Koje je najkriminalnije zanimanje u Srbiji ?

Koje zanimanje je u Srbiji najkriminalnije ?

  • Pravnik

  • Ekonomista

  • Političar

  • Direktor

  • Profesor

  • Doktor

  • Taxista

  • Novinar

  • Poslanik

  • Pekar


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Lično mislim da su pravnici i ekonomisti jedna od najkorumpiranijih gamadi i zanimanja u srbiji.
Pogledajte šta su danas rekli neki ekonomisti: kao uvodjenje evra ne bi ništa pomoglo privredi i gradjanima.
Ne vala, ne bi, hm, ta vam je izjava u rangu, kao kada bi neko rekao: da to što je zemlja okrugla niošta ne pomaže zemlji da se okreće.
 
Poslednja izmena:
Lično mislim da su pravnici i ekonomisti jedna od najkorumpiranijih gamadi i zanimanja u srbiji.
Pogledajte šta su danas rekli neki ekonomisti: kao uvodjenje evra ne bi ništa pomoglo privredi i gradjanima.
Ne vala, ne bi, hm, ta vam je izjava u rangu, kao kada bi neko rekao: da to što je zemlja okrugla niošta ne pomaže zemlji da se okreće.

pa naravno da ne bi nista pomoglo jer je u svakoj zemlji u kojoj je uveden evro doslo do povecanja cena roba i usluga , a plate su ostale manje vise iste. to u srbiji kad bi se sad desilo narod bi krenuo da crkava na ulicama od gladi i da se ubija jer bi u tom slucaju svi domaci proizvodi poskupeli, samim tim bi postali jos manje konkurentni, a to bi u krajnjoj meri rezultovalo propascu tih firmi i otkazima radnicima.
valjda toliko mozes da shvatis.
 
Lično mislim da su pravnici i ekonomisti jedna od najkorumpiranijih gamadi i zanimanja u srbiji.
Pogledajte šta su danas rekli neki ekonomisti: kao uvodjenje evra ne bi ništa pomoglo privredi i gradjanima.
Ne vala, ne bi, hm, ta vam je izjava u rangu, kao kada bi neko rekao: da to što je zemlja okrugla niošta ne pomaže zemlji da se okreće.

Politicar
Poslanik
Pravnik
Taksista
Doktor
Profesor
Direktor

Ekonomista je shirok pojam.

Novinari su najnebitniji ljudi na svetu,skoro pa gmizavci.......meni se prevrne u stomaku kada na vestima stoji ime i prezime novinara,pa nisu oni fudbaleri breee.....zloupotreba medija mora da se zaustavi,oni su tu samo da prenesu vest.....gmizavci,najnebitniji ljudi na svetu-novinari.

Pekari zasluzuju to sto imaju,ali ne i vlasnici pekara ;)
 

Back
Top