kako znati da te muskarac vara???

Mislis,ono shto je november napisala,kad dodje u tvoj grad ni ne pusti ti poruku,ne zove i slicno...?
svakako mislim da zena to oseti..
oseti kada stavri nisu kao pre,i ako je vara...ne gledam te spoljasnje znake,jer oni nekad znaju biti dvosmisleni i da prevare,ako ne salje poruku svaki dan,nema mozda kredita itd. Slushash ono u tebi,onaj glasic,koji nikad ne pogreshi,iako bih ja nekad sve dala samo da je pogreshio.
lagala bih ako bih ti rekla da i ja nikad nisam mislila slicno,u svojim vezama,dodushe,nijedna moja veza nije bila ozbiljna,ali ni onda mi se nije desilo,cak kad sam bila u tim neozbiljnim,da me ne zove,ali ipak ima..sumnji,i to mislim,da je pochetak kraja. Da te voli zaista kao shto tvrdi-zvao bi. Da te voli-osetio bi potrebu za tobom,da te cuje,makar i preko poziva,i poruka ako ste bash toliko daleko,kako reche jednom lepo Metla-tada je svaka komunikacija,poruka,poziv duplo vaznija nego u vezi gde ste iz istog grada. Da te voli....pitao bi te kako si provela dan,cak i da se ne javi tri-cetiri dana da posalje poruku ili zove '' ljubavi,necu moci ovih dana da ti se javljam,do tad i tad,znaj da te volim..'' i to ulepsha dan. Besmisleno mi je,i donekle...sebichno kad jedan partner ocekuje da drugi sve vuche. Da se javlja,da prvi trci u zagrljaj,da prvi pokazuje paznju. Ja sam uvek za to da se za ljubav,posebno za ljubav na daljinu,treba boriti.
 
Poslednja izmena:
od tog koji je došao, za onog ko je ostao u gradu :D

a kad dodje nema ni por ni poziva bas nikada (od devojke s kojom me vara)!!!

npr. ovo?

pa sve su to mogucnosti
di je postavljac stvarno me buni a vidim svako tumaci na svoj nacin pa u skladu s tim daje savete sto je nonsens
a drugo sto se zamaras ako nema znakova ako ne osecas nista i td?
jel osecas nesto?
 
..ako nema ociglednih dokaza...ili ako ste u 2 razlicita grada...a kad dodje nema ni por ni poziva bas nikada!!!

Ja mislim da jednostavno osetis...Ali zaista..nisam imala tu "srecu",pa da imam takvo iskustvo,ali zaista mislim da covek nekako to predoseti,da nije sve ok...he,he..kao u filmovima:vise se licka,manje je kuci,ostanak do kasnno kao na poslu,karmin na kravati...otkud znam...osetis kada to vise nije to...a verovatno se tako i namesti i situacija,da se i sama uveris o cemu se tu radilo....:mrgreen:
 
Bre ili ste vi glupe ili ja....
Ja jesam glup, tako da postoji mogucnost da vi niste....

Moderna devojcica ZNA da varanje ostavlja tragove na mobilnom telefonu u vidu poruka, jer se tako danas udvara pre kresa ili se zahvaljuje posle kresa (kao nekad ruza poslata ili ostavljena na krevetu)....

Dakle moderna devojcica daje informacije da na njegovom telefonu nema nikakvih znakova preljube, u vidu zenskog parfema , poruka ljubim te, kissic i slicno , niti poziva gde on mora da prica iz druge sobe....

Ali je sigurna da je vara, jer je to potrebno da bi lakse raskinula, a on bio kriv....

Dakle ako ste humani , smislite nesto ubedljivo , nepokolebljivo , tako da decko , sta god odradi bude kriv......
 
Za razliku od moderne tehnologije , naše bake su imale mnogo efikaniji način
provera svojih mužava....lavor....da, da lavor
Stariji se sigurno sećaju , a ja ne bih da objašnjavam

Napišeš nešto ovako, pa nećeš da objasniš:confused:

Tema: ako je vara, onda se verovatno dogovori sa tom drugom da ga ne zove tokom vikenda. Ili momak postavljačicu ne zove - znači, propala stvar. Konfuzno napisano.:(
 

Back
Top