Youtube pitanje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ni ja nem poimaal cisto sumnjam posto obicno opis bude u 2-3 reci drama-psycho-triller..al nama ne bude to pa opet moras googlas

Nije da sam razumela sta si napisao :rumenko:

Aj kad to ne znate, mozda cete ovo znati...Hocu da napravim youtube account i trazi mi i gmail koji ja nemam. Kad kliknem da ga napravim pise da mora da mi posalje sms da bi verifikovao :eek: Jel to moze nekako da se izbegne? Ako ne, da li je bezbedno, mislim sta znam... Prvo da mi ne skine ne znam ni ja kolko kredita a drugo ne volim da ostavljam bilo gde na netu svoj mobilni :think:
 
A bas ti trazi gmail? Ne moze yahoo mail?

Nesto se ne secam da je bilo potrebno da bilo kome javljam svoj mob za tako nesto... mada je proslo vec dosta, od kad sam napravio gmail.
I nemoj da se previse uzbudjujes oko youtube accounta, on uglavnom sluzi da bi se razgledali malo sareniji sadrzaji :whistling: Rezultati pretrage su potpuno jednaki, sa i bez.

A oko pretrage moze ovako:
Ako trazis neku pesmu, stavi celo ime pesme i celo ime izvodjaca, ako znas... I stisni carobno dugmence - search.
Ako ne znas jedno ili drugo, ukucaj ono sto znas. Trebalo bi da ti sam vec predlaze, iskocice predlozi odmah do mesta na kom ukucavas ime tog necega.

Pa kad dodjes na taj video, imas sa desne strane jos stvari koje je stavio taj korisnik (malo vise), a imas i stvari koje su slicne (malo nize, isto desno)... pa gledaj... Moze da bude i po koja stotina slicnih stvari.
 
Nije da sam razumela sta si napisao :rumenko:

Aj kad to ne znate, mozda cete ovo znati...Hocu da napravim youtube account i trazi mi i gmail koji ja nemam. Kad kliknem da ga napravim pise da mora da mi posalje sms da bi verifikovao :eek: Jel to moze nekako da se izbegne? Ako ne, da li je bezbedno, mislim sta znam... Prvo da mi ne skine ne znam ni ja kolko kredita a drugo ne volim da ostavljam bilo gde na netu svoj mobilni :think:

:eek:kakav crni sms prvi put cujem..ne znam zasto ne mozes otvoriti gmail nalog probaj s drugog kompa..evo linka bez problema moze
 
Ne vredi, nece ni na toj adresi... Ukucam sve i kad kliknem kreiraj nalog evo sta mi otvara



A oko pretrage moze ovako:
Ako trazis neku pesmu, stavi celo ime pesme i celo ime izvodjaca, ako znas... I stisni carobno dugmence - search.
Ako ne znas jedno ili drugo, ukucaj ono sto znas. Trebalo bi da ti sam vec predlaze, iskocice predlozi odmah do mesta na kom ukucavas ime tog necega.

Mislim da nisi razumeo sta mi treba... Ima vise kategorija... Ja recimo hocu da odgledam najgledanije videe u kategoriji "comedy",,, Gde to da nadjem?
 
Ne vredi, nece ni na toj adresi... Ukucam sve i kad kliknem kreiraj nalog evo sta mi otvara




Mislim da nisi razumeo sta mi treba... Ima vise kategorija... Ja recimo hocu da odgledam najgledanije videe u kategoriji "comedy",,, Gde to da nadjem?


Ja ne obozavam cirilicu na ekranu... barem dok tastature budu na latinici :hahaha:
Na mom pre par godina otvorenom punom engleskom gmailu, na .com, nije bilo niceg slicnog.

A youtube... https://www.youtube.com/channels
Levo, druga odozgo :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top