Klinke, da ili ne?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
aviJon :lol: je ovde,ne toliko da je lepa,ona nije lepa ,ali je zgodna. Imam josh jednu sliku iste

351yb1z.jpg


bez tog pudera i nadogradjene kose
da ne misli sad neko da sam manijak i vojarishem net da skidam :lol:
nabasala sam na dve slike kad sam trazila neshto u slikama i uletela na neki hrvatski sajt


moja poenta je bila,da ovde postavljac potencira kako se samo teen shetaju tako,a ja sam natuknula da sam ja vidjala i starije zene koje se podjednako tako oblache,jer tim ''klinkama'' one sluze..za ugledanje,makar kako bolesno ovo zvuchalo. Devojka od 15-14 vidi ovakvu neku devojku,pa krecu varijacije ''i ja bih tako da izgledam '', vide shta pali mushkarce { i to ne mislim na mushkarce svog godishta vec one od 30-35 } taj nakvarcan ten,duga crna kosa { ili obratno,duga plava kosa } i onda krenu to da oponashaju...zavisi. Od nekoga moraju da pokupe taj nachin izgledanja a od koga ce nego od starijih riba...ne rade to sve,ja kazem neke se ugledaju na te,neke izgrade u glavi kako zele da izgledaju i to je to.Neka devojka fura takav izgled jer joj se zaista dopada { i ja spadam medju te },neka jer hoce da izgleda ''sexy'' i da mushkima ide pena na usta kad je vide,nekoj se to svidja....
shta se tu kritikuje? stil obacenja? Koji tachno? pa ne ide svaka od 17-18-19 u dopichnjaku,neka obuche teeeesan korset,uske farke,ispeglana kosa,nakit,shta je tu loshe? Realno,realno,mushkarci { ona koja naidje i kaze ''nije tako'' stvarno laze } kad bi videli neku takvu,bi se napalili. jer su oni malo..prosti shto se tih stvari tiche. Vide taman ten,ne znaju d aje to u vecini slucajeva puder/solarijum, vide kosu do dupeta ne znaju da je nadogradnja,ko zene kad prvi put gledaju odmah vide....oni su samo vizuelni i njima je to ''lepo'', ove mnogo mladje vide da je takav tip veshtackog jako privlacno,i eto ga na...
Pre svega,shto se takvog izgleda tiche,tu je deo problema i u mushkarcima,da takav izgled njima nije privlachan,ne bi se jurio isti,ali oni bale za tim veshtackim pa se posle prave fini { '' bitno je da devojka ima sve skladno,ne trebaju velike grudi ni veliko dupe,neka ih i ima manje ali skladno da bude, mrzim veshtacke nokte,'' i bla bla truc,a za kojom bale? za onom koja ima sise ko Pamela,dupe ko Jennifer i ima crne kandze.... } Nisu devojke te koje ne znaju da cene pravu lepotu,vec mushakrci.


ovo je prava lepota
169eu60.jpg



ona je jedan persijski model,Claudia Lynx. I preeeeeeelepa je. I ima gomila slika kad je u sasvim normalnom izdanju,uopshte se ni ne trudi da izgleda napucano,i poznavajuci nashe balkanske selje, oni ce pre obratiti paznju na nakvarcanu devojku iz prve slike sa nadpgradnjenom kosom,nego da im se Claudia Lynx pojavi u sasvim pristojnom izdanju { kao ovde }>

tacno je da je njima ponekad dovoljno da bude samo lepa pa opa cupa...ali...ko te klinke tera da se spuste tako nisko pa da se ureda da izgledaju i privuku paznju onih koji oce samo da je zajese i cao zdravo...moze da se lepo sredi i dotera da izgleda privlacno i onima koji oce samo da istresu jaja i onima koji zele nesto vise...a onda je na njoj da bira...a tu je moc...moc izbora...a ako se ona pojavi kao najgora fuksa naravno da ce privuci paznju onih koji ce je i hteti da im bude njihova fuksica (namerno upotrebljavam ovaj izraz jer sam cula od muzjaka) i to jeftina jer daje posle dva pica

sve je u tome kako se postavis prema sebi i koliko cenis sebe...tako ce te onda gledati i drugi i tako ce se onda prema tebi i ophoditi

