈЕ ПЛАШЕ!
 
narod je svoje rekao na izborima, a to što se ne može nikada opametiti, pa nisu krivi talibani ni bušmani.

a sa druge strane, pa ipak je to jbno pitanje za celu srbiju, za sav narod koji živi u njoj, tako da ima logike pokretanju aktivnosti ka cilju referenduma na te teme, i uopšte nije bitno ko ih pokreće. Neshvatljivo je da neko postavlja pitanje -ko si ti da ... ko ste vi da .... Pa pitaj starije ko su bili komunisti (da se razumemo NE komunjare i članovi partije), i šta su uradili. Oterali švabe i njihova gon.. napravili državu koja je bila TATA i misaona imenica za mnoge, besplsatno smo se školovali, besplsatno besplsatno učili fakultete, lečili se besplsatno, podizali smo kuće sa povoljnim kreditima, izrodili po 2-3 dece koja su mantalno zdrava, letovali, eeeeeeeeeeeeeeej naša deca su viđala more svake godine. Komunisti su podigli fabrike, razvili industriju, cenio nas ceo svet i još pride........

A šta od ovoga ima danas????? Prema tome, paušalne ocene ostavite za kafanu i rakiju, a ne za ovde.

Zločini su svi u istoj ravni i tako ih treba posmatrati. Neshvatljivo mi je da je vlast u srbijici spremna na sve moguće ustupke da bi opstali, pogaziše svoju reč iz "ugovora sa narodom" od 5. oktobra, ne stižu ni da okreče zidove što ih komuniszi ozidaše ..........
 
Доношење одлука за важне и битне ствари у српском парламенту ,мора неку реч дати и народ.Односно мора да се иде на референдум!

Било да је приступање НАТО ПАКТУ или доношење које каквих резолуција, и наравно признавање независности Војводине и многих других важнији ствари .
Мора и треба да се пита народ Србије и њени држављани.

Једном опцијом коју имају а то је РЕФЕРЕНДУМ!

Србија није ђедовина посланика да је цепају ,кроје ,проглашавју народ геноцидним,заташкавају злочине над сопственим народом ..

Србија није њима ђедовина да је продају и расипају!

Где је ту право народа?

Да ли се слажете да за сваку битну одлуку ,мора да се спроведе референдум и да се ПИТА НАРОД!Није Србија шака јада у парламенту!

Anketa je malo zamrsena, pa sam glasao za drugu opciju, mogla si ovo malo jasnije istaci, apsolutno sam ZA REFERENDUME, ali sam glasao za drugu opciju, to odmah naglasavam!

;)
 
Доношење одлука за важне и битне ствари у српском парламенту ,мора неку реч дати и народ.Односно мора да се иде на референдум!

Било да је приступање НАТО ПАКТУ или доношење које каквих резолуција, и наравно признавање независности Војводине и многих других важнији ствари .
Мора и треба да се пита народ Србије и њени држављани.

Једном опцијом коју имају а то је РЕФЕРЕНДУМ!

Србија није ђедовина посланика да је цепају ,кроје ,проглашавју народ геноцидним,заташкавају злочине над сопственим народом ..

Србија није њима ђедовина да је продају и расипају!

Где је ту право народа?

Да ли се слажете да за сваку битну одлуку ,мора да се спроведе референдум и да се ПИТА НАРОД!Није Србија шака јада у парламенту!


Замоли модераторе да ти у наслову анкете исправе реч "Редерендум" у
"Референдум"!

Сем тога што си навела, било би у реду да се народ Референдумом
изјаснио какву химну и заставу жели,..а не да једна мала група..........
то сама одлучи!!!

.
 
Anketa je malo zamrsena, pa sam glasao za drugu opciju, mogla si ovo malo jasnije istaci, apsolutno sam ZA REFERENDUME, ali sam glasao za drugu opciju, to odmah naglasavam!

;)

А ти си значи тај:telefon:

Дефинитивно се плаше воље и одлуке народа,и то ми је та величанствена демократија!

Везане руке народу!
 
Замоли модераторе да ти у наслову анкете исправе реч "Редерендум" у
"Референдум"!

Сем тога што си навела, било би у реду да се народ Референдумом
изјаснио какву химну и заставу жели,..а не да једна мала група..........
то сама одлучи!!!

.

Моја другарице не смем да писнем ,молити модератора је као молити Тита да те врати са Голог Отока!

Ти имаш више шансе ,ја за једну народну изреку одох на "Голи Оток"
 
Моја другарице не смем да писнем ,молити модератора је као молити Тита да те врати са Голог Отока!

Ти имаш више шансе ,ја за једну народну изреку одох на "Голи Оток"

ahahahaha....kakvo poredjenje.....pa valjda nije majku mu, da ti od ovog foruma zivot zavisi ???:zcepanje:
 
Наравно да ми не зависи,није о томе реч!
То је другарице било више фигуративно поређење!

ma ok...samo je malo preterano, pa je smesno ...
a i da znas hoce da promene...ni ja im bas nisam u milosti, ali sam nekoliko puta pogresila pa zamolim i oni promene :)
 
Моја другарице не смем да писнем ,молити модератора је као молити Тита да те врати са Голог Отока!

Ти имаш више шансе ,ја за једну народну изреку одох на "Голи Оток"


....али када овога "Тита" лепо, уз широк осмех и златан зуб, замолиш...
ма учиниће сигурно то.:D

.
 
Моја другарице не смем да писнем ,молити модератора је као молити Тита да те врати са Голог Отока!

Ти имаш више шансе ,ја за једну народну изреку одох на "Голи Оток"

Pa "snadji se druze(drugarice)" ... rece Tito.
 
Narod se pita na izborima. I to je dovoljno da se procene mnoge odluke.

Postoje vazne stvari za koje treba referendum, ali za svaku glupost ne treba referendum.

Pogotovu ne kad neki komunisti traze da bude referendum, to je smesno zato sto nemaju ni 1 poslanika u parlamentu i nisu predstavnici naroda.


Za sada.

Referendum je potreban samo za bitne stvari za koje izbori nisu dovoljni.........ove stvari koje je komunistkinja pomenula definitivno jesu bitne i za njih je referendum neophodan.
 
mnogo je to referenduma za tako demokratski nerazvijeno i neprosveceno glasacko telo , ajd ovi za EU ili NATO ako ikad dodje do toga to bi jos moglo , mada ni to bas nije sigurno posto vidimo da se glasovi kupuju za par konzervi tursije i dzak cementa ...

Народ мора да се огласи ,народ није смо шака посланика у скупштини!
Они су у моногоме изневерили своје гласаче ,једно говоре ,друго раде!
 

Back
Top