Ruska Federacija

Black John

Zainteresovan član
Poruka
420
Jel ima nekog da živi/radi u Rusiji?
Koliki je životni standard?
Jel možeš da radiš kao prevodilac (Engleski, Nemački i sl.) za neku kompaniju?
Kako se dobijaju studentske vize i kakve su mogućnosti posle završetka studija u Rusiji?
U kojim sektorima ima najviše kapitala?

Hvala unapred.
 
Jel ima nekog da živi/radi u Rusiji?
Koliki je životni standard?
Jel možeš da radiš kao prevodilac (Engleski, Nemački i sl.) za neku kompaniju?
Kako se dobijaju studentske vize i kakve su mogućnosti posle završetka studija u Rusiji?
U kojim sektorima ima najviše kapitala?

Hvala unapred.

Ja sam bila tamo. Imam neke prijatelje.
Veoma nizak, ako nisi mafijas.
Mozes.
Studentske vize se dobijaju lako, mogunosti su ti jednake nuli = bolje da se ubijes.
Mafija, kriminal, alkoholizam, nafta, gradjevina, ova dva su ti povezana sa prva tri. ;)

Nema na cemu.
 
Ja sam bila tamo. Imam neke prijatelje.
Veoma nizak, ako nisi mafijas.
Mozes.
Studentske vize se dobijaju lako, mogunosti su ti jednake nuli = bolje da se ubijes.
Mafija, kriminal, alkoholizam, nafta, gradjevina, ova dva su ti povezana sa prva tri. ;)

Nema na cemu.

Ma nemoj mi reci da je bas tako nizak standard.Ako imas oci mogla si da vidis kakva se auta vozaju kakvi se objekti grade i kakvi su vec izgradjeni.Ja zivim ovde vec tri godine i ne vidim da je bas tako kao sto ti kazes.Ne razumem zasto nasi ljudi uvek moraju da prave ne realnu sliku o nekom.Valjda iz kompleksa jer je kod nas lose pa onda je svuda.
 
Čime se ti baviš? U kom si sektoru? Nije važno, čisto da vršimo konverzaciju.
150000 RUR je 3510 EUR. Standard je ispod kanadskog, ali i puno iznad srpskog. A i pametni nalaze rešenja...
 
Ma nemoj mi reci da je bas tako nizak standard.Ako imas oci mogla si da vidis kakva se auta vozaju kakvi se objekti grade i kakvi su vec izgradjeni.Ja zivim ovde vec tri godine i ne vidim da je bas tako kao sto ti kazes.Ne razumem zasto nasi ljudi uvek moraju da prave ne realnu sliku o nekom.Valjda iz kompleksa jer je kod nas lose pa onda je svuda.

Ne vidis, jer ne zelis da vidis. Dobar deo tih zgrada koje su izgradile su izgradili moji polsovni partneri. To sto se vozaju skupi automobili ne znaci da je standard visok. To sto si na youtubu nasaso slike provoda ne znaci da je standard visok i to sto im je sredjen metro. Tamo je beda, alkoholizam, prostitucija na svakom koraku. Da im je dobro ne bi jurili u Zapadnu Evropu i ne bi se devojke prostituisale gde stignu.
Ja nemam razloga da podcenjujem Rusiju. O njima mislim sve najgore.
 
Čime se ti baviš? U kom si sektoru? Nije važno, čisto da vršimo konverzaciju.
150000 RUR je 3510 EUR. Standard je ispod kanadskog, ali i puno iznad srpskog. A i pametni nalaze rešenja...


Radim inace kao podizvodjac unutrasni radova.Pazi plate jesu manje nego recimo u kanadi ali jako su bitne i cene.Ovde recimo litar benzina kosta u nasim parama 40 dinara,grejanje centralno gradsko neprelazi mesecno vise od 1500 din .Transport je isto tako jeftin.Hrana daleko jeftinija nego u srbiji.Recimo
hleb 20 din
meso 200 din
i td....
da ne nabrajam
Mnogo je bitna kupovna moc nego sama visina plate.
 
Ne vidis, jer ne zelis da vidis. Dobar deo tih zgrada koje su izgradile su izgradili moji polsovni partneri. To sto se vozaju skupi automobili ne znaci da je standard visok. To sto si na youtubu nasaso slike provoda ne znaci da je standard visok i to sto im je sredjen metro. Tamo je beda, alkoholizam, prostitucija na svakom koraku. Da im je dobro ne bi jurili u Zapadnu Evropu i ne bi se devojke prostituisale gde stignu.
Ja nemam razloga da podcenjujem Rusiju. O njima mislim sve najgore.


