Zasto?

Imam jedno pitanje za muski za zenski deo foruma,pa bih molio odmah u startu da spam smanjite na najmanju mogucu meru.:)
elem rec je o danasnjim curama i deckima,zasto se ponasaju tako ne promisljno?mislim porinci,gutanje sperme,lizanje jaja,analni sex.U moje vreme,kada sma ja bio u njiovim godinama,vrhunac je bio poljubac..mislim sa 13-14 godina...samo retko ko je imao odnos,i to se smatralo sramotnim,ta je devojka tada bila optuzena za qurvu,sto nije tema,mislim zato su devojke postale toliko opsednute muskim jajima i raznim sex pozama danas,zasto se i pored silnih obavestenja o sexualno prenosivim bolestima,prcaju bez kondoma...zasto?

Hvala...malo je dug uveodni post..ali poenta pitanja je cemu tolika populaziracija i otvorenost ka tim novim stvarima?(mislim za njih novim sex i razne varijnte,poze i sl)
Hvala..
:)

:ok:

Eto, nailazio si na lose devojke. Ja sam dobra devojka i to ne radim.
 
Cao, drugari! Vidim da ste primetili da sam se vratila. Ne znam da li da vam ispricam za docek, koji mi je priredio moj decko?! Inace, bila sma banovana, kao i uvek zbog istine. Ovog kao i proslog puta o izbeglicama iz Hrvatske.
 
Vidoh Frejovu temu pa pomislih,evo ga opet da se jada sto ga taslace rabadzije,kad ono cvrc,sad ga muce seksualni afiniteti pohotnih maloletnica.

vidices ti,kada budes imao zeMsko celjade,ima da promenis misljnje i stav,za 180 stepeni..:sad2:
Missim idi radi neke sklekove,i govori sebi ti to mozes,jos jednu milijardu ili dve...:ok:
 
Eto, nailazio si na lose devojke. Ja sam dobra devojka i to ne radim.

Naravno :mazi: mi smo odavno to apsolvirali....ti si nevina i samo se ebeš u tjmar i gutaš mujasper......:mrgreen:

Cao, drugari! Vidim da ste primetili da sam se vratila. Ne znam da li da vam ispricam za docek, koji mi je priredio moj decko?! Inace, bila sma banovana, kao i uvek zbog istine. Ovog kao i proslog puta o izbeglicama iz Hrvatske.

A vidim imaš "lepo" mišljenje o njima.....tako ti u životu svaki dan bilo kao i njima onaj dan.........:evil:

Ostavi se politike i depiliraj si te nausnice .

Ma pusti ga bona, stari tranđa.....ima brkove ko serdar........

Ti bi me banovao, jer nisi vise zanimljiv od kada se pojavila moja kontroverzna licnost. A ti se na taj nacin obracunavas sa boljima od sebe eliminises ih fizicki? Ne mozes ni verbalno, ni intelektualno. :( Tipican nesposobnjakovic.

Pa da.......ti hoćeš da nam se pohvališ kako se tebi labud diže a? Znamo mi da ti imaš labuda.......:rotf: Ne moraš da se hvališ.....samo lepo produži u Višegradsku 26....:bye:
 
Imam jedno pitanje za muski za zenski deo foruma,pa bih molio odmah u startu da spam smanjite na najmanju mogucu meru.:)
elem rec je o danasnjim curama i deckima,zasto se ponasaju tako ne promisljno?mislim porinci,gutanje sperme,lizanje jaja,analni sex.U moje vreme,kada sma ja bio u njiovim godinama,vrhunac je bio poljubac..mislim sa 13-14 godina...samo retko ko je imao odnos,i to se smatralo sramotnim,ta je devojka tada bila optuzena za qurvu,sto nije tema,mislim zato su devojke postale toliko opsednute muskim jajima i raznim sex pozama danas,zasto se i pored silnih obavestenja o sexualno prenosivim bolestima,prcaju bez kondoma...zasto?

Hvala...malo je dug uveodni post..ali poenta pitanja je cemu tolika populaziracija i otvorenost ka tim novim stvarima?(mislim za njih novim sex i razne varijnte,poze i sl)
Hvala..
:)

:ok:

....kriza morala i poraz pravih vrednosti .................:think:
 
to je zato sto smo mi gledali branka kockicu i toma i dzerija a nisam ni ja tako matora (25) a one slusaju pesme ovih danasnjih pevaljki koje samo pevaju odnosno kreste o sexu dzipovima i parama pa sta drugo mogu i da postanu nego seksualno opterecene. To je za nas bila sramota da znas da neko ima decka u 7 razredu a za nih je hvalisanje, ali tako je ta deca se ne mogu pohvaliti da su imali detinstvo meni je sex pao na pamet tek sa 16 a upraznjavam ga tek od 21. to ima dosta veze i sa kucnim vaspitanjem i kakve se vrednosti postuju i gaje u kuci. Moja deca nece gledati pevaljke i sve drugo sto vristi sex nego ce biti ativna u sportu, jezici, gledace crtace koji su prikladni mora ce da citaju, ukazati im da nije sve u modi, izgledu, popularnost medzu decacima koja se dobija time sto treba da se spava sa tim decacima. ove novije generacije nekako su naglo fizicki stasali pa im i hormoni prorade mnogo ranije ali su mentalno i dalje deca pa tu dolazi do velikih problema. Za sex treba biti i mentalno zreo da bi se upraznjavao
 
Poslednja izmena:

Back
Top