Tadic "okrece novi list" i grli se sa Crnogorskim antisrbima ko da nista nije bilo

Da li je Tadicevo mirenje sa Crnogorcima u ovom trenutku izdaja Srbije?

  • DA - mirenje sa Crnogorskim antisrbima u ovom trenutku je izdaja

  • NE - to sto su priznali nezavisnost Kosova nema veze mi smo braca


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Тихи

Starosedelac
Poruka
160.873
Tadić: Okretanje novog lista sa CG
26. januar 2010. | 11:08 | Izvor: Dan, Tanjug
Podgorica -- Srbija je spremna za okretanje nove stranice u odnosima sa Crnom Gorom, što podrazumeva uvažavanje legitimnih interesa obe države, kaže Boris Tadić.

Predsednik Srbije Boris Tadić rekao je u intervjuu podgoričkom dnevniku "Dan" da su odnosi Srbije i Crne Gore lošiji nego ranije i ocenio da je bitno učiniti sve da se oni unaprede u ubrzanom i zajednički planiranom postupku.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=01&dd=26&nav_category=11&nav_id=406690
-------------------------


Eto ovo vam pokazuje da Boris Tadic nije Srbin vec Crnogorac na vlasti u Srbiji jer su mu bitniji interesi Crne Gore od interesa Srbije.

Mislim stvarno neverovatno! Posle jos jednog "crnogorskog zabadanja noza u leđa", Tadic poziva na okretanja novog lista?! Priznali su nezavisnost Kosova, uspostavili diplomatske odnose, i to u veoma osetljivim trenucima za Srbiju i proces pred medjunarodnim sudom, a mi smo se durili par dana i onda nikom nista?! Ne vodi se tako ozbiljna nacionalna i drzavna politika i Tadic je svaki dan sve dalji od nje, a sve blizi politici LDP sto pokazuju i izbori u Odzacima gde su na jednoj listi isli Tadiceva DS i LDP.
 
Međudržavnim odnosima se ne pristupa sa emotivnog stanovišta, ali voleo bih da predsednik objasni građanima kako je to u interesu Srbije da ne zateže odnose sa državama koje joj se direktno mešaju u unutrašnje poslove i rasparčavaju deo teritorije po naređenju svog velikog mentora. Meni to liči na pokazivanje slabosti i nemoći, što svakako ne služi kao dobar primer ostalima koji razmišljaju da povuku sličan potez. A ne bi me začudilo ni da im se predsednik izvini što smo povlačili ambasadora kad su priznali nezavisnost južne srpske pokrajine. Danas je svašta moguće u zemlji Srbiji. Kada sam sebe ne ceniš, ne možeš da to očekuješ ni od drugih.
(Niki, 26. januar 2010 11:58)

kad sam sebe ne cenis - nemoj da se ljutis sto se drugi izdrkavaju nad tobom.

ziva istina.

A nas Srbe niko nije nikad ponizio kao AntiSrbin i Crnogorac na privremenom radu u Srbiji - Boris Tadic.
 
Jaooo Tadicu, Tadicu!!!
Smesan si vise, a i svi ovi tvoji "savetnici" oko tebe. Novi list popustanja stupa na snagu, pa se posle cudite sto vam svi olako lupaju sljage.
Samo se nadam da cete na izborima dobiti jaku samarcinu od naroda!
Jadno da jadnije ne moze biti.
(da nije tuzno bilo bi smesno, 26. januar 2010 12:01)

Da , okrenite list.
Neka i dalje Crnogorski studenti dobijaju besplatne domove umesto Srpske dece.
Neka i dalje Crnogorski direktori haraju Srbijom po svim drzavnim i javnim preduzecima, malo je sto su harali punih 60 godina.
Neka i dalje Crnogorski kvazi biznismeni drze sportske klubove U Srbiji.
Jel ste gledali mozda Insajder ?
Neka i dalje crnogorski lazni biznismeni valjaju drogu po beogradskim ulicama , a mi cemo im za uzvrat davati Srpsko drzavljanstvo.
Mogli bi i da im damo 2 milijarde Eura za Luku Bar da pomognemo dolazak novih kadrova u Beograd i Novi Sad.
(Beogradjanin, 26. januar 2010 12:06)

