Koliko bi trajao let?

Možda od onog Belgrejda u SAD, pa do Los Anđelesa 5 sati... Da znam ja to najmanje, najviše, otprilike, ali meni treba stvarno tačno vreme, dakle example: 17 sati, 35 minuta ili nešto slično... dakle, molim vas, ako možete bar sajt za neko izračunavanje dajte, stvarno je HITNO!!!
 
Pozdrav svima!
Da ne otvaram novu temu, može li mi neko reći koliko košta i koliko traje let BG - Njujork u jednom pravcu sa taksama?
Naravno mislim na dužinu aktivnog leta ne računajući čekanja sa presedanjem u Rimu, Parizu, ili Londonu.
Da li je karta jeftinija kada je u pitanju dete od 4 godine?
Hvala svima!
 
Pozdrav svima!
Da ne otvaram novu temu, može li mi neko reći koliko košta i koliko traje let BG - Njujork u jednom pravcu sa taksama?
Naravno mislim na dužinu aktivnog leta ne računajući čekanja sa presedanjem u Rimu, Parizu, ili Londonu.
Da li je karta jeftinija kada je u pitanju dete od 4 godine?
Hvala svima!

Let traje oko 6 sati,a povoljna cena karte može da se nadje preko austrian airlinesa za nekih 650 evra za povratnu kartu.Poželjno je rezervisati kartu mesec ili dva unapred.
Obavezno uzeti povratnu kartu koja je znatno jeftinija od karte u jednom pravcu.Ne znam zašto je to tako,ali to je neko nepisano pravilo za sve prekookeanske letove.
 
Let traje oko 6 sati,a povoljna cena karte može da se nadje preko austrian airlinesa za nekih 650 evra za povratnu kartu.Poželjno je rezervisati kartu mesec ili dva unapred.
Obavezno uzeti povratnu kartu koja je znatno jeftinija od karte u jednom pravcu.Ne znam zašto je to tako,ali to je neko nepisano pravilo za sve prekookeanske letove.

Kako je moguće da povratna karta bude jeftinija od karte u jednom pravcu? U to ne verujem!
Meni povratna ne treba jer ne znam kad ću doći ovamo. Tek idem da stvaram neku bolju budućnost za sebe i porodicu i ne znam da li ću doći za godinu, tri ili pet nazad!
 
Kako je moguće da povratna karta bude jeftinija od karte u jednom pravcu? U to ne verujem!
Meni povratna ne treba jer ne znam kad ću doći ovamo. Tek idem da stvaram neku bolju budućnost za sebe i porodicu i ne znam da li ću doći za godinu, tri ili pet nazad!

Uzmi ti povratnu, zlu ne trebalo. To za bolju buducnost, to je sve lepo ali sta ako ti ne krene?... a Dejan je u pravu, povratna je (najcesce) jeftinija.
 
Ne želim ja ničije mišljenje da omalovažavam. Pitanja se postavljaju onima koji više znaju, a tu sam računao na vaše odgovore kao na nekog ko više zna na forumu jer sam nov. Puno sam iznenađen tom činjenicom da je jeftinije tako s povratkom!!!
Gledam baš danas u Novostima reklama agencije ponuda za Njujork let po ceni od 295 eura? Šta sad to znači? Ne može baš na tu cenu dodati takse koje mogu dostići 500 eura!
 

Back
Top