Da li bi ostavili partnerku...

Prvo,sta ti znaci to konzervativna u krevetu?"think: moras biti malo odredjeniji!Mislim postoje neke stvari koje ni ja ne zelim da radim,zar me to cini konzervativnim?sado mazo igrice i ostale gluposti,poput ne znam mokrenja po partnerki,kao i analni sex su mi odvratne stvari...
Dakle ima nas raznih.Ako je volis,prihvatices je takvu kakva je...isto vazi i u obrnutom slucaju..:)
 
Ako je losa u krevetu?
Ako ne zeli da isproba razne sitne perverzijice?
Ako je jednostavno konzervativna u krevetu?

Ako bi to bilo stanje koje se nikako ne menja i posle perioda kad bih ocekivao da se neko opusti, onda bih.
To ne bi znacilo da je ona losa, vec da nam se zelje i energije u sexu ne poklapaju. A onda bi to bilo mucenje za oboje, jer niko ne bi dobio ono sto zeli i ocekuje
 
Ako je losa u krevetu?
Ako ne zeli da isproba razne sitne perverzijice?
Ako je jednostavno konzervativna u krevetu?

- nauci je ako si ti toliko dobar, mozda nema iskustva, mozda se ustrucava ...a i definisi sta je to losa u krevetu?
- oslobodi je, uostalom i ne mora, mozda ona ima svoje neke zamisli...razmenjujte ideje mozda se nadje nesto sto bi probali
- oslobodi je
 
Ako bi to bilo stanje koje se nikako ne menja i posle perioda kad bih ocekivao da se neko opusti, onda bih.
To ne bi znacilo da je ona losa, vec da nam se zelje i energije u sexu ne poklapaju. A onda bi to bilo mucenje za oboje, jer niko ne bi dobio ono sto zeli i ocekuje

Sve sto je rekao Stroncijum. :) Ako vam se zelje ne poklapaju onda jednostavno niste jedno za drugo. Dobar seks je normalna stvar i na njega se ne obraca paznja toliko kada se govori o vezi, a ako je los onda znaci sve. Ko razume, shvatice. :) :PPP
 
- nauci je ako si ti toliko dobar, mozda nema iskustva, mozda se ustrucava ...a i definisi sta je to losa u krevetu?
- oslobodi je, uostalom i ne mora, mozda ona ima svoje neke zamisli...razmenjujte ideje mozda se nadje nesto sto bi probali
- oslobodi je

Da, slazem se
Pitanje je bilo da li se odmah sotavi, to ne smeta, ili smeta pa ulozis energije da je napravis yebozovnijom
 
Ako bi to bilo stanje koje se nikako ne menja i posle perioda kad bih ocekivao da se neko opusti, onda bih.
To ne bi znacilo da je ona losa, vec da nam se zelje i energije u sexu ne poklapaju. A onda bi to bilo mucenje za oboje, jer niko ne bi dobio ono sto zeli i ocekuje

Sve sto je rekao Stroncijum. :) Ako vam se zelje ne poklapaju onda jednostavno niste jedno za drugo. Dobar seks je normalna stvar i na njega se ne obraca paznja toliko kada se govori o vezi, a ako je los onda znaci sve. Ko razume, shvatice. :) :PPP

..bash ovako.. :ok:
 
Ako je losa u krevetu?
Ako ne zeli da isproba razne sitne perverzijice?
Ako je jednostavno konzervativna u krevetu?

Ne postoji konzervativnost u krevetu, nisam takvu sreo.
Frigidna u glavu - frigidna međ noge.
A recimo, postane član neke okultne sekte koja se ebe preko male rupe na čaršavu.
I to je to, syebala se u glavu, a ebanje je posledica syebane glave :lol:
Otvori joj čakre, brateeeee
 
Ako bi to bilo stanje koje se nikako ne menja i posle perioda kad bih ocekivao da se neko opusti, onda bih.
To ne bi znacilo da je ona losa, vec da nam se zelje i energije u sexu ne poklapaju. A onda bi to bilo mucenje za oboje, jer niko ne bi dobio ono sto zeli i ocekuje

slažem se, mislim, da sam muško, složila bih se sa ovim.
Stronci, baš fino razmišljaš u 99 % slučajeva. Bravo!:super:
 
Ako je losa u krevetu?
Ako ne zeli da isproba razne sitne perverzijice?
Ako je jednostavno konzervativna u krevetu?

Partneri se dopunjuju i veoma je bitno da se slazu u sexu jer se u suprotnom,vremenom razvija nezadovoljstvo.Ne mora da znaci da je ona losa u sexu vec da jednostavno imate drugacije poimanje dobrog sexa.
 
.....mozda ne znas LEPO da trazis.......mozda ne znas DOBRO da das......inace pristalica sam misljenja da Vi muskarci ako Vam neko malo izadje u susret to je smak sveta! I svaljujete na nas pol...a za tvoju informaciju dobar odnos u krevetu vecinom vuce muskarac ....A zamisli da te ona sutne sa pricom......ma ljudi los je u krevetu sta ce mi...!!:hahaha:
 

Back
Top