Klinke, da ili ne?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Saberi se sam i razgranici u kom delu sam pisala o legalnim postupcima koji se spominju na pocetku topika i svojim licnim gledistima sto se tice razlikeu godinama.
A tebe nisam ni citala tako da ni ne znam o cemu si pisao.

I ja sam misljenja da si potpilicno u svojim osudama omasila temu.
Niko do sada(barem ne da sam ja procitao) nije rekao da bi kresnuo neku od 16 godina.
Ja sam prvi rekao da ne bih mogao nista ispod 20 godina.

I tema je sex sa klinkama, a ne brak/ozbiljna relacija.

Moja 2 najbolja prijatelja, mojih godina(od 31 i 36 godina) su se razveli.
obojica sada u ozbiljnim vezama sa klinkama. Ovaj od 31 sa 20 a ovaj od 36 sa 24
Mene ne privlaci ozbiljna veza sa 10-15 godina mladjim devojkama.
Ko sa decom spava-upisan se budi.
dakle potegla se tema oko sexa i sa koliko godina(najmanje) bi pristao muski forumas da ima sex.

Vi ste temu prebacili odmah u celave i nabildovane cikice od 40 godina u rozikastim majicicama i klinke od 15-16 godina
ima i toga, i to puno, ali to nije tema!
 
Posto zivimo u vremenima kada se klince satiru...sto bi rekli u andjelima...
A ni ne stide se, niti pak lako odbijaju
A vole drustvo starijih, jos ako imas dovoljno da je izvedes, iams svojs tan i malo bolji auto...

Dakle...

Sta je donja granica godina klinke koju bi kresnuli?
Da li volite mladju piletinu ili vam godine nisu bitne?

Ako mzoe iskreno
I bez komentara baba devojki.
Cenim svako misljenje, ali kada babu prodje zvizdanje, uglavnom se poziva na neki moral, unutrasnjost, vrednosti...
A kada su same bile klinke picile minice i grozile se samih baba devojki koje ih ljubomorno(a kao sa nepostovanjem) gledale
Izbegavam mlađe od sebe. Glupave su a u krevetu su kreativne koliko i svež leš.

Iako mi je nick 'čika' nisam baš mator, uglavnom tražim devojke koje su starije od mene.
 
Saberi se sam i razgranici u kom delu sam pisala o legalnim postupcima koji se spominju na pocetku topika i svojim licnim gledistima sto se tice razlikeu godinama.
A tebe nisam ni citala tako da ni ne znam o cemu si pisao.

Pomenula ti mene kako me sad nisi citala:idea:nema se sta razgranicavati prvo pises i osudjujes a onda ti postavljas granicu od 17 god..mi nigde nismo rekli da bi ebali nesto od 13:idea:
 
I ja sam misljenja da si potpilicno u svojim osudama omasila temu.
Niko do sada(barem ne da sam ja procitao) nije rekao da bi kresnuo neku od 16 godina.
Ja sam prvi rekao da ne bih mogao nista ispod 20 godina.

I tema je sex sa klinkama, a ne brak/ozbiljna relacija.

Moja 2 najbolja prijatelja, mojih godina(od 31 i 36 godina) su se razveli.
obojica sada u ozbiljnim vezama sa klinkama. Ovaj od 31 sa 20 a ovaj od 36 sa 24
Mene ne privlaci ozbiljna veza sa 10-15 godina mladjim devojkama.
Ko sa decom spava-upisan se budi.
dakle potegla se tema oko sexa i sa koliko godina(najmanje) bi pristao muski forumas da ima sex.

Vi ste temu prebacili odmah u celave i nabildovane cikice od 40 godina u rozikastim majicicama i klinke od 15-16 godina
ima i toga, i to puno, ali to nije tema!

i meni neshvatljivo
stvarno
forsiraju sebe da im udovolje
odlaze na neke glupe zurke
Meni neshvatljivo, stvarno

e ko sve danas nece da upotrebi taj famozni izraz ozbiljna veza :roll:
 
I ja sam misljenja da si potpilicno u svojim osudama omasila temu.
Niko do sada(barem ne da sam ja procitao) nije rekao da bi kresnuo neku od 16 godina.
Ja sam prvi rekao da ne bih mogao nista ispod 20 godina.

I tema je sex sa klinkama, a ne brak/ozbiljna relacija.

Moja 2 najbolja prijatelja, mojih godina(od 31 i 36 godina) su se razveli.
obojica sada u ozbiljnim vezama sa klinkama. Ovaj od 31 sa 20 a ovaj od 36 sa 24
Mene ne privlaci ozbiljna veza sa 10-15 godina mladjim devojkama.
Ko sa decom spava-upisan se budi.
dakle potegla se tema oko sexa i sa koliko godina(najmanje) bi pristao muski forumas da ima sex.

Vi ste temu prebacili odmah u celave i nabildovane cikice od 40 godina u rozikastim majicicama i klinke od 15-16 godina
ima i toga, i to puno, ali to nije tema!
Nisam nikog osudjivala, ispala sam nadasve tolerantna.
Celave cikice nisam ni spominjala, al imputiraj i dalje.
Pomenula ti mene kako me sad nisi citala:idea:nema se sta razgranicavati prvo pises i osudjujes a onda ti postavljas granicu od 17 god..mi nigde nismo rekli da bi ebali nesto od 13:idea:

Aha.
 
Prvo pogledaj ko je pokretac topika nego li lupis..a ovde upravo potvrdjujes ono sto mi govorimo..sto se kosi sa podvucenim..saberi se

I ja sam misljenja da si potpilicno u svojim osudama omasila temu.Niko do sada(barem ne da sam ja procitao) nije rekao da bi kresnuo neku od 16 godina.
Ja sam prvi rekao da ne bih mogao nista ispod 20 godina.

