48 sati

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
118.230
48 sati svadba...vrtim tv kanale pa naleteh...jeli da li bi ste se vi prijavili za taj ...hm...kako se vika... realiti sou?
sta mislite o njemu?

da pojasnim onima koji mozda nisu upuceni emeisija je o tome da se vi i vas partner prijavite da vam redakcija rts-a organizuje vencanje i PLATI (primamljivo) i sve to u roku od 48 sati...vi se prijavite i ne znate da li ce da dodju a onda ako vas odaberu oni vam banu i krece oragnizovanje

e jeste tema za ljs jer je emisija o braku, brak ljubav sex sve je to simbioza...mojne mi neko salje temu ko zna de :azdaja:
ako ne sme tema o ovim emisijama ok zatvorite
ako je bilo - ziga me repic
 
a sta mislim... pa cini mi se kao super prilika za ljude koji nemaju pare a toliko im je stalo da naprave svadbu i da se ogrebi za neko putovanje, a pri tome su gladni nekog nazovi publiciteta...
nekoliko muva jednim udarcem
em se vjencaju em izadju na televizor
nemam nista protiv emisije
bili su cak i u trebinju
meni nije interesantna za gledanje
 
da ga bem nemam pojma s jedne strane slazem se u potpunosti s vama s druge sta da rade ovi koji nemaju para za svadbu...da prave male svadbe, po meni idila, al nece svi, pa kad vece oce da se exponiraju ko ih sisa nek se cepe tu...mogli su mnogo bolje da je naprave, da bude na jednom visem nivou a ne da je svedu na traceve iz komsiluka kad je mlada izgubila nevinost i koga je mladozenja pretuko u kafani :roll:
 
šta da mislim...katastrofa...ogledalo društva...misim...jebbem ti taj Pinak...sjebba ovaj narod načisto...

...što reče neko...opijum za proste...

To ide na RTS. :mrgreen:
Sad se izvini da te ne tuzi Tidzanic

Mislim da je emisija komicna i ponekad je gledam. Ne slazem se da smo mi stvoreni za becku operu a neko nas zaglupljuje. To je slika naseg drustva, bar jednog dooobrog dela :confused:
 
da ga bem nemam pojma s jedne strane slazem se u potpunosti s vama s druge sta da rade ovi koji nemaju para za svadbu...da prave male svadbe, po meni idila, al nece svi, pa kad vece oce da se exponiraju ko ih sisa nek se cepe tu...mogli su mnogo bolje da je naprave, da bude na jednom visem nivou a ne da je svedu na traceve iz komsiluka kad je mlada izgubila nevinost i koga je mladozenja pretuko u kafani :roll:

emisiju cine ucesnici... na kom su oni nivou, na tome ce biti i prica
ako su ti tracevi jedino sto par ima da podijeli sa masom... kako dobiti visi nivo...
 
da ga bem nemam pojma s jedne strane slazem se u potpunosti s vama s druge sta da rade ovi koji nemaju para za svadbu...da prave male svadbe, po meni idila, al nece svi, pa kad vece oce da se exponiraju ko ih sisa nek se cepe tu...mogli su mnogo bolje da je naprave, da bude na jednom visem nivou a ne da je svedu na traceve iz komsiluka kad je mlada izgubila nevinost i koga je mladozenja pretuko u kafani :roll:

Pa obicno roditelji sponzorisu svadbe a vrati se to kroz koverte i poklone..nista strasno nije to jedina i najbitnija stvar u zivotu za koju se nema kesh..kumovi na rucak i cao
 
emisiju cine ucesnici... na kom su oni nivou, na tome ce biti i prica
ako su ti tracevi jedino sto par ima da podijeli sa masom... kako dobiti visi nivo...

a na kom su nivou do sada bili učesnici, živ ti ja...? :lol:

...misim...ne znam...ja to ne gledam...možda je bilo i obrazovanih ljudi...ali koliko sam onako usput prilikom šaltanja kanala mogao da vidim, nešto nisam stekao drugačiji utisak...
 
