Zena je emancipovana kad je zenstvena!

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Kako definisete zenstvenost?

Da li emancipacija ubija zenstvenost?

Kada se osecate zenstveno?

Sta je sve odraz zenstvenosti?

Kako muskarci reaguju na zenstvenost kod zene?

r56-KatD.jpg
 
Zenstvenost i emancipacija nemaju blage veze medjusobno...necu biti zenstvenija ukoliko sedim u svom stanu i turpijam nokte citav dan niti cu biti jaca ako se busam kako sam emancipovana...zensko je zenstveno uvek i svuda....bila ona pametna, vredna, zaposlena, tough ili lenja, plasljiva, nestrucna...zenstvene su obe kategorije, postoji razlika u percepciji zenstvenosti i u zivotnom stilu...nekoj zeni je stil da na foru kvazi zenstvenosti zapravo spasi sebe rada, ucenja, ulaganja u sebe...problem je sto muskarci ne kapiraju sta im se servira ili mozda kapiraju ali zele nesposobnu zenu kako bi oni sami delovali sposobinje...meni licno nisu privlacne nesposobne zene ali ni grube zene kao sto ne volim lenje i nesposobne muskarce...
 
Blajbinger, sta je po tebi zenstveno?

Koliko sam ja mogla da cujem od pojedinih muskaraca to je kad je zena negovana i vodi racuna o sebi, kad se doteruje, kada ima lepe manire i lepo ponasanje, kad je dobra supruga i domacica, i brine se lepo o porodici i domacinstvu, kad ume da istakne svoju lepotu itd.

Kako bi ti definisao zenstvenost?
 
Blajbinger, sta je po tebi zenstveno?

Koliko sam ja mogla da cujem od pojedinih muskaraca to je kad je zena negovana i vodi racuna o sebi, kad se doteruje, kada ima lepe manire i lepo ponasanje, kad je dobra supruga i domacica, i brine se lepo o porodici i domacinstvu, kad ume da istakne svoju lepotu itd.

Kako bi ti definisao zenstvenost?

Pa to je zenstveno sto si navela...

Zenstvenost je i OSETITI sta muskarcu prija, podrzavati ga i ne dokazivati u svakom momentu ravnopravnost.
 
A zasto se vi uzbudjujete zbog nase ravnopravnosti ili kako god to nesto nazvao? Zasto vama toliko smeta to sto su zene aktivnije? Sta je to sto vas boli zapravo?

...jesu li deca cista, nahranjena, kuca sredjena, posao uradjen, ona zadovoljna sto ima svoju platu i sto se oseca socijalno aktivno i privaceno sta je onda to sto vas zulja?...uopste vas ne razumem...
 
A zasto se vi uzbudjujete zbog nase ravnopravnosti ili kako god to nesto nazvao? Zasto vama toliko smeta to sto su zene aktivnije? Sta je to sto vas boli zapravo?

...jesu li deca cista, nahranjena, kuca sredjena, posao uradjen, ona zadovoljna sto ima svoju platu i sto se oseca socijalno aktivno i privaceno sta je onda to sto vas zulja?...uopste vas ne razumem...

E vidis Vazdusata u tome je problem: FIZICKI ne mozete sve da postignete, ma koliko se trudile....

Bar velika vecina ne (teme se uvek odnose na PROSEK a ne na pojedinacne slucajeve koji bas potvrdjuju parvila)
 

Back
Top