Коме требају дуге цеви?

R.Žiskar

Elita
Poruka
15.608
Украдено 30 пушака


Провалници ноћу неопажено упали у војни магацин Централне логистичке базе ВС у Чачку
oruzje.jpg
Фотодокументација Политике

Чачак – Полиција у Чачку, заједно с војним службама, трага за провалницима који су опљачкали складиште Војске Србије у овом граду, у Улици др Драгише Мишовића. Лопови су пресекли бодљикаву жицу око позадинских магацина, пајсером одвалили врата једног хангара и неопажено изнели укупно 30 комада лаког пешадијског наоружања, односно 28 аутоматских пушака М70 и два пушкомитраљеза М84.
Пљачка се догодила ноћу између 19. и 20. јануара, чувар Миодраг Антонијевић с Јељена није приметио провалнике, а крађа је откривена тек следећег јутра. Извор „Политике” наводи да су током истраге од једног броја лица узете изјаве, обављено њихово испитивање помоћу полиграфа и ислеђивање се наставља, али нико није лишен слободе. Чуварска служба складишта ради у истом саставу као и пре провале.


http://www.politika.rs/rubrike/Hronika/Ukradeno-30-pushaka.sr.html

Просто је невероватно до које границе је доведена армија.
Добар дан, молим вас кључеве од оног тенкића тамо десно...трећи у реду...хвала!

П.С. Извињавам се, нисам видео мачкову тему на политици (основна). Може брисање?
 
Poslednja izmena:
Spremi mi jedno 4 kile TATP, za subotu ;)

Е тачно сам знао да ће и рекет да ми лупи... :roll: Ништа људи, радња се затвара а власник бежи из града... па се видимо у неким бољим временима када контроверзни "бизнисмени" неће гушити ситну привреду као мунгос кобру... :sad2:
 

Back
Top