Klinke, da ili ne?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

NN76

Aktivan član
Poruka
1.532
Posto zivimo u vremenima kada se klince satiru...sto bi rekli u andjelima...
A ni ne stide se, niti pak lako odbijaju
A vole drustvo starijih, jos ako imas dovoljno da je izvedes, iams svojs tan i malo bolji auto...

Dakle...

Sta je donja granica godina klinke koju bi kresnuli?
Da li volite mladju piletinu ili vam godine nisu bitne?

Ako mzoe iskreno
I bez komentara baba devojki.
Cenim svako misljenje, ali kada babu prodje zvizdanje, uglavnom se poziva na neki moral, unutrasnjost, vrednosti...
A kada su same bile klinke picile minice i grozile se samih baba devojki koje ih ljubomorno(a kao sa nepostovanjem) gledale
 
Posto zivimo u vremenima kada se klince satiru...sto bi rekli u andjelima...
A ni ne stide se, niti pak lako odbijaju
A vole drustvo starijih, jos ako imas dovoljno da je izvedes, iams svojs tan i malo bolji auto...

Dakle...

Sta je donja granica godina klinke koju bi kresnuli?
Da li volite mladju piletinu ili vam godine nisu bitne?

Ako mzoe iskreno
I bez komentara baba devojki.
Cenim svako misljenje, ali kada babu prodje zvizdanje, uglavnom se poziva na neki moral, unutrasnjost, vrednosti...
A kada su same bile klinke picile minice i grozile se samih baba devojki koje ih ljubomorno(a kao sa nepostovanjem) gledale
:lol: Koja tema .. Pa sad sve ispod 18 je pedofilija. Mada ja sama volim starije muskarce za nekog sam i dalje klinka i u 22 :lol:
 
Posto zivimo u vremenima kada se klince satiru...sto bi rekli u andjelima...
A ni ne stide se, niti pak lako odbijaju
A vole drustvo starijih, jos ako imas dovoljno da je izvedes, iams svojs tan i malo bolji auto...

Dakle...

Sta je donja granica godina klinke koju bi kresnuli?
Da li volite mladju piletinu ili vam godine nisu bitne?

Ako mzoe iskreno
I bez komentara baba devojki.
Cenim svako misljenje, ali kada babu prodje zvizdanje, uglavnom se poziva na neki moral, unutrasnjost, vrednosti...
A kada su same bile klinke picile minice i grozile se samih baba devojki koje ih ljubomorno(a kao sa nepostovanjem) gledale

evo ja nisam baba devojka i grozim se takvih maloletnica
i kad sam bila maloletnica grozila sam se svojih vrsnjakinja koje su se tako ponasale
i kad sam bila dete grozila sam se starijih devojcica koje su se tako ponasale
i sta cemo sad :aha:
 
:lol: Koja tema .. Pa sad sve ispod 18 je pedofilija. Mada ja sama volim starije muskarce za nekog sam i dalje klinka i u 22 :lol:

pedofili vole decu, pre puberteta...kolko se secam mislim da je gornja granica oko 12
a ima poseban naziv za ove koji vole od 12 do 16, 17 al ne mogu da se setim kako se zovu...iskopacu
mada se sad i sa 16 smatra kao stariji tinejdzer pa se gleda ko i ovaj od 18
 
pedofili vole decu, pre puberteta...kolko se secam mislim da je gornja granica oko 12
a ima poseban naziv za ove koji vole od 12 do 16, 17 al ne mogu da se setim kako se zovu...iskopacu
mada se sad i sa 16 smatra kao stariji tinejdzer pa se gleda ko i ovaj od 18

imas dosta velikih podela tu
pedofil
pedosexualac

ma ne mogu svega toga da se setim
Nebitno
za mene je pedofilija ispod 14 godina
Za zakon ispod 16 kaznjivo
Moralno, ne bih bio sa nekom ispod 18 sigurno
mada najverovatnije ne ni sa nekom mladjom od 20
mam 33 godine i nekako..od 20 do 40 mi se sve svidja :P
 
Mislim da je granica 16 godina
zakonska
ali me zanima koja je granica moralna za muske(a i zenske) forumase

Ti 22 a volis starije?
Koliko starije?
Sta te tu privlaci?
Starosne granice se razlikuju u pojedinim zemljama, ali u Srbiji pod maloletnicima se podrazumevaju lica od 14 do 18 godina I TO: mladji maloletnici (od 14 do 16 godina) i STARIJI maloletnici (od 16 do 18 godina).
Ako bas hoces precizno po poridicno pravu , da ti kaze buduca pravnica :mrgreen:;)
 
ne nego je glupo da kazes da ce samo baba devojke da moralisu
ja sam kako ti to kazes moralisala i ko klinka i sad

