Ona svrsila dva puta, a tebi se ne spusta!

bombash:
ping:
Sta da se radi kad je ona svrsila dva puta , a ti jos nisi? Vec si na izmaku snage, sav si utrnuo cak ni felacio ne pomaze. Da li nastaviti sa radom i znojenjem ili odustati?

Pa sledeci put nemoj da ga mazes kokom, pa ces i ti da zavrsis u neko normalno vreme. :wink:

Tri resenja:

1. Ona mnogo lose glumi
2. Nemas dobrog partnera
3. Bombash je u pravu
 
Sta da se radi kad je ona svrsila dva puta , a ti jos nisi? Vec si na izmaku snage, sav si utrnuo cak ni felacio ne pomaze. Da li nastaviti sa radom i znojenjem ili odustati?

Pa sledeci put nemoj da ga mazes kokom, pa ces i ti da zavrsis u neko normalno vreme.

Tri resenja:

1. Ona mnogo lose glumi
2. Nemas dobrog partnera
3. Bombash je u pravu

1.ma ja mislim da ona super glumi (zipa kad tip veruje da je DVA puta svrsila !!!)
2.partner ti je bezosecajna tvorevina nekog dr.frank
3.slazem se, bombas je u pravu :P :P :P
 
Zasto vi tako burno reagujete na ribu koja je 2 puta svrsila,to je malo...Dali znate da zena moze da svrsi i po 100 puta za jednu noc...A muskarac samo par puta...Dali je moguce da zene tako retko stvarno dozivljavaju orgazam,nego se samo foliraju...Stvarno mnogo propustaju...
A kao sto su ti vec pomenuli cigara,malo muzike i setkanje po kuci bez odece je deo igre.... :wink:
 
hahaha, zene mora da mnogo mrze kada ne mogu da svrse vise puta, pa onda seru kako je doticna odglumila.Lazu! veza mi traje dve godine, i naravno, sve je do raspolozenja i zelje, nekada je svrsila i pet puta, a meni jos nije bilo dosta, a nekada je jedva jednom.Nema tu pravila, moze toliko, ne moze ovoliko.
A stvarno treba napraviti pauzu pola sata - sat, ako ne mozete a ona je iscrpljena, povremeno bude i bolje nego prva akcija te veceri :wink:
 
Hmmmmmmmmm:
Incognito:
Ma teoretski sve je moguce, ali u praksi se to retko kad, ako ikad, desava... Zene dosta foliraju, da ne uvrede muskarca... Pa ako neko i uspe da neku 'dotera do ludila', vrlo je tesko da ce on biti sposoban da to ucini jos jednom iste veceri :)

Poz.
a u ebo te pa sad si me stvarno odusevio :shock: o cemu ti to ?
---------------------------------------------
O maksimalnoj telesnoj temperaturi kod zenke za vreme ti spolnog odnosa...8)
 

Back
Top