Tvoji "polsovni " partneri gradili rusiju.alkoholizam?potrzi po netu statistiku o tome gde se najvise pije pa ces videti.Idu rusi na zapad :hahaha: .
Nego dete idi spavaj....laku noc
 
Tačnije, piše se "potcenjujem". Nisi daleko od istine, cenim objektivnost, ali takva je situacija, od prilike, među svim slovenima.
A Azija, Afrika, J. i C. Amerika, SAD? Gde su oni na skali?
Kad bi mržnju prvenstveno uperila prema masonima i njihovim ograncima i religijskim institucijama (kao ja; ako znaš na šta mislim), ne bi ostalo mnogo za ruske alkoholičare i prostitutke.
 
Poslednja izmena:
E vidis moderna pevacice ti isti o kojima ti "mislis sve najgore" mnogo su svoji kostiju ostavili po srbiji pre neki 60 godina,verovatno ti je poznato koliko ima tamo ruskog groblja . Nijedan srbin nikad nije pregazen bio od strane ruske cizme i znase ko su ti koji su nas unakazivali koji su nam dolazili u goste ne bas prijateljski nastrojeni.Treba da te bude sramota sto tako pricas jer sve sto si navela je preterano ne istinito .Vidim da si ostrascena osoba i jako nezrela.
 
Jeste, jako sam ostrascena i nezrela. Tebi je upala kasika u med pa nam ovde drzis lekcije. Ja sam bila u Rusiji i da, moji poslovni prijatelji su gradili gomilu zgrada. A poznato je kako su i dobili dozvole i lokacije. To sto se ti svrckas po Petrogradu ili Moskvi ne znaci da je svima lepo i krasno, ali je i tu uzasno.
Ostavili svoje kosti?! Nemoj da se blamiras ovde po forumu elementarnim nepoznavanjem istorije. Oni su nam doneli komunizam nama i svetu najvece zlo koje je otrovalo nas i nasu buducnost.
 
Jeste, jako sam ostrascena i nezrela. Tebi je upala kasika u med pa nam ovde drzis lekcije. Ja sam bila u Rusiji i da, moji poslovni prijatelji su gradili gomilu zgrada. A poznato je kako su i dobili dozvole i lokacije. To sto se ti svrckas po Petrogradu ili Moskvi ne znaci da je svima lepo i krasno, ali je i tu uzasno.
Ostavili svoje kosti?! Nemoj da se blamiras ovde po forumu elementarnim nepoznavanjem istorije. Oni su nam doneli komunizam nama i svetu najvece zlo koje je otrovalo nas i nasu buducnost.

Ti stvarno nemas veze sa vezom.Danas i malo dete zna koje doneo kumunizam i gde su ti isti skolovani i pripremani za rasturanje bivse jugoslavije.Zna se koje satanizovao srpski narod.Iskreno mi je krivo i zao kad vidim da ima takvi jadni osoba poput tebe.Jos nesto pricas i o istoriji kao da ne znas po cijim su patronatom unistavani srbi.I ubedjen sam sigurno da nisi srpskog porekla i dosla si ovde da trujes po forumu.i
 
Da li sam ili nisam bila dalje od globusa, to ipak, ja znam, ali i moji prijatelji. Koje se meni zemlje svidjaju dobro je poznato. Amerika, Kanada, Australija, Izrael, cela Latinska Amerika, Zemlje Evropske Unije, sem Slovenije i Madjarske, Indija, Japan, Tajvan, Singapur. Rusija mi je ubedljivo najodvratnijha, kao i Kuba i sve islamske zemlje.
 
Da li sam ili nisam bila dalje od globusa, to ipak, ja znam, ali i moji prijatelji. Koje se meni zemlje svidjaju dobro je poznato. Amerika, Kanada, Australija, Izrael, cela Latinska Amerika, Zemlje Evropske Unije, sem Slovenije i Madjarske, Indija, Japan, Tajvan, Singapur. Rusija mi je ubedljivo najodvratnijha, kao i Kuba i sve islamske zemlje.


Meni nije poznato koje se tebi zemlje svidjaju. Koliko ja znam kuba koja ti se nesvidja spada u zemlje latinske amerike koje ti se svidjaju sve.Nauci makar da laze kako treba.Nego se izvalis posle 10 reci .

hm...ona teorija zasto je bog stvorio kokosku....
 

Back
Top