Poslednja izmena:
48 sati svadba...vrtim tv kanale pa naleteh...jeli da li bi ste se vi prijavili za taj ...hm...kako se vika... realiti sou?
sta mislite o njemu?

da pojasnim onima koji mozda nisu upuceni emeisija je o tome da se vi i vas partner prijavite da vam redakcija rts-a organizuje vencanje i PLATI (primamljivo) i sve to u roku od 48 sati...vi se prijavite i ne znate da li ce da dodju a onda ako vas odaberu oni vam banu i krece oragnizovanje

e jeste tema za ljs jer je emisija o braku, brak ljubav sex sve je to simbioza...mojne mi neko salje temu ko zna de :azdaja:
ako ne sme tema o ovim emisijama ok zatvorite
ako je bilo - ziga me repic

cant f-ing believe it.....metlo....mi imademo neku telepatiju.....ja malopre jeo kad ono na TV to........misliš li ti isto što i ja? :zper:
 
a na kom su nivou do sada bili učesnici, živ ti ja...? :lol:

...misim...ne znam...ja to ne gledam...možda je bilo i obrazovanih ljudi...ali koliko sam onako usput prilikom šaltanja kanala mogao da vidim, nešto nisam stekao drugačiji utisak...

na onome na kome je dobar dio stanovnistva srbije
sta te cudi?
neobrazovanost? nekultura?
to je sve nase, nema na sta da se gadimo, i kao cudimo tome... nasi ljudi

dloa, nema bas mnogo obrazovanih ljudi
kulturnih jos manje
 
Pa obicno roditelji sponzorisu svadbe a vrati se to kroz koverte i poklone..nista strasno nije to jedina i najbitnija stvar u zivotu za koju se nema kesh..kumovi na rucak i cao

pa ovo i ja mislim....al nece svako
a pogotovo sto ljudi oce da se pokazu na tv ...to sad moderno...malogrdjanstina..
al privlace pare majku mu...mislim svako hoce da svadbu provede sto bolje...da se proveseli sta ja znam...pa i ako castis priajtelje oces da se opustis i zezas i castis i bla bla...to je razumljivo...bilo bi bolje kad bi bili fleksibilniji s onim zadacima...sta koj moj mora kafana mora ebeni bend da kresti satro stoja i td :roll:
daj ljudima taj budzet pa neka s tim parama sami osmisle, kad vec dajes kakve veze ima na sta ide...njihov je dan i niciji drugi...i to je ono sto me najvise nervira...to ogranicavanje...ta pravila...nemoj ljudima kvariti njihov dan ...nekome to znaci mnogo nekoma manje ali je cinjenica da je to dan za vas dvoje...i imas prava da ga provedes kako hoces i obelezis kako hoces
 
cant f-ing believe it.....metlo....mi imademo neku telepatiju.....ja malopre jeo kad ono na TV to........misliš li ti isto što i ja? :zper:

a ja se vec prijavila al sas drugog mladozenju :mrgreen:
salim se nisam se prijavila mojne neka bukva da me svati ko sto bukve shvataju :lol:

sad me podseti morala sam jednu celu da odgledam pazite foru ona se prijavi sa jednim preko fona...posle manje od mesec dana oni njih pozovu na kasting i ona se tamo pojavi sa drugim :zcepanje::zcepanje::zcepanje: raskinula s prvim zbog drugogo ...i ja da iskoriste termin :zcepanje:
 
sad me podseti morala sam jednu celu da odgledam pazite foru ona se prijavi sa jednim preko fona...posle manje od mesec dana oni njih pozovu na kasting i ona se tamo pojavi sa drugim :zcepanje::zcepanje::zcepanje: raskinula s prvim zbog drugogo ...i ja da iskoriste termin :zcepanje:

jes vala stvarno greota na ovu krizu da se baci.........a mlada kako je srećna kade je probavala venćanicu...........:hahaha:....priceless.............:rotf:
 

Back
Top