ps: ona zeska dole je stvarno vrh
 
Poslednja izmena:
zato što tako izgleda iz većine postova..."današnje klinke" su ovakve il onakve, rade svašta i tome slično...:D


u ovakvoj komunikaciji de ljudi svoje misljenje izrazavaju kroz slovca dodje do raznih nesuglasica i pogresno shvacenih postova
danasnje klinke - u smislu neke danasnje klinke...itekako ima i onih koje drze do sebe i sa 14 i sa 20 ...al ljudi mrzi da u svakom postu to naglasavaju...uhvatili smo se za ovu grupu klinki koje se ne ponasaju primereno jednom ljutskom bicu koje ima svoje dostojanstvo, a i vala muzjaci
 
u ovakvoj komunikaciji de ljudi svoje misljenje izrazavaju kroz slovca dodje do raznih nesuglasica i pogresno shvacenih postova
danasnje klinke - u smislu neke danasnje klinke...itekako ima i onih koje drze do sebe i sa 14 i sa 20 ...al ljudi mrzi da u svakom postu to naglasavaju...uhvatili smo se za ovu grupu klinki koje se ne ponasaju primereno jednom ljutskom bicu koje ima svoje dostojanstvo

samo rekoh da neko ko čita sa strane, stiče utisak da su sve klinke danas lujke...ništa drugo...

ja se uglavnom slažem sa činjenicom da se ispod sexy spoljašnosti krije uplašena devojčica koja je više nego podložna priči nekog iskusnog i starijeg muškarca još ako je taj po prirodi laskavac...
 
Znacajan procenat klinki(dakle od 14 do 19/20 godina) vise lici na prostitutke nego na devojcice
Znacajan procenat ce se nabosti nekome na kitu samo zato sto ima dobar auto i 10.000 dianra da potrosi na nju to vece.
Jos ako legne neka krpica, ima da skakuce na kiti da ces se usplasiti da je dobila neki napad.
Dakle, anravno da nisu sve takve, ali da je uznemirujuce visok procenat-jeste
 
pa toga se i ja plasim...
al nisam ja bas toliko matorija od ovih koje vi tako rado ebete subotom uvece...znaci i ja sam dete pinka, sunda, kica i poremecenih vrednosti...al me niko nije ebo na splavu u 3 nocu sa 15 godina
iz tog razloga kazem da moze...moze i pored mtv-a pinka i ostalih njesra da se odraste normalno

Al pazi postoji dosta toga sto nije do nas..po svetu za 16i rodjendan dobijaju automobil..i jedino im je bitno da budu poznati..mozemo se mi boriti protiv toga ali dolazi sve do nas s ostalim trendovima samo ne primecuje se..jer mislimo da mnogo znamo a zapravo sporo napredujemo i ono sto nas proshisha ne primetimo i ne zelimo priznati i pomiriti se s tim kao i sa gay kulturom
 
Ok
to je tvoje iskreno ubedjenje
Vecina zena tu spiku spika posle tridesete
kao odjednom se groze
A sa 16 isle gole ulicom
A sada 30, farbaju se odjednom u plavo(zelja za atraktivnoscu), jaka sminka, dubok dekolte i prica " o Boze ove klinke stvarno nisu normalne, jadne devojcice, sta drustvo od njhi trazi..."
A u glasu cujes yebenu ljubomoru i zavist

jel se ovo odnosi i na tvoju zenu?
mislim ,,,, to da se sa 16 setala gola na ulici i satirala se od q.rca ali se posle udaje za tebe potpuno uozbiljila i promenila,,misiiiiiiim,,,farba se u plavo i shminka naglaseno sa sve svojim dubokim dekolteom kojim priziva poglede matoraca za koje je jos uvek "piletina". i pritom joj se u glasu cuje yebena ljubomora i zavist.
 