Vi ste temu prebacili odmah u celave i nabildovane cikice od 40 godina u rozikastim majicicama i klinke od 15-16 godina
ima i toga, i to puno, ali to nije tema!

Inspiraciju za temu si dobio s topika Guza No1.



Sutra malo. Problem se stvara ako covek ima pedofilske mastarije , a ako seksualno opsti sa decom zna se - pocinjeno krivicno delo > kazna. Zatvorska podrazumevano.
Strucnu pomoc za resavanje problema koji spominjes dobijaju neokoreli slucajevi,a ovi koji su silovali/naveli na seks/uz odobrenje maloletnog lica imali seks su pocinili zlocin.

Inace, da se ja pitam ko sto se ne pitam, pedofiliju da lecim se ne bih ni trudila; momentalno strojenje nakon potvrdne dijagnoze.
Pedofilija nije seksualna opredeljenost, kako se predstavlja.
Ali to nije tema.

@tema
Po svojim etickim normama,pre godinu dana sablaznjavala bih se na ovakav odziv na ovom topiku, pokretaca topika, georgejuna... A na ovog potonjeg se i sada zgrozavam.

Danas su ti limiti drasticno pomereni; smatram da je to opravdan i prirodan sled dogadjaja prilikom odrastanja.
To sto osoba od ispod 18 podleze roditeljskoj brizi i odgovornosti, ne znaci da nije izrazito seksualna od svoje, recimo 16-e.

Opet, mislim da bi zdravo i pravo dete od 15( pogotovo zensko, zene bi valjda trebalo da rasudjuju pravilno, ako niko drugi) seksualno preferiralo pretezno svoje vrsnjake, sa prihvatljivom godisnjom razlikom od 2 do 3 godine nagore.
Napredna devojcica od 17 bi mogla da se zainteresuje i za decka od 25 u cemu ne vidim nista lose. Dve godine u plusu u pubertetu su jednake 7 ili 8 godina vremena u zrelom dobu. Mislim da su ljudi od 17 vrlo sposobni da pravilno odluce da li zele ili ne da dobrovoljno stupe u relaciju sa punoletnom osobom, i ne mislim da se tu radi o zloupotrebi jednog od strane drugog; devojka od 17 je i fizicki i psihicki sposobna za seksualni cin, a za nekoliko stupnjeva sposobnija nego sto je bila sa 16.
U tom od 25 ne vidim tragove teskog psihickog oboljenja, u tom slucaju.

Ako se zeni od 18, koja sada i pravno odgovara za sebe, svidi covek od 40 , u redu sam i sa tim, osim sto sumnjam da bi se meni ista slicno desilo i sto ne razumem potpuno devojke koje su u takvim vezama. Ali razumem donekle. Kao sto tu nema ni tracka zubatog sunca od pedofilije;
obe osobe koje formiraju komunikaciju( i kresu se) su i svesne i savesne, legalno takodje.

Kakva osuda,o cemu ti trucash?
Sve shto je rekla jeste da bi pedofiliju,onu pravu,stavila pod stroj { kad kaze pedofilija misli na one koji vole malu decu }, da misli da je ona osoba od 17 sasvim sposobna da odluchi s kim zeli da spava,i da je sa onim od 25 da to nije strasno,i dodala je da ne moze bash da razume devojke od 18 kad su u vezi sa onima od 40,ali da ni tako neshto ne bi osudila.

Citaj.


ako nisi hteo da se tema razvije u pravcu,nabildovani celavci shto nisi sasekao u korenu i preusmerio nas o poenti teme,nego nas eto tako pustio?
 
Kakva osuda,o cemu ti trucash?
Sve shto je rekla jeste da bi pedofiliju,onu pravu,stavila pod stroj { kad kaze pedofilija misli na one koji vole malu decu }, da misli da je ona osoba od 17 sasvim sposobna da odluchi s kim zeli da spava,i da je sa onim od 25 da to nije strasno,i dodala je da ne moze bash da razume devojke od 18 kad su u vezi sa onima od 40,ali da ni tako neshto ne bi osudila.

Citaj.


ako nisi hteo da se tema razvije u pravcu,nabildovani celavci shto nisi sasekao u korenu i preusmerio nas o poenti teme,nego nas eto tako pustio?

pa zato sto ne ebu samo nabildovani celavci...mnogo starijih muskaraca vec seta klinke ili prizeljkuje da ih seta...to sa celavcima i tim stereotipima je proslo odavno...tad se bar znalo ko s kim...a sad svako sa svakim :lol:...taman se naviknes da ti ne bude cudno kad vidis nabildovanog celavca sa detetom (ne njegovim nego tudjim) a ono dosla moda da svako seta decu i da svako to vidi, ko u izlogu dobro odelo, pa da i on malo proseta ...i obrnuto vazi i iz ugla tih devojcica
 
Kakva osuda,o cemu ti trucash?
Sve shto je rekla jeste da bi pedofiliju,onu pravu,stavila pod stroj { kad kaze pedofilija misli na one koji vole malu decu }, da misli da je ona osoba od 17 sasvim sposobna da odluchi s kim zeli da spava,i da je sa onim od 25 da to nije strasno,i dodala je da ne moze bash da razume devojke od 18 kad su u vezi sa onima od 40,ali da ni tako neshto ne bi osudila.

Citaj.


ako nisi hteo da se tema razvije u pravcu,nabildovani celavci shto nisi sasekao u korenu i preusmerio nas o poenti teme,nego nas eto tako pustio?

Ali ovo nije tema o pedofiliji kao ni o zakonima..kao ni o moralnim shvatanjima i subjektivom osecaju koja je razlika u godinama prihvatljiva bez osude:idea:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top