Petrovac na moru

  • Začetnik teme Leto u septembru
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
L

Leto u septembru

Gost
Da li znate nekog ko izdaje lepe (ciste) dvokrevetne sobe u Petrovcu na moru u periodu od 07.09.-14.09.

Svaka informacija bi mi dobro dosla.
Hvala unapred!
 
Zinovic Jelena,ili njena snaja Svetlana(kod nje je novija kuca). Fenomenalni uslovi, (kupatilo je doduse zajednicko, ali to i nije neki problem), uvek ima vode i to tople, kuhinja je kompletno opremljena, cak i posudjem, friziderom,sporetom. Zajednicka dnevna soba ima TV sa satelitskom antenom. Pozovite, necete se pokajati, mi smo bas u vreme u koje Vi planirate letovali tamo prosle godine i bilo je fenomenalno. Telefon je 086-461435. Nadam se da neko nece zloupotrebiti.
Lepo se provedite.
 
Anonymous:
Zinovic Jelena,ili njena snaja Svetlana(kod nje je novija kuca). Fenomenalni uslovi, (kupatilo je doduse zajednicko, ali to i nije neki problem), uvek ima vode i to tople, kuhinja je kompletno opremljena, cak i posudjem, friziderom,sporetom. Zajednicka dnevna soba ima TV sa satelitskom antenom. Pozovite, necete se pokajati, mi smo bas u vreme u koje Vi planirate letovali tamo prosle godine i bilo je fenomenalno. Telefon je 086-461435. Nadam se da neko nece zloupotrebiti.
Lepo se provedite.

Puno hvala na informacijama :)
 
Anonymous:
Zinovic Jelena,ili njena snaja Svetlana(kod nje je novija kuca). Fenomenalni uslovi, (kupatilo je doduse zajednicko, ali to i nije neki problem), uvek ima vode i to tople, kuhinja je kompletno opremljena, cak i posudjem, friziderom,sporetom. Zajednicka dnevna soba ima TV sa satelitskom antenom. Pozovite, necete se pokajati, mi smo bas u vreme u koje Vi planirate letovali tamo prosle godine i bilo je fenomenalno. Telefon je 086-461435. Nadam se da neko nece zloupotrebiti.
Lepo se provedite.

Puno hvala na informacijama :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top