POZNANSTVO PREKO NETA

A

arielle

Gost
Ako ste ikada upoznali nekog sa neta koliko je bio uzbudljiv vas susret? Da li je to bilo razocarenje ili odusevljenje...i jeste li nastavili ili je to bilo samo iz znatizelje...Interesuje me pravi li neko od toga nekilep dozivljaj ili bezite od takvih situacija? :D
 
malo sam se preispitala...pa ono, fifti fifti za uspesna upoznavanja i totalne katastrofe /kad sam bezala glavom bez obzira/... u stvari vise je pozitivnih isqstava... ono lepo se zavrsilo, tj. nije se zavrsilo - likovi su mi i dan danas ql pytosi, a sa jednim sam i furala...
 
Sa prvim momkom sa kojim sam se upoznala preko neta sam se skontala. Bili smo zajedno skoro 3 godine!
Znaci, vise nego prijatno iskustvo (poznanstvo!) 8)
Takodje, upoznala sam jos gomilu super ljudi i stekla mnogo prijatelja.
Od svih njih, samo jedno upoznavanje mogu da definisem kao "neprijatno". :roll:
 
upoznala sam par ljudi ,neki su bili ok ali bilo je i baš slučajeva. a sad trenutačno hodam sa jednim tipom kojeg sam upoznala preko chata .nije bilo planirano ali eto tako je ispalo.i zasad nam je super
 
Imam i ja tu kao "nekog" iskustva.
Tu i tamo sam malo cetovala, a sad se evo posle nepunih godinu dana, a za tacno dva meseca, udajem. Za nekog koga sam upoznala bas na krstarici, mada smo kratko cetovali, i brzo se upoznali i skontali.
Mada treba biti oprezan, ima raznoraznih likova...
Srecno svima! :wink:
 
svi se mi u "obicnom" zivotu krecemo u manje-vise zatvorenim krugovima (bez obzira koliki je precnik!)i ovo treba shvatiti kao jos jedan nacin da se iz njih izadje... u svakom slucaju nikad, ni jednim novim poznanstvom ne mozemo izgubiti... najgore sto nam se moze desiti, to je da se sa nekom osobom nikad vise ne cujemo niti vidimo...
moja iskustva su lepa i pozitivna... upoznala sam divne ljude sa kojima je pitanje da li bih ikad imala priliku da se sretnem u "obicnom" zivotu da smo se svi drzali konvencionalnih nacina upoznavanja
 
:lol: Hocu i ja nesto da kazem na tu temu. Upoznala sam se sa trojicom momaka preko neta. Jedan je stvarno divan decko. Na zalost, ne zivimo u istom gradu pa se nismo videli, ali u kontaktu smo preko telefona, pisama, poruka itd. Jos jednom predivan je decko. Blago Nislijkama koje mogu da se vidjaju sa njim. Drugi je ok kao prijatelj. Imali smo malo razlicita ocekivanja od tog druzenja. Tipa on je zauzet, ali bi hteo da se vidja sa jos nekom, sve bez obaveza, tako da je ta varijanta otpala. Cujemo se mi itd. ali kad se vidimo on ocekuje nesto vise(manje) od caskanja. Treci je totalni smor, koji rezonuje tipa "ako je htela da se vidi sa nepoznatim tipom, sigurno ce hteti i da se kresne(oprostite mi na izrazu) na prvom sastanku. Toliko o tome s moje strane
 
ja sam jednom upoznala lika s kojim sam chatovala...i posle prvog sastanka me je zaprosio a posle nisam mogla da zivim od njegovih poruka...bas je bio dosadan...:confused:
o.k je chatovanje..posebno zato sto mozes da ih blokiras samo jednim klikom....
Ne verujem da cu ikad ikog upoznavati ...jedino ako se ispostavi da smo se vec negde videli bili u istoj radnji u istom momentu i sl.:neutral:
 
ja sam jednom upoznala lika s kojim sam chatovala...i posle prvog sastanka me je zaprosio a posle nisam mogla da zivim od njegovih poruka...bas je bio dosadan...:confused:
o.k je chatovanje..posebno zato sto mozes da ih blokiras samo jednim klikom....
Ne verujem da cu ikad ikog upoznavati ...jedino ako se ispostavi da smo se vec negde videli bili u istoj radnji u istom momentu i sl.:neutral:

i sha bi... jeste se... upoznali i tako to ostalo sho obavezno ide posle cheta...:mrgreen:
 
Ја сам мислио да се мало људи среће преко нета... Сад сам збуњен. Изгледа овај виртуелни свет баш добија на снази... Где ја живииим...!?
 

Back
Top