Izadji napolje!

<hator>

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.262
elem,svi smo se nasli u toj krajnje neprijatnoj situaciji,kada se donji ves zaglavi medju misice koje krasi latinski naziv gluteus maximus,ili posrpski,medju guzove.
I sad,ukoliko si sam kod kuce,kratkim rucnim zamahom se sve to zavrsi,ali sta raditi kada niste u situaciji da delate na najednostavniji nacin?
evo,ja-ja inace konzumiram nesto izmedju tanga i bokserica,i kada to zategne vise nego sto treba,ume da bude neprijatno:confused:
lepo prvo pocnem neobicno da vrckam dok hodam,zanoseci kukove kao hula hop igracica,sve u nadi da ce inercija vratiti gacice gde im je mesto
ako to ne uspe,probam da dejstvo sile usmerim ka drugom pravcu,ka dole,pa se pravim da vezujem pertle,uz to zanosec jos neki put kukovima
a ako ni to ne pomogne,onda se obratim nekome da mi pruzi zaklon.
i eto:mrgreen:
napomena za cenjenu moderaciju,moje buduce kolege-koliko god vas sadrzina teme navodila na pomisao da je ovo nepotrebna,za spam predodredjena tema,moracu da vas razuverim-prevashodno cemo steci nove taktike za resavanje ovakvih,priznacete,krajnje neprijatnih situacija.
hvala
p.s.-zamolicu forumase da se suzdrze od odgovora tipa-ne nosim gace.:D
 
Pa sve zavisi, ako si u zatvorenom prostoru, mislim, imas WC i rijesen problem, a zna da bude zajebano kad si na otvorenom, jer opet ne mozes na sred ulice pred onolikim narodom da se drapas za guzicu :lol:

Zapao sam jednom u takvoj situaciji kad sam sasvim slusajno obukao bratove bokserice, a brat puno mrsaviji od mene. E kako su me klale, jedva sam cekao da dodjem kuci da to presvucem :lol:
 
Pa sve zavisi, ako si u zatvorenom prostoru, mislim, imas WC i rijesen problem, a zna da bude zajebano kad si na otvorenom, jer opet ne mozes na sred ulice pred onolikim narodom da se drapas za guzicu :lol:

Zapao sam jednom u takvoj situaciji kad sam sasvim slusajno obukao bratove bokserice, a brat puno mrsaviji od mene. E kako su me klale, jedva sam cekao da dodjem kuci da to presvucem :lol:

a stvarno malo stvari je gadno kao lose bokserice.......agonija.....ja kad imam takav problem uglavnom odem do vc-a a kad nema vc-a....cuti i trpi
 
Pa kad sam kuci resim problem kratkim postupkom, kad sam u skoli pokusam od stolicu, kad sam u javnosti onda nista, ionako su to samo gace, ko da neko moze da vidi preko farmerki da li su meni zapale cega u guzicu ili nisu O.o

PS: koja tema O,..,O
 
Nosim bokserice pa nemam problema sa time.
A i ako imam samo sa strane povučem negdje u visini džepova i to se vrati na svoje mjesto :mrgreen:

Pa i ja nosim bokserice, najbolje ćega za muskarce, ali fazon imam neke "rezervne"(govorim u mnozini) u slucaju da sve ove"normalne"(omg kazem u mnozini, ne jednini :O ) budu na pranju pa te rezervne mogu biti jako "bezobrazne" ponekad :confused:
 
pa stisi se sat ces... mislim nemam bas flagrantnih iskustava... jes da nosim slip i da retko znaju da se umrse i udju u dupe al bože moj pretrpi... ili uživaj u momentu ko zna... u svemu treba naći + stranu
 

Back
Top