ZVEZDA JE IME...

Sta bi?Cigani se usrase..........
Puce petarda! 5-0 ,bili ste odlicni jer vi ste cigani
najjaci ste najjaci,kako kazete.
Ma posle ove bruke za nas fudbal ne treba da se javljate,a ja vam za kaznu ne bih dao da igrate u kupu
UEFA.Zadnje sezone dajete golove u nadoknadnom vremenu
,sudija produzuje utakmicu dok ne date gol!Sramota!
Pa ste na kraju kao osvojili prvenstvo......Ali ima pravde.......I jos jednom se pokazalo kako rukovodstvo
na celu sa pametnim Dzajicem nema pojma da vodi klub.
Umesto da ste se ugledali na Partizan i dovodili iskusne igrace u odbranu vi ste podigli glave i dovodili neke klince u odbranu za koje je i domaca liga
mnogo...Dzajic je izjavio u novinama pre nepunih godinu
dana da pravi delija nikada ne navija za Partizan pa cak ako igra protiv stranog kluba u Evropi!!!!!Neverovatno!Dok je Bjekovic rekao da uvek navija za srpski klub ma ko to bio.......Umesto da je
Vas trener Ljupko Petrovic zakucao na vrata Bjekovica
i zamolio ga sta treba da uradi da bi usao u ligu
Sampiona......on je kao ''strucnjak za fudbal'' znao
sta radi.Sta da se kaze sramota,kad je LJupko stavio
jednog napadaca u tim.Igra je bila kukavicka a na kraju sto je i normalno kukavicki rezultat....Ovo Vam
je udarac za svo ono kurcenje......i ismejavanje
PARTIZANU koji je pokazao sta je odgovornost i kako se igra protiv jednog Njukastla i ulazi u najelitnije
takmicenje.......Mozda izgleda da Vam se rugam ali ne
ovo je realnost,u dubini duse mozda i vi to znate ali necete da priznate.....

Poruka je jasna :Kad Dzajic i Dule Savic odu iz kluba
i kad budete postovali svakog protivnika pa i Partizan ucete sigurno u Ligu Sampiona....
 
Ma dajte grobari,sta se zanosite?Jel treba da vas podsecam na Dinamo ZG?A njega i PSV ne mozes usporediti,i onda mi vi tu pametujete.Kakav ste vi spas za nas,odnosno vas,fudbal?Nemate veze s vezom,ili treba da vam spomenem da ste na na rang listi 60 mesta ispod Zvezde!I vi ste mi kao neka Evropa...Ma obicni luzeri,eto sta ste!
 
Jelena87:
Ma dajte grobari,sta se zanosite?Jel treba da vas podsecam na Dinamo ZG?A njega i PSV ne mozes usporediti,i onda mi vi tu pametujete.Kakav ste vi spas za nas,odnosno vas,fudbal?Nemate veze s vezom,ili treba da vam spomenem da ste na na rang listi 60 mesta ispod Zvezde!I vi ste mi kao neka Evropa...Ma obicni luzeri,eto sta ste!


Veceras se videlo ko je ko.

Zvezda izgubi 4 NULA a PARTIZAN je dobio 3-1 iako je na poluvremenu gubio 1-0.
NAPRED PARTIZAN!!!NAPRED PARTIZAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NAPRED PARTIZAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NAPRED PARTIZAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
ZVEZDA
fam24.gif



sterb003.gif
partizan
 
Jelena87:
Ma dajte grobari,sta se zanosite?Jel treba da vas podsecam na Dinamo ZG?A njega i PSV ne mozes usporediti,i onda mi vi tu pametujete.Kakav ste vi spas za nas,odnosno vas,fudbal?Nemate veze s vezom,ili treba da vam spomenem da ste na na rang listi 60 mesta ispod Zvezde!I vi ste mi kao neka Evropa...Ma obicni luzeri,eto sta ste!
...Djoniraj grobare! Tako je bre! 8)
 
kojote:
Jelena87:
Ma dajte grobari,sta se zanosite?Jel treba da vas podsecam na Dinamo ZG?A njega i PSV ne mozes usporediti,i onda mi vi tu pametujete.Kakav ste vi spas za nas,odnosno vas,fudbal?Nemate veze s vezom,ili treba da vam spomenem da ste na na rang listi 60 mesta ispod Zvezde!I vi ste mi kao neka Evropa...Ma obicni luzeri,eto sta ste!
...Djoniraj grobare! Tako je bre! 8)
Jel moze bez ovog "bre"?
Ma neko im mora pokazati gde im je mesto,samo nesto ru-se i sanjaju
 
A Dzajic ako toliko voli Zvezdu sto ne napusti mesto predsednika? Bice ipak da on vise voli novac,jer svi znamo koliko se dobija od prodaja igraca,ulaza u Ligu Sampiona itd,itd
Oustalom od ljubavi se ne zivi!!!
 
kojote:
Jelena87:
Ma dajte grobari,sta se zanosite?Jel treba da vas podsecam na Dinamo ZG?A njega i PSV ne mozes usporediti,i onda mi vi tu pametujete.Kakav ste vi spas za nas,odnosno vas,fudbal?Nemate veze s vezom,ili treba da vam spomenem da ste na na rang listi 60 mesta ispod Zvezde!I vi ste mi kao neka Evropa...Ma obicni luzeri,eto sta ste!
...Djoniraj grobare! Tako je bre! 8)

Pita uciteljica Pericu jel volis mamu?
-Ne,ona me bije
-A tatu?
-Ne, i on me bije.
-Akoga volis?
-ZVEZDU--ONA NE MOZE NIKOG DA BIJE :lol:
 
Sta je radila cerga u Ajndhovenu i St. Petestburgu.
Reklamiral nove adidas mreze.

Nemoj da se zanosite.Dok god je babarogica,piksija i ostalih lopova u nasem savezu gde se fudbal igrad dok zvezda ne da gol,a ne devedeset minuta,vi i mozete nesto da uradite,ali tolkih lopova nema u Evropi i zato cete tamo uvek biti iza nas.
 
RashaPFC:
Sta je radila cerga u Ajndhovenu i St. Petestburgu.
Reklamiral nove adidas mreze.

Nemoj da se zanosite.Dok god je babarogica,piksija i ostalih lopova u nasem savezu gde se fudbal igrad dok zvezda ne da gol,a ne devedeset minuta,vi i mozete nesto da uradite,ali tolkih lopova nema u Evropi i zato cete tamo uvek biti iza nas.

Veci lopovi rade u kosarkaskom savezu!!Da nije njih
nikada ne bi ste bili sampioni!!
 

Back
Top