Klinke, da ili ne?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vi ste bre promasile temu ne pravimo ovde profil muskaraca koji bi kresnuli klinke:lol:

njih samo bocka tema
Sada ce praviti profil svakog muskarca koji je ista napisoa na ovoj temi
Svakome ce biti mali, pa ako ode kod polovnjace od rpeko 30 ona ce ga provali, ali klinke nece da primete
Sve ce baciti na tu kartu, samo da bi se skrenulo sa teme
A tema nije doduse da su klinke yebozovnije..tema je trebala nesto drugo da bude
Ali ne vredi
Priblizavanje klimaxu radi svoje :mrgreen:
 
ne znam zašto bi se neka od nas devojaka vređala zbog izraza "baba devojka"...mene to uopšte ne dotiče...nemam razloga za to...:D

i opet, što bi meni smetalo što neko šeta klinku od 16, 17 godina a da je pritom mator konj:mrgreen:...njegov izbor, njegov život...:lol::lol::lol:
znam da neću biti njegova ciljna grupa...i to je dobro...

+ te klinke biraju da budu sa takvim, nebitno iz kog razloga...i jedine osobe koje bi trebalo da bude zabrinute zbog toga jesu roditelji tih devojčica...a svi znamo da da se u tim godinama mnogo toga i krije od roditelja...pa oni za ovo il kasno saznaju il nikad ne saznaju...:think:

a mnogi i odobravaju sve to zarad sreće njihove devojčice...

Ne znam možda su vremena danas drugačija, ali kad sam ja imala 16 -17 muškarci tih godina, nisu toliko obletali oko dece a i za mene je neko ko ima 34-35 bio mator... msm nismo bili na istim talasnim dužinama što je i normalno.:manikir:
 
Ne znam možda su vremena danas drugačija, ali kad sam ja imala 16 -17 muškarci tih godina, nisu toliko obletali oko dece a i za mene je neko ko ima 34-35 bio mator... msm nismo bili na istim talasnim dužinama što je i normalno.:manikir:

tebi je to normalno...nekoj je normalno da ima 15 godina starijeg momka...i ko je sad tu u pravu?

sad se setih, imala sam nepunih 14 godinica kad je počeo da me saleće oženejni čika od 30 leta...meni je to bilo toliko smešno(bukvalno) da se on na kraju postideo što mu je tako nešto uopšte palo na pamet...:lol::lol::lol:
 
ali da te bas toliko ne demoralisem i eventualno ubacim u misli da se u tuzi odjavis sa foruma : vecina to radi, sernja i glupira se...posledica toga je da posle par godina, kad porastu, odjave taj i prijave drugi nik sa koga pisu normalno i kulturno ;)

:mrgreen:

Hvala
Vec sam poceo da pokazujem znake nesigurnosti.
Imam jednu komsinicui od skoro 4 banke, drzeca matorka
hteo sma da je odradim, ali sada, psole tvojih reci, mzoda i odustanem
 
tebi je to normalno...nekoj je normalno da ima 15 godina starijeg momka...i ko je sad tu u pravu?

Sa 17 godina joj je bilo normalno da navata nekog od 30
sada kada ima 30, "grozei se"te ideje
***, i muz joj je oko 30, pa joj zasmeta kada se orkene za nekom polugolom klinkom.
Ona ne shavta da to en znaci da bi on tu klinku i kresnuo
Samo mu lepo da je vidi
 
cekaj , pa zar nisi zabranio pristup i komentarisanje upravo baba-devojkama na ovoj temi ?

i sta mislis, sada ce neka smeti da dodje i komentarise??

zato kazem,,,nema na ovoj temi takih za kakvu optuzujes malo zvocalo

:zcepanje:

Ma nisam ja nista zabranio
Ja sam covek mdoernih shvatanja, evropejac
Odakle bi ja nekome nesto zabranio, psoebno "blizu climax zenama"
Samo sam znao da ce tema otici u suprotnom rpavcu cim su se polubabci poceli javljati
:mrgreen:
 
njih samo bocka tema
Sada ce praviti profil svakog muskarca koji je ista napisoa na ovoj temi
Svakome ce biti mali, pa ako ode kod polovnjace od rpeko 30 ona ce ga provali, ali klinke nece da primete
Sve ce baciti na tu kartu, samo da bi se skrenulo sa teme
A tema nije doduse da su klinke yebozovnije..tema je trebala nesto drugo da bude
Ali ne vredi
Priblizavanje klimaxu radi svoje :mrgreen:

Mene ne bocka sto da me bocka kada sam srecna...bas mi je slatko da gledam koliko moze bivsa zena da upropasti muskarca...da ga iskompleksira toliko da planira izlaske izmedju treninga i casa engleskog a da, upadne i poneki privatni cas fizike i matematike...mozete da se vidite posle skole...mozes cak i da je vodis na koncert Seke Aleksic posto one malo boljeg ukusa verovatno izlaze sa svojim vrsnjacima....uh imala ja jednog takvog, nikada me nije smuvao i evo ga i dalje mi je drug, 13 godina stariji drug koji bi stalno nesto hteo ali ne ide nikako...sada vec pocinje da izgleda jadno...
 
