Jeet Kune Do seminar april 2010

A-LEX

Primećen član
Poruka
802
Cao narode, hteo sam da odrzim seminar Jeet Kune Do-a po liniji Ted Wong-a. Dakle radi se o Original Jeet Kune Do-u. Ted Wong je ucenik Brus Li-a koji je od samog pocetka davne 1963 pa do Brusove smrti 1973 vezbao sa njim i prosao sve faze od nastanka JFNCGF pa do JFJKD-a.
Tematika bi bila od Seattle faze preko Oakland faze do Los Andjeles faze. Jun Fan non classical Gung Fu pa na dalje. Za prakticare TWC-a bi to bilo zanimljivo jer ce prepoznati slicnosti, ali i mnogo drugih stvari koje su dosta drugacije i bitnije nego sto je to u Wing Chun-u.
Pozz
 
NE nego kod njegovih predstavnika za Nemacku, Mustafe i Serdar Balkan-a. To su izuzetni JKD prakticari i kod njih redovno idem na treninge, u Bochum Nemacku. Oni se bave Original JKD-om. A ja zivim u Bazelu gde takodje vezbam sa ucenikom Burton Richardson-a, koji je inace vise okrenut JKD konceptima.
 
Znaci ovako, ako ima interesovanja za seminar, javite se na pp. Cena ce biti 20 evra za 5 casova treninga. Mesto za seminar ce biti u BG-u,tacnije informacije slede. Ako se ne sakupe najmanje 10 ucesnika, onda seminar nece biti odrzan. Radice se kao sto je vec navedeno u gornjem postu razlicite faze JKD-a radi upoznavanja gradiva.
Pozz
 
Bez provokacija, pitam. Dali mozes da stavis neki svoj snimak u akciji da vidimo kakav si, jer ljudi se ovde vezuju za lik i delo. Zanima me a treba izdvojiti 20 i plus eura, voz bus, karta, seminar pa da vidim sta je otprilike. Ako ne trazim previse? Odgovor?
 
Nemam svoje snimke, nikada se nisam snimao. Ako te zanima ti dodji, veruj mi neces biti razocaran. A shvatam da ljudi hoce i vole da vide sta ko ume itd. Eto ja nemam snimak, ako ti se ne dolazi zbog toga sto me nisi video u akciji onda nista. Pozz
 
Pazi ja ne zelim da napravim seminar jer mi je bitan novac, ja dolazim svakako kuci pa bi ujedno mogao da odrzim promotivno seminar jer u Srbiji JKD nije uopste veliki. Ako hoces dodji ako neces tvoja stvar. Ko dodje naucice nesto doro.
 
Poslednja izmena:
JKD je super, evo ih Serdar & Mustafa Balkan


Bice to odlican seminar! Znam WTPredatora licno i znam da ce to odraditi kako treba. Od njega sam prvi put video kako "modifikacija" ima dobrih stvari, iz razloga sto ovde niko ne radi cestito istu. U njegov JKD ne sumnjam je r je imao prilike da vidi mnogo i nauci nesto od svetskih majstora, ukljucujuci i Balkan-a. Pozdrav iz NS-a, vidimo se na seminaru!
 
@Dexterr
Nisam, radim na tome. :DEto samo zbog tebe sam prvi put poceo da se snimam na treningu. Sastavicu neke isecke do vikenda pa cu ih baciti na Krstaricu. Bice jedan samo za Jeet Kune Do a jedan samo za Wing Tsun Kuen.
Pozz

To je odlicno i hvala ti. Vidim da se dosta razumes citajuci iz tvojih postova pa mi je zelja da vidim kako to izgleda. Nadam se da razumes. Pozdrav WTPREDATOR.
 
Pa znas kako je sa seminarima, treba nesto i rizikovati, upustiti se u nesto....elem nije bitno, meni ne predstavlja seminar u Srbiji nista veliko, to je bio pokusaj da malo prosirim ime JKD-a. Mozda cu prvo morati da nasnimim nekoliko video klipova da bi ljudi videli i dosli. Otom potom sledeci put....
A sto se tice da me postuju to samo mogu ako me upoznaju, za to treba doci na seminar.
 
Postovani ljubitelji i majstori Kung Fu-a.,vidim da pocinje interesovanje za Jeet kune Do sto je za svaku pohvalu,treba da u Srbiji sazivi sto vise Kung Fu stilova a stime i da poveca interesovanje za kineske borilacke vestine.Ja zelim da svima zainteresovanima ponudim besplatan seminar Jeet Kune Do-a koji ce voditi Grandmaster Richard Bustillo,jedan od prvih ucenika Brus Lija (prva generacija).Na seminaru mogli bi iz prve ruke da se upoznate na koji je nacin Brus Li poducavao.Nadam se da ce biti interesovanja za seminar i njegov dolazak,ja kao njegov ucenik i prijatelj bih na ovaj nacin zeleo da pomognem i povecam interesovanje za Kung Fu u Srbiji.Seminar bi se odrzao u Novom Sadu,tacan datum cu naknadno objaviti,po mom misljenju negde u Novembru mesecu.
Puno pozdrava svim ljubiteljima i majstorima Kung Fu-a.
 

Back
Top