Al pazi postoji dosta toga sto nije do nas..po svetu za 16i rodjendan dobijaju automobil..i jedino im je bitno da budu poznati..mozemo se mi boriti protiv toga ali dolazi sve do nas s ostalim trendovima samo ne primecuje se..jer mislimo da mnogo znamo a zapravo sporo napredujemo i ono sto nas proshisha ne primetimo i ne zelimo priznati i pomiriti se s tim kao i sa gay kulturom

sto pre shvatis-manje patis
Kada si bio 18 godina, tvoje vrsnjakinje su kresali oni od 25 godina
i kada ti dodjes do 25 godina, treba da naplatis svoje ;) ili da moralises?
 
jel se ovo odnosi i na tvoju zenu?
mislim ,,,, to da se sa 16 setala gola na ulici i satirala se od q.rca ali se posle udaje za tebe potpuno uozbiljila i promenila,,misiiiiiiim,,,farba se u plavo i shminka naglaseno sa sve svojim dubokim dekolteom kojim priziva poglede matoraca za koje je jos uvek "piletina". i pritom joj se u glasu cuje yebena ljubomora i zavist.

mislis, na moju ex zenu?
Od uvek se provokativno oblacila
Mene to palilo pre
Sada mi se malo gadi
ne ide zeni od 30 godian da se oblaci kao devojcica od 16
Ali njen izbor
Sada me to nedotice
 
aaa,,,pa tako reci :)
sad mi je jasan koncept tvog pisanja, ton i izbor reci kao i velika zelja da diskutujes na tabu temama i nasiroko i nadaleko izneses svoje misljenje.

Jer eto, ja sam mislila da si ti neki bracno nedoyebani folirant koji je odmah po prijavljivanju na forum shvatio njegove blagodeti u pogledu javnog oglasavanja. Ali sam se prevarila :) ti si jedan razveden nedoyebani i na dalje me mrzi da prepisujem, imas u gornjem redu.

No hard feelings,,,to je samo moje misljenje

:brus:
 
Posto zivimo u vremenima kada se klince satiru...sto bi rekli u andjelima...
A ni ne stide se, niti pak lako odbijaju
A vole drustvo starijih, jos ako imas dovoljno da je izvedes, iams svojs tan i malo bolji auto...

Dakle...

Sta je donja granica godina klinke koju bi kresnuli?
Da li volite mladju piletinu ili vam godine nisu bitne?

Ako mzoe iskreno
I bez komentara baba devojki.
Cenim svako misljenje, ali kada babu prodje zvizdanje, uglavnom se poziva na neki moral, unutrasnjost, vrednosti...
A kada su same bile klinke picile minice i grozile se samih baba devojki koje ih ljubomorno(a kao sa nepostovanjem) gledale

Evo kako ja vidim sve ovo, ako ti je u niku godina rođenja (a verovatno da jeste) ti ganjaš mlađe od sebe, da bi se dokazao kako si ti ‚‚hebač nad hebačima‚‚ pošto devojka od 16-17 baš i nema nekog umeća u sexu... a da se privatiš sa nekom tvojih godina, teško da bi ušao u kategoriju prosečnog hebača.Zato te žene nazivaš baba devojkama a one su u najboljim godinama.
 
sto pre shvatis-manje patis
Kada si bio 18 godina, tvoje vrsnjakinje su kresali oni od 25 godina
i kada ti dodjes do 25 godina, treba da naplatis svoje ;) ili da moralises?

Pa to je lazno moralisanje..kao manja je steta sto ce se kresati sa 10oricom par godina starijih od nje nego s nekim od 10-15..pa evo postavite temu na tinejdzerima svaka ce reci da joj vrsnjaci nisu zanimljivi i da nemaju ni zajednicka razmisljanja..one bi se sexale oni igraju igrice
 
...e u persun...kada si u srednjim dvadesetim jednima si matora a za druge si premlada...upadam u tampon zonu...neka meni je i ovako lepo...:zper::mrgreen:...mada se ni meni ne dopadaju na oko zene u tridesetim koje se takmice sa klinkama ali ni gole klinke...voLem sredinu...znaci kada je dete neka bude dete, ne bih joj oduzimala snove da sam na mestu muskarca u ranim tridesetim...neka je sa vrsnjacima, ti ne mozes da je volis kao sto oni mogu...neka ima svoju mladost a ti juri primerene sebi...gde je razlika u fizickom izgledu izmedju devojcice u 16. i devojke u 23....nema nikakve...:zag:
 
Evo kako ja vidim sve ovo, ako ti je u niku godina rođenja (a verovatno da jeste) ti ganjaš mlađe od sebe, da bi se dokazao kako si ti ‚‚hebač nad hebačima‚‚ pošto devojka od 16-17 baš i nema nekog umeća u sexu... a da se privatiš sa nekom tvojih godina, teško da bi ušao u kategoriju prosečnog hebača.Zato te žene nazivaš baba devojkama a one su u najboljim godinama.