Ok
to je tvoje iskreno ubedjenje
Vecina zena tu spiku spika posle tridesete
kao odjednom se groze
A sa 16 isle gole ulicom
A sada 30, farbaju se odjednom u plavo(zelja za atraktivnoscu), jaka sminka, dubok dekolte i prica " o Boze ove klinke stvarno nisu normalne, jadne devojcice, sta drustvo od njhi trazi..."
A u glasu cujes yebenu ljubomoru i zavist
 
Evo ti odg metlice.. :)
Ispod 18 ne mozes ni brak sklopiti ni abortus recimo uraditi bez potpisa roditelja. Nemas punu poslovnu sposobnost itd, da ne ulazimo u price o kaznama kad se ide u popravni dom kad u zatvor..
Sve ispod 18 je maloletno :)
 
Posto zivimo u vremenima kada se klince satiru...sto bi rekli u andjelima...
A ni ne stide se, niti pak lako odbijaju
A vole drustvo starijih, jos ako imas dovoljno da je izvedes, iams svojs tan i malo bolji auto...

Dakle...

Sta je donja granica godina klinke koju bi kresnuli?
Da li volite mladju piletinu ili vam godine nisu bitne?

Ako mzoe iskreno
I bez komentara baba devojki.
Cenim svako misljenje, ali kada babu prodje zvizdanje, uglavnom se poziva na neki moral, unutrasnjost, vrednosti...
A kada su same bile klinke picile minice i grozile se samih baba devojki koje ih ljubomorno(a kao sa nepostovanjem) gledale


ja bih molila da mi se ovaj deo pojasni,
kome bre ti "baba devojka"? :lol:
 
Evo ti odg metlice.. :)
Ispod 18 ne mozes ni brak sklopiti ni abortus recimo uraditi bez potpisa roditelja. Nemas punu poslovnu sposobnost itd, da ne ulazimo u price o kaznama kad se ide u popravni dom kad u zatvor..
Sve ispod 18 je maloletno :)

da al nije pedofilija...ljudi pogresno upotrebljavaju taj pojama...mislim i ja u sali kad vidim nekoga sa klinkom od 15 a on 30 kazem vidi pedofila...al nije pedofil nego onaj gore sto sam postavila
al to ne umanjuje cinjenicu da nesto s njim i njom nije uredu

vec je jednom bila slicna tema u tvojoj parohiji i ja sam, a i vecina se slozila, rekla
ok je ako se desi eto svidi mu se neka mala od 16 god a on konj 25, 30...aj ebi ga desava se...ali problem je ako je to konstantno, hronicno...onda ima problem
 
Posto zivimo u vremenima kada se klince satiru...sto bi rekli u andjelima...
A ni ne stide se, niti pak lako odbijaju
A vole drustvo starijih, jos ako imas dovoljno da je izvedes, iams svojs tan i malo bolji auto...

Dakle...

Sta je donja granica godina klinke koju bi kresnuli?
Da li volite mladju piletinu ili vam godine nisu bitne?

Ako mzoe iskreno
I bez komentara baba devojki.
Cenim svako misljenje, ali kada babu prodje zvizdanje, uglavnom se poziva na neki moral, unutrasnjost, vrednosti...
A kada su same bile klinke picile minice i grozile se samih baba devojki koje ih ljubomorno(a kao sa nepostovanjem) gledale

Ako si već postavio temu ovde, ne možeš uslovljavati starosnu granicu i način razmišljanja onih koji na njoj postuju. To prvo.
A kao drugo, ako želiš da navataš piletinu za ona tri (ili beše četiri) dana kada ti i ex žena niste raspolutili decu, imaš pdf On traži nju.....
I kao treće.....malo mi pedofilski i bolesnički zvuči kada u istoj rečenici vidim "klinka" i "kresnuti".....Pomislim, da li i taj čovek ima žensko dete, i razmišlja li da li će možda neki matorac jednog dana balaviti na nju.....:roll: Svođenje ženskog stvorenja na piletinu, "klinku koju bi....." ili "onu koja nosi minić i guzi se" pokazuje koliko je jadan i ograničen tvoj pogled na svet.

A deo "žal za mladost" koji prilepljuješ babadevojkama koje su navodno ljubomorne i zlobne jer više nisu mlade....pa to više govori o tebi. Kao što je smešno kada žena od 40 tripuje da ima 20, još je komičnije kada muškarac od trideset i nešto tripuje da je bog zna kakvi švaler....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top