:mrgreen:

Hvala
Vec sam poceo da pokazujem znake nesigurnosti.
Imam jednu komsinicui od skoro 4 banke, drzeca matorka
hteo sma da je odradim, ali sada, psole tvojih reci, mzoda i odustanem
promasio si poentu mog teksta.
poenta nije u zivotu koji vodis VAN nago NA forumu.
ali posto vidim koliko zarko zelis da istaknes svoju slobodnjacku seksualnost,,,evo, mozes da se udaljis od teme i nabrojis nam komshinice koje si kresnuo :D
 
To je tačno, ali ovde je reč o sklonosti. Meni su se uvek sviđali stariji od mene, a "klinci" koji se tu nešto vrte oko mene su mi uvek bili neinteresantni. Ne sporim da je mladost jedrija, ali ono nešto što se stiče sa godinama je recimo meni interesantnije.

Muškarci, pa i žene, čija je to ciljna grupa, em mogu lako da manipulišu, em su toj ciljnoj grupi privlačni, baš zbog tog nečeg.

Čitala sam recimo da voajeri, kada počne da se smrkava, počinju da se znoje, drhte i sl., pa ima raznih psihopata u koje znam da ti ne spadaš.

:lol:uh bas spadam u voajere..nikad nisam video da zene pljuju matorke koje nadju mladog pastuva..nego im zavide..popularno ih nazivaju kuguarke..imam svoje misljenje ali je totalno nebitno..nema potrebe da ikoga pljujem i osudjujem a ispada da nam ne valjaju ni oni sto jure mladje ni oni koji traze starije
 
Ma nisam ja nista zabranio
Ja sam covek mdoernih shvatanja, evropejac
Odakle bi ja nekome nesto zabranio, psoebno "blizu climax zenama"
Samo sam znao da ce tema otici u suprotnom rpavcu cim su se polubabci poceli javljati
:mrgreen:

Pazi ti njega kako je on postao naprasno ‚‚samouveren‚‚ pa u nedostatku agumenata, počne da naziva forumašice klimateričnim i polubabcima.:p
Nemoj više već si dovoljno mali u mojim očima.:manikir:
 
Mene ne bocka sto da me bocka kada sam srecna...bas mi je slatko da gledam koliko moze bivsa zena da upropasti muskarca...da ga iskompleksira toliko da planira izlaske izmedju treninga i casa engleskog a da, upadne i poneki privatni cas fizike i matematike...mozete da se vidite posle skole...mozes cak i da je vodis na koncert Seke Aleksic posto one malo boljeg ukusa verovatno izlaze sa svojim vrsnjacima....uh imala ja jednog takvog, nikada me nije smuvao i evo ga i dalje mi je drug, 13 godina stariji drug koji bi stalno nesto hteo ali ne ide nikako...sada vec pocinje da izgleda jadno...


:mrgreen:

Kao sto rekoh, sada ce se gadjati u tu stranu.
Ako je muskarac ozenjen, onda ne sme od zene da pisne pa ovde pise sto kuci ne sme da kaze
ako je slobodan, ni jedna ga nece pa je isfrustriran
ako je razveden, onda ga zena sjebala?

Previse mislisd a je moc u zeni
Moc je u zenskom polnom organu, mada i on postaje sve jevtiniji, tj pristupan svima i na svakom koraku ;)
Ne preuvelicavaj moc zene
Posebno ne balkanske zene
 
:lol:uh bas spadam u voajere..nikad nisam video da zene pljuju matorke koje nadju mladog pastuva..nego im zavide..popularno ih nazivaju kuguarke..imam svoje misljenje ali je totalno nebitno..nema potrebe da ikoga pljujem i osudjujem a ispada da nam ne valjaju ni oni sto jure mladje ni oni koji traze starije

Nisam rekla da ne spadaš u voajere, oni su samo jedan od primera, nego da ne spadaš u psihopate.:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top