Klinke, da ili ne?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne,ne i ne. Imao sam par prilika da budem sa klinkama ali sam bezao od njih.Bile su mladje samo 17 i 19 godina ali iz prethodnih iskustava znam da bi tu bilo samo problema tako da ih zaobilazim i izbegavam ali sto je najcudnije to ih i pali jer ih nisam fermao 5%.One bas vole te sto ih ne primecuju a ove sto skakucu oko njih one odbijaju. Doslo takvo vreme da covek lako ostane bez mooda.:mrgreen: Na kraj krajeva one znaju da matori ,nabildovani celavci znaju sta je zivot,da imaju vise para od nekog balavca i da su verovatno usavrsili neku tehniku iz kama sutre koja bi ih dovela do ludila.:)
 
...e a ja sam mojim roditeljima stalno pricala koji su srecnici i kakve su moje drugarice a oni mi nisu verovali, ni veci dzeparac nisam mogla da im iskamcim ...e stvarno koje su vam te klinke o kojima pricate, ja nikad ni jednu takvu nisam upoznala
 
O ovome mi pricamo:lol: a oni smaraju o zakonima i taboo temama

111d01b01visina-ucenika.jpg

222d01b01visina-tezina.jpg
 
...jednom ja i nana setamo i sretnemo neke moje drugarice(tad sam isla u osnovnu)...nana posle pita ko su, kad sam joj rekla ona nije mogla da veruje, kaze da izgledaju kao da imaju 20 god. nasminkane i u minicima... ja kako se oblacim ni kontrola u autobusu ne moze da me provali da imam vise od 18 ...izgledam kao uvelicani prvak a do skoro sam se oblacila kao drvoseca :)
 
Posto zivimo u vremenima kada se klince satiru...sto bi rekli u andjelima...
A ni ne stide se, niti pak lako odbijaju
A vole drustvo starijih, jos ako imas dovoljno da je izvedes, iams svojs tan i malo bolji auto...

Dakle...

Sta je donja granica godina klinke koju bi kresnuli?
Da li volite mladju piletinu ili vam godine nisu bitne?

Ako mzoe iskreno
I bez komentara baba devojki.
Cenim svako misljenje, ali kada babu prodje zvizdanje, uglavnom se poziva na neki moral, unutrasnjost, vrednosti...
A kada su same bile klinke picile minice i grozile se samih baba devojki koje ih ljubomorno(a kao sa nepostovanjem) gledale


ma jock, babe tek polude od satiranja
koja je donja granica, pa donja granica je
mora da uđe u apsolvente da bih je tucao:lol:
bez zezanja, ne bih išo na mlađe od neke mentalne zrelosti, nisu samo sisići bitni,nego mentol da ne bude i dete
gadljiv sam na pedofile
nije čudo što pedofile najviše karaju po zatvorima najokoreliji krimosi
 
Nije prob. u visini i težini nego u kilavosti. Krupni su al su mlitavi, u tome kaskaju naša deca za evropskom decom bleble
to su stvarno priče za ovce
Kako je taj sad istraživač iz EU našoj deci merio snagu qq lele
O ovome pricamo
...jednom ja i nana setamo i sretnemo neke moje drugarice(tad sam isla u osnovnu)...nana posle pita ko su, kad sam joj rekla ona nije mogla da veruje, kaze da izgledaju kao da imaju 20 god. nasminkane i u minicima... ja kako se oblacim ni kontrola u autobusu ne moze da me provali da imam vise od 18 ...izgledam kao uvelicani prvak a do skoro sam se oblacila kao drvoseca :)

E a klinci gledaju sto duze da nose patike i shorceve..igraju basket i igrice i ne zele da se uozbilje..nemaju potrebu i znanje da se dopadnu starijim kokama..a klinke se ugledaju na cecu jecu i pola posla zavrseno
 
Bila sam odeljenjski staresina devojcicama prvog srednje (15 godina).
One su godinu dana pre isle u osnovnu skolu.
Po neke od njih dolazili su matorci (30+, da, za njih su to matorci) u kolima sa tamnim staklima.
Bile su glavne.
Sve su to bili "ujaci", "rodjaci" itd.
A onda me, jedne veceri, jedna od njih zamolila da popricamo posle nastave.
Rekla mi je - razredna, ja posle ovoga idem da se ubijem, da se udavim u Dunavu, ali hocu da vam ispricam, da se zna zasto.
Pogadjate zasto.