Zvoco razveo se pa je malo ocajan...svaki dan otvori neku slicnu temu...sa klinkama je sigurica on ne moze da se zaljubi a lepo mu je, pumpa samopouzdanje...:manikir:
 
Evo kako ja vidim sve ovo, ako ti je u niku godina rođenja (a verovatno da jeste) ti ganjaš mlađe od sebe, da bi se dokazao kako si ti ‚‚hebač nad hebačima‚‚ pošto devojka od 16-17 baš i nema nekog umeća u sexu... a da se privatiš sa nekom tvojih godina, teško da bi ušao u kategoriju prosečnog hebača.Zato te žene nazivaš baba devojkama a one su u najboljim godinama.

:mrgreen:
 
Znao sma da cu sa par tema izazvati gnev zenki
Nista strasno
ostala si veoma kulturna, cenim to ;)
da li si svestan koliko je istih ovakvih tema (kojima ti pokusavas da izazoves gnev zenki ;) ) postavljeno za punih 5 godina koliko sam ja na forumu :D sigurno nisi posto mislis da si otkrio Ameriku ako si pokrenuo temu o klinkama ;)

tako da , ne da nisi originalan, nego me sadrzaj tvoje teme uopste ne dotice,,,bode oci tvoj recnik i broj postova za ovih nekoliko dana. Sadrzaj - takoreci ne.
 
ne znam zašto bi se neka od nas devojaka vređala zbog izraza "baba devojka"...mene to uopšte ne dotiče...nemam razloga za to...:D

i opet, što bi meni smetalo što neko šeta klinku od 16, 17 godina a da je pritom mator konj:mrgreen:...njegov izbor, njegov život...:lol::lol::lol:
znam da neću biti njegova ciljna grupa...i to je dobro...

+ te klinke biraju da budu sa takvim, nebitno iz kog razloga...i jedine osobe koje bi trebalo da bude zabrinute zbog toga jesu roditelji tih devojčica...a svi znamo da da se u tim godinama mnogo toga i krije od roditelja...pa oni za ovo il kasno saznaju il nikad ne saznaju...:think:

a mnogi i odobravaju sve to zarad sreće njihove devojčice...
 
Pa to je lazno moralisanje..kao manja je steta sto ce se kresati sa 10oricom par godina starijih od nje nego s nekim od 10-15..pa evo postavite temu na tinejdzerima svaka ce reci da joj vrsnjaci nisu zanimljivi i da nemaju ni zajednicka razmisljanja..one bi se sexale oni igraju igrice

:mrgreen:

Bas tako
Bas vracam film kad sam bio 18 godina. Sve moje drugarice su htele starije
nama preostajale one od 15 godina, molis 15 dana dok ga ne stavis..
uzas
 
ali da te bas toliko ne demoralisem i eventualno ubacim u misli da se u tuzi odjavis sa foruma : vecina to radi, sernja i glupira se...posledica toga je da posle par godina, kad porastu, odjave taj i prijave drugi nik sa koga pisu normalno i kulturno ;)
 
Ja ne jurim klinke same se nabacuju..i zapitam se uvek dal je moguce da su toliko slobodne i napredne..bolje da ne pricam sta sve rade a i pise po novinama samo kakve snimke prave mobilnim

To je tačno, ali ovde je reč o sklonosti. Meni su se uvek sviđali stariji od mene, a "klinci" koji se tu nešto vrte oko mene su mi uvek bili neinteresantni. Ne sporim da je mladost jedrija, ali ono nešto što se stiče sa godinama je recimo meni interesantnije.

Muškarci, pa i žene, čija je to ciljna grupa, em mogu lako da manipulišu, em su toj ciljnoj grupi privlačni, baš zbog tog nečeg.

Čitala sam recimo da voajeri, kada počne da se smrkava, počinju da se znoje, drhte i sl., pa ima raznih psihopata u koje znam da ti ne spadaš.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top