GALERIJE, MUZEJI...

volim da odem u pozoriste..i idem kad god imam vremena (hvala bogu,pa uvek ima dobrih predstava)....(mada sam ja u pozoristu poslovno :lol: skoro svaki dan)....galerije manje,ali odem bar jednom-dvaput godisnje.....umm,a muzeje....e,kad bi bilo sta za videti isla bih...medjutim posto nema,ne pamtim kad sam bila zadnji put..ustvari pamtim...u luvru pre pola godine,ali ove nase muzeje....nikad....
 
Ovako ne idem, ali volim da odem kada profesorka organizuje, a nasa profesorka cesto to radi, i bude nam bas zanimljivo, uvek nesto novo posetimo, a onda posle toga izblejimo u gradu(ili na kalishu) onako odeljenski :lol:
 
bila sam 2 puta u muzeju u mom gradu i to pre 7 godina valjda...
a idem u galeriju samo svog nas. likovnog .odnosno moramo da idemo jer nam je to u sklopu časa ..
a muzeje u ostalim mestima samo na ekskurzijama..
inače volim da idem u pozorište iako sam bila samo 4 puta..obožavam opere..
 
Da li posecujete galerije, muzeje i slicno...koje kulturne dogadjaje posecujete...

galerije i muzeje ne baš, možda onako, en passant, u prolazu, radije koncerte, pozorišta, bioskope i sl. što se gorepomenute opere tiče, nikada nisam imao stprljenja za istu. jednom prilikom sam četiri dana zaredom preko dvd-a gledao wagnerov 'prsten nibelunga', u dva navrata sam zaspao, pa sam morao da premotavam.
 

Back
Top