Zamolila bih sve drage forumase, koji kazu da vole one 14+, da razmisle sta rade toj deci.
Jer to jesu deca.
 
Ne pogađamo
Zašto?
Beba?
pa gledaj, to bi joj se isto desilo i sa vršnjakom. Nije stvar u tome, nego što si prvo rekla da su bile glavna fora u društvu. Ko to odobrava i ko neguje takav sistem vrednosti je odgovoran.
Vi te videle i vidite da odlaze, pa niste reagovali (!!)
Zašto?
Spojeni sudovi, ybga..
Boli keše, oni se parkiraju i pokupe vam đake. Znaju da im niko ne brani.
 
Poslednja izmena:
Bila sam odeljenjski staresina devojcicama prvog srednje (15 godina).
One su godinu dana pre isle u osnovnu skolu.
Po neke od njih dolazili su matorci (30+, da, za njih su to matorci) u kolima sa tamnim staklima.
Bile su glavne.
Sve su to bili "ujaci", "rodjaci" itd.
A onda me, jedne veceri, jedna od njih zamolila da popricamo posle nastave.
Rekla mi je - razredna, ja posle ovoga idem da se ubijem, da se udavim u Dunavu, ali hocu da vam ispricam, da se zna zasto.
Pogadjate zasto.

Zamolila bih sve drage forumase, koji kazu da vole one 14+, da razmisle sta rade toj deci.
Jer to jesu deca.

...potpuno te razumem...do srzi sam protiv toga ali ne zato sto sam, kako mi rece neko, skart u srednjim dvadesetim vec zato sto imaju pravo deca na detinjstvo i na mladost, na sport i na zurke i na vrsnjake...ne mogu da krivim njih jer su malene ali bih volela da pozovem na odgovornost sve muskarce koji su u tridesetim godinama i jure te devojcice...meni su nabili kompleks kada sam bila u teen uzrastu jer sam bila visoka i mislili su da sam starija a i kada bi culi da imam 16 nista im nije smetalo...i danas se ne oblacim provokativno i sve mi se cini da sam nesto sama izazvala...ne shvataju oni koliko je to malo godina i kako to moze da utice na emotivni razvoj...na odnos prema suprotnom polu, kazu mi 17 nije malo...nije za vrsnjaka ali je malo pa premalo za coveka u 35. godini...
 
Dragi Razvigore, ocito je da jesam reagovala, ali nemam pravo da legitimisem, ako dete kaze da je ujak, to je tako, iako ja znam da nije.

Razlog na ovakvom mestu nije primereno navoditi.

Ako bi se i dogodilo sa vrsnjakom, onda bi to bilo jer su oboje mladi i ludi.

A matori ozenjeni konji bi trebali da znaju sta toj deci rade.
 
Dragi Razvigore, ocito je da jesam reagovala, ali nemam pravo da legitimisem, ako dete kaze da je ujak, to je tako, iako ja znam da nije.

Razlog na ovakvom mestu nije primereno navoditi.

Ako bi se i dogodilo sa vrsnjakom, onda bi to bilo jer su oboje mladi i ludi.

A matori ozenjeni konji bi trebali da znaju sta toj deci rade.

Da ne širimo, RAzumem donekle, ali odnekle ne ;)
 
Dragi Razvigore, ocito je da jesam reagovala, ali nemam pravo da legitimisem, ako dete kaze da je ujak, to je tako, iako ja znam da nije.

Razlog na ovakvom mestu nije primereno navoditi.

Ako bi se i dogodilo sa vrsnjakom, onda bi to bilo jer su oboje mladi i ludi.

A matori ozenjeni konji bi trebali da znaju sta toj deci rade.

Evo nije problem nikog nisi uvredila ako isto ovo napises u zenskom rodu i objasnis sta zene rade maloletnicima
 
Nase drage forumasice ne zele da uvide jednu cinjenicu...
Klinke od 16 godina zele da izgledaju kao da imaju 22, zele starije, generacija joj nije interesantna. Zele iskusnije, sa lovom, zele provod...
Oni od 30 su extra zanimnjivi.
Klincima od 16, van price tipa "al bih pokidao starku(a to su za njih zene od 26-30 godina pa na dalje) nista po tom pitanju ne radi. Radije idu na utakmice, igraju igrice ili se pak potuku.

Uz to, zene su najbolje (fizicki) od 15 do 27-28, pa aj i do 30 godina
Muskarci pocinju tek na nesto da lice sa 25, i to traje do 40, tako nesto
Zene pre sazreju ali pre i uvenu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top