a koja ima najbolji kurazz?

Moje drugarice su veoma otvorene preda mnom o svojim vezama i njihovim partnerima. Ja sam po prirodi zatvorena i ne volim mnogo da pricam o svom zivotu. One mi prebacuju zbog toga, i kazu da mudro cutim, ali me vole i tako cutljivu. One me propituju o mom decku, ali ja ne zelim da otkrivam neke detalje, jer su neverovatni, a on je veoma stidljiv. Neke drugarice su cutljive kao i ja, one su uglavnom udate i ne vole mnogo da pricaju o svojim muzevima. Ja im kazem da ne treba da se stide da kazu neku rec o njima, pa nece im ih neko ukrasti.
 
Moje drugarice su veoma otvorene preda mnom o svojim vezama i njihovim partnerima. Ja sam po prirodi zatvorena i ne volim mnogo da pricam o svom zivotu. One mi prebacuju zbog toga, i kazu da mudro cutim, ali me vole i tako cutljivu. One me propituju o mom decku, ali ja ne zelim da otkrivam neke detalje, jer su neverovatni, a on je veoma stidljiv. Neke drugarice su cutljive kao i ja, one su uglavnom udate i ne vole mnogo da pricaju o svojim muzevima. Ja im kazem da ne treba da se stide da kazu neku rec o njima, pa nece im ih neko ukrasti.

Pa da! :D kako tebe zaboravih.....pa ti imaš najbolji k......a kada malo bolje razmislim ti si i jedina koja ga ima.......:hahaha: od forumašica naravno........ :P
 
e sad sam se totalno pogubila...pazi doziveh prosvetljenje ebo te :eek: ladno

oće kod žena da nastupi prosvetljenje, pogovotovo posle stimulacije ankice....da viš kako svaka posle bidne finija i pažljivija :zper:

bok te al sam neobavestena :eek::zcepanje:
za ankicu se obrati koleZi stiviju :mrgreen:
za milicu ti siroko polje :mrgreen:

kada završim sa milicom....daćeš i ankicu........:zper: :rumenko:
 
Ostav!!! Aport!!! Čibee!!!! z:shock:

bok te al sam neobavestena :eek::zcepanje:
za ankicu se obrati koleZi stiviju :mrgreen:
za milicu ti siroko polje :mrgreen:

e sad sam se totalno pogubila...pazi doziveh prosvetljenje ebo te :eek: ladno

pa ankica je onda stivijeva specijalnost, ako je verovati tvojim iskazima, sto znaci vozic :zcepanje: dzoko el odustajes ?:zcepanje:

Ja sam ocigledno malo otupeo, jel se ovde o meni govori?

:huh:
 

Back
Top