Koliko nisko neka država treba da udari Srbiju i koliko nas to treba da zaboli, da bi naša vlast preduzela neke konkretne mere protiv te države? Naravno da u to mere ne ubrajam ratne, ali ni samo verbalne Jeremićeve umotvorine. Tadićeva politika je dovela do toga da nam svi u regionu zadaju udarac za udarcem, a mi se izvinjavamo, okrećeno novi list, usvajamo rezolucije...
(Marko, 26. januar 2010 12:09)

koliko nas ponizava ova ljudska greska na mestu predsednika Srbije ovo je strasno

A mogao bi na kraju da im se i izvine sto smo se naljutili jer su nam zabili noz u ledja

IZVINI SE TADICU !@#*(!@*(#!@#*(!#@*(!@#*( :evil:
 
bruka sta covek radi i kako nam se svima u Srbiji ruga i sprda sa nama i nasom zemljom

Posle ovoga mozemo da ocekujemo da usledi novi talas priznanja Kosova. Jer kad bi i ja video kakvog metiljavog predsednika ima Srbija i ja bi to uradio jer bi video da nikakvih posledica po moj zemlju nece biti.

Tadic je klasican izdajnik . Da u Srbiji ima pravde i zakon odavno bi bio u zatvoru.

Mala je ovo zemlja koliki je on izdajnik i razbojnik.
 
To sto crnogorska vlast radi je sramotno! Jedino mi je zao ljudi koji vole Srbiju,dok polusiptarsko primorje ne zelim ni da pominjem..

primorije je uglavnom srpsko ,herceg novi i okolina dok su siptari na oko ulcinja



Montenegroetno03.png
 
Jok, sta bi trebao da uradi, da posalje vojsku na Crnu Goru ?

Srbija i Crna Gora su mozda najvise povezane zemlje u regionu,al bas se pitam sta bi predsednik Srbije trebao da uradi ?

da protera crnogorskog ambasadora iz crne gore i odnose svede na najnizu mogucu meru tj na nivou otpravnika ambasada + da uvede ulazne takse za drzavljane crne gore ako ulaze u srbiju i druge ekonomske mere prema crnoj gori .

to treba da ostane na snazi sve dok crna gora ne povuce odluku o nezavisnosti kosova .
 
Boldovano se slazem, jer zemljace, i djeca mala su znala da ce ih morati vratiti kad tad , ali je to zbog naroda morao da uradi, pa stavili biste ga na lomacu da to nije uradio ...

nisu morali . nego je tadic ljigavac i antisrbin

ozbiljne zemlje ne rade ovo sto radi tadic. nikada.

zato nam se svi smeju niti nas iko shvata ozbiljno.

zbog takvih kao sto je on.
 
I dok u Tadicistanu 700.000 ljudi gladuje Tadic izgleda planira da nasim parama kupi Luku Bar i renovira crnogorsku zeleznicu.

Predsednice, da li sam vas ja dobro razumeo : oni mogu da rade sta hoce, ali ce i dalje imati sve privilegije u Srbiji (studiranje, kupovina nekretnina, dobijanje drzavljanstva...) i da cemo ih finansirati (neverovatna ideja o kupovili Luke Bar i izgradnja puta u pruge koji nas vode u propast a CrnuGoru u Evropu) ....
Predsednice, ja znam da je dosta ljudi koji su u vlasti srbije emotivno i rodjacki vezano za CrnuGoru, ali STO JE MNOGO MNOGO JE ...

Sve ima svoj kraj, pa tako i ovo, gospodine predsednice i nemojte vise zatezati stvar, jer su gradjani Srbije besni (kao sto se moze videti i iz komentara i glasanja)zbog ovakviog ponasanja i izjava.....
(Srdjan, 26. januar 2010 13:08)
 
Šef srpske diplomatije (ne)zvanično u Bijelom Polju
Episkop budimljansko - nikšićki Joanikije je potvrdio televiziji Vijesti da će sjutra, na njegov poziv, ministar spoljnih poslova Srbije Vuk Jeremić prisustvovati svetosavskim svečanostima u Bijelom Polju.

TV Vijesti navodi vijest agencije Mina, prema kojoj je Jeremićeva posjeta zvanično najavljena šefu crnogorske diplomatije Milanu Roćenu.

Politički ministar crnogorskog Ministarstva inostranih poslova Vesko Gačević je za radio Antena M rekao da bi dolazak Jeremića mogao da se tumači kao diplomatska provokacija ako ta posjeta nije zvanično najavljena
 
da protera crnogorskog ambasadora iz crne gore i odnose svede na najnizu mogucu meru tj na nivou otpravnika ambasada + da uvede ulazne takse za drzavljane crne gore ako ulaze u srbiju i druge ekonomske mere prema crnoj gori .

to treba da ostane na snazi sve dok crna gora ne povuce odluku o nezavisnosti kosova .

:eek::eek::eek:
Crna Gora ima ambasadora u Crnoj Gori??? :eek::eek: Meni se čini da si se ti previše uzbudio :rotf::rotf:
 
Tadić: Okretanje novog lista sa CG
26. januar 2010. | 11:08 | Izvor: Dan, Tanjug
Podgorica -- Srbija je spremna za okretanje nove stranice u odnosima sa Crnom Gorom, što podrazumeva uvažavanje legitimnih interesa obe države, kaže Boris Tadić.

Predsednik Srbije Boris Tadić rekao je u intervjuu podgoričkom dnevniku "Dan" da su odnosi Srbije i Crne Gore lošiji nego ranije i ocenio da je bitno učiniti sve da se oni unaprede u ubrzanom i zajednički planiranom postupku.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=01&dd=26&nav_category=11&nav_id=406690
-------------------------


Eto ovo vam pokazuje da Boris Tadic nije Srbin vec Crnogorac na vlasti u Srbiji jer su mu bitniji interesi Crne Gore od interesa Srbije.

Mislim stvarno neverovatno! Posle jos jednog "crnogorskog zabadanja noza u leđa", Tadic poziva na okretanja novog lista?! Priznali su nezavisnost Kosova, uspostavili diplomatske odnose, i to u veoma osetljivim trenucima za Srbiju i proces pred medjunarodnim sudom, a mi smo se durili par dana i onda nikom nista?! Ne vodi se tako ozbiljna nacionalna i drzavna politika i Tadic je svaki dan sve dalji od nje, a sve blizi politici LDP sto pokazuju i izbori u Odzacima gde su na jednoj listi isli Tadiceva DS i LDP.

Ti na svakom koraku dokazujes da si pravi biser ovog foruma!Samo se cudim ovima koji komentarisu vise tvoje teme...
 
Šef srpske diplomatije (ne)zvanično u Bijelom Polju
Episkop budimljansko - nikšićki Joanikije je potvrdio televiziji Vijesti da će sjutra, na njegov poziv, ministar spoljnih poslova Srbije Vuk Jeremić prisustvovati svetosavskim svečanostima u Bijelom Polju.

TV Vijesti navodi vijest agencije Mina, prema kojoj je Jeremićeva posjeta zvanično najavljena šefu crnogorske diplomatije Milanu Roćenu.

Politički ministar crnogorskog Ministarstva inostranih poslova Vesko Gačević je za radio Antena M rekao da bi dolazak Jeremića mogao da se tumači kao diplomatska provokacija ako ta posjeta nije zvanično najavljena

Ne bih mu ja dao da prijeđe granicu... dok ne skrati jezik :rotf::rotf:
